Skocz do zawartości

krew


Gość Aleksandra Cichowlas

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Aleksandra Cichowlas

Witam.

Nie byłam do konca pewna,gdzie umiescic wątek.Mam nadzieje,ze jednak dobrze tu pasuje...

Mam dosc nurtujace mnie pytanie,a nigdzie nie mogłam znalezc na nie odpowiedzi.Chociaz biorac je na moja logike,wszystko wskazuje na to,iz mam racje;p

Chodzi o to,ze zastanawia mnie fakt polaczenia ze sobą krwi dwóch,kochajacych sie i bardzo bliskich osob.Oczywiscie obydwie strony byłyby tego swiadome.Sadze,ze chyba byłby to dobry pomysł,by utrwalić i wzmocnić miłość.Mam racje?Moze kiedys,gdzies wykonywano takie obrzedy?Jesli tak,to bardzo prosilabym o jakies info,czy stronke.Chetnie poczytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to niepotrzebne a w zależności od rytuału może to was wprowadzić w powiązania karmiczne, które jeśli nie w tym wcieleniu to wprowadzą u was kłopoty w przyszłych.

 

Wystarczy byście się kochali, szanowali, wspierali nawzajem i słuchali na co dzień tak jak to robicie teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm

a grupy krwii macie zgodne? bo przytoczyc sobie pol litra krwi samodzielnie moze byc ryzykowne ;)

jezeli natomiast ma to byc symboliczne to zrobcie jak indianie z czasow przed dzikim zachodem - ponacinac rece i trzymac sie w uscisku przez pewien czas wyglaszajac jakis wymyslony wczesniej tekst

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli natomiast ma to byc symboliczne to zrobcie jak indianie z czasow przed dzikim zachodem - ponacinac rece i trzymac sie w uscisku przez pewien czas wyglaszajac jakis wymyslony wczesniej tekst

 

Gratuluję rozsądku. A właściwie jego braku.

 

Zrobić rytuał, którego znaczenia osoba pytająca nie rozumie, a ty nawet tego znaczenia nie wytłumaczysz. Genialne. Po prostu genialne lekceważenie pytającego i odpowiadanie na jego pytanie mające na celu wprowadzenie osobę w błąd, oraz w powiązania przyczynowo - skutkowe (przez durną poradę), z których będzie się leczyła, a i na pewno on przez kolejne reinkarnacje.

 

Masz rację, zrobić rytuał, którego sensu osoba pytająca nie rozumie i nie pojmie.

 

Rytuały nawet symboliczne zawiązują nić energetyczną, która może mieć olbrzymi wpływ na przyszłość jak i kolejne reinkarnacje, a jeśli jest podyktowana obecnymi szczerymi uczuciami dwóch osób względem siebie to na pewno będzie mieć taki wpływ niekoniecznie pozytywny (kolejne reinkarnacje).

 

W przypadku prawdziwej miłości brak jest jakichkolwiek warunków i żądań. Jeśli Aleksandro faktycznie pomiędzy tobą a twoim ukochanym jest taka miłość w mej ocenie powinniście zaniechać prób takich rytuałów i tylko po prostu się kochajcie z szacunkiem, miłością, i wyrozumiałością w stosunku do siebie.

 

Tam gdzie prawdziwa i szczera miłość brak potrzeby by się wiązać krwią, przysięgami. Te osoby po prostu się kochają i szanują. I to dla Stwórcy Wszechrzeczy w zupełności wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj nie dramatyzuj tak. Rytuał sam w sobie, bez przygotowania jest tylko zbiorem wykonanych czynności bez znaczenia. Może być równie magiczny co drapanie się po pośladach.

 

Bardziej mnie ciekawi, po cholerę do życia miłosnego wprowadzać magię. To jest totalnie pozbawione rozsądku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówiąc już, iż codzienne drapanie się po pośladku w celu osiągnięcia jakiegoś zamierzonego celu jest rytuałem samym w sobie :D

 

Edit: w jakimś polskim filmie była scena nacinania rąk kochanków nad czarą. Chyba w Quo Vadis na końcu, ale niczego uciąć sobie nie dam.

Edytowane przez Nygusek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Moze kiedys,gdzies wykonywano takie obrzedy?Jesli tak,to bardzo prosilabym o jakies info,czy stronke.Chetnie poczytam.

 

Zapewne autorka postu już się odkochała :) ale jeśli kogoś krew i ziemia interesują...chętnie udzielę paru informacji.

Upraszczając : nie tylko wykonywano ale i wykonuje się. Przynajmniej u mnie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz...

 

I jakim rodzajem magii się zajmujesz... tzn. u Ciebie ?

 

Najprościej będzie powiedzieć że to magia natury, pierwotny kult krwi i ziemi, duchów i bogów urodzajnych i płodnych. Kult agrarny, stary i prosty.

 

Tutaj nie chcę zaśmiecać forum swoimi poglądami ...

Edytowane przez Czarownica
link
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nie chcę zaśmiecać forum swoimi poglądami ...

A właśnie od tego jest forum, więc zachęcam do wypowiadania się.

W kwestii autoreklamy zachęcam natomiast do zapoznania się z regulaminem dot, ogłoszeń i/lub linków partnerskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarownica barankiem bożym ... . Jesteś żywym bluźnierstwem i tylko dlatego nie beđę złośliwym w kwestii tzw " reklam " :)

 

A co do mej wiary to chyba jasne patrząc na to co piszę, krew, ziemia, duchy, na co Wam to drogie dzieci wygląda ?

Nie jestem barankiem bożym i jego prawd nie wyznaję...podpowiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...