Skocz do zawartości

inne ciało, rybki , szkoła


gucio19

Rekomendowane odpowiedzi

Hej ;) Nie pamietam calego snu (zreszta rzadko kiedy pamietam) tylko pojedyncze sceny. Bylam w domu , przyszla mama ,cieszyla się. Kupila akwarium z rybkami, bylam zachwycona nimi.

 

Ona gdzies wyszła i po mnie przyszedł jakiś chłopak, zupelnie inaczej wygladalam w tym snie niz na zywo. Bylam szczuplejsza, wyższa,ubrana nie w swoim stylu ,miałam dlugie, proste blond włosy. Poszlismy do mojej dawnej szkoly ( ktora b.czesto mi sie sni) wchodzilismy po schodkach, widzialam ludzi przez drzwiami i zastanawialam sie czy mnie poznaja. Nikt mnie nie poznal, wyjelam jakos odruchowo lusterko i okazalo sie ze mam inna twarz, inny uklad, inne rysy. Fizycznie zupelnie inna osoba a jednak czulam ze to ja. Bylam mega zdziwiona. Nie pamietam niestety co bylo dalej.

 

W senniku czytalam ze te rybki, blond wlosy oznaczają dobrobyt i szczescie ,to dziwne bo układa mi się zupelnie na odwrot i na poprawe raczej nie ma szans do konca roku..

 

bede wdzieczna za interpretacje:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akwarium pełne ryb to bardzo pozytywny znak. Gorzej jeśli akwarium jest puste, wtedy wróży pustkę w jakiejś dziedzinie naszego życia. Skoro twierdzisz, że nie ma szans na poprawę do końca roku to nic nie znaczy. Nie wiesz kiedy ona nastąpi - może za rok, może niespodziewanie niedługo. Tak to jest z tymi symbolami w snach, że nie wiesz kiedy i czy w ogóle spotka Cię w życiu coś, co niesie ze sobą dany symbol. Mnie kiedyś spełnił się bardzo szybko(niestety..) - przyśnił mi się rower, co symbolizuje wypadek drogowy. I rzeczywiście raptem kilka dni później tak się stało, że wpadłam pod samochód i to jadąc na rowerze!

Ten drugi sen o innym wyglądzie, hm.. Wybacz jeśli nie trafię tym stwierdzeniem w dziesiątkę, ale może to Twoje skryte marzenie, by być kimś innym lub o wiele ładniejszym? Może niezbyt lubisz siebie i chciałabyś wiele zmienić w swym wyglądzie? Te uczucia nie muszą być dla Ciebie oczywiste tzn. takie, że codziennie patrzysz w lustro z niezadowoleniem. To może być ukryte pragnienie. Piszę to dlatego, że sama miewam takie sny, a do osoby pewnej siebie bardzo mi daleko. Pojawia się tam także chłopak. Jego symbol powinnaś rozgryźć sama bazując na faktach z Twojego życia - czy jesteś sama, masz kogoś, czy marzysz o fajnych związku?

 

Pozdrawiam :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...