Jump to content

Partner docelowy - kim jest?

Ola2014
 Share

Recommended Posts

Mam pytanko, co oznacza w rozkladzie, ze partner/osoba o ktora pytamy nie jest partnerem docelowym?Co to oznacza?

Co w przypadku, gdy malzenstwo jest szczesliwe, a karty pokazuja, ze maz/zona nie jest partnerem docelowym?

Moze to sie zmieniac?

Wie ktos cos wiecej na ten temat?

Guest Euterpe
Mam pytanko, co oznacza w rozkladzie, ze partner/osoba o ktora pytamy nie jest partnerem docelowym?Co to oznacza?

Co w przypadku, gdy malzenstwo jest szczesliwe, a karty pokazuja, ze maz/zona nie jest partnerem docelowym?

Moze to sie zmieniac?

Wie ktos cos wiecej na ten temat?

serio jesteś taka szczęśliwa, że dla "pewności" pytasz się o to kart?

Pamiętaj, że w rozkładzie mogły się też pokazać Twoje obawy albo to, co chciałaś zobaczyć.

serio jesteś taka szczęśliwa, że dla "pewności" pytasz się o to kart?

Pamiętaj, że w rozkładzie mogły się też pokazać Twoje obawy albo to, co chciałaś zobaczyć.

A gdzie ja napisala, ze pytam sie o to kart? Prosze czytac ze zrozumieniem! Zapytalam / poprosilam kogos o wytlumaczenie mi jak to jest z tym partnerem docelowym, i na taka odpowiedz czekam.

edit: piszac prosciej...ktos stawia wrozbe odnosnie zwiazku i mowi, ze obecny partner nie jest partnerem docelowym..

O to wlasnie chodzi, co ma na mysli ta osoba mowiac, ze partner nie jest partnerem docelowym.

Jak to odebrac, gdy jest sie w szczesliwym zwiazku, a jak gdy np.pytanie padlo o ex badz o potencjalnego partnera.

Edited by Ola2014

Guest Euterpe

osoba, która stawiała karty mogła się też pomylić - zdarza się :bezradny:

zależy jak rozumiesz słowo docelowy - moja definicja jest taka: człowiek, który mnie rozumie, mamy podobny system wartości, przyciąganie fizyczne i duchowe jest obustronne.

Skoro jesteś szczęśliwa, ciesz się tym i nie przejmuj żadną wróżbą :)

ps nie pisałaś wcześniej, że ktoś Ci stawiał karty, więc założyłam, że sama to zrobiłaś.

Dla mnie "docelowy" znaczy tyleż samo co "Ten jedyny", "przeznaczony", "druga połówka", ostateczny etc. Aczkolwiek wydaje mi się, że po pierwsze nie każdy koniecznie musi takiego w każdym wcieleniu spotkać, a po drugie nie wyklucza to szczęśliwych związków z kimś innym.

Ale tak naprawdę to wsystko gdybania i schematyczne uproszczenia, nie doszukiwałabym się w tym czegoś więcej niż to czego każdy z Nas oczekuje pytając. Dla Ciebie może to oznaczać "ten, z którym spędzę resztę życia", bo tyle w naszym wzorcu kulturowym mniej więcej oznacza "docelowy", a dla kogoś innego może to nie być równoznaczne.

Edited by Czarownica