Skocz do zawartości

Partner docelowy - kim jest?


Ola2014

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko, co oznacza w rozkladzie, ze partner/osoba o ktora pytamy nie jest partnerem docelowym?Co to oznacza?

 

Co w przypadku, gdy malzenstwo jest szczesliwe, a karty pokazuja, ze maz/zona nie jest partnerem docelowym?

Moze to sie zmieniac?

 

Wie ktos cos wiecej na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Euterpe
Mam pytanko, co oznacza w rozkladzie, ze partner/osoba o ktora pytamy nie jest partnerem docelowym?Co to oznacza?

 

Co w przypadku, gdy malzenstwo jest szczesliwe, a karty pokazuja, ze maz/zona nie jest partnerem docelowym?

Moze to sie zmieniac?

 

Wie ktos cos wiecej na ten temat?

 

serio jesteś taka szczęśliwa, że dla "pewności" pytasz się o to kart?

 

Pamiętaj, że w rozkładzie mogły się też pokazać Twoje obawy albo to, co chciałaś zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serio jesteś taka szczęśliwa, że dla "pewności" pytasz się o to kart?

 

Pamiętaj, że w rozkładzie mogły się też pokazać Twoje obawy albo to, co chciałaś zobaczyć.

 

 

A gdzie ja napisala, ze pytam sie o to kart? Prosze czytac ze zrozumieniem! Zapytalam / poprosilam kogos o wytlumaczenie mi jak to jest z tym partnerem docelowym, i na taka odpowiedz czekam.

 

edit: piszac prosciej...ktos stawia wrozbe odnosnie zwiazku i mowi, ze obecny partner nie jest partnerem docelowym..

 

O to wlasnie chodzi, co ma na mysli ta osoba mowiac, ze partner nie jest partnerem docelowym.

Jak to odebrac, gdy jest sie w szczesliwym zwiazku, a jak gdy np.pytanie padlo o ex badz o potencjalnego partnera.

Edytowane przez Ola2014
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Euterpe

osoba, która stawiała karty mogła się też pomylić - zdarza się :bezradny:

 

zależy jak rozumiesz słowo docelowy - moja definicja jest taka: człowiek, który mnie rozumie, mamy podobny system wartości, przyciąganie fizyczne i duchowe jest obustronne.

 

Skoro jesteś szczęśliwa, ciesz się tym i nie przejmuj żadną wróżbą :)

 

 

ps nie pisałaś wcześniej, że ktoś Ci stawiał karty, więc założyłam, że sama to zrobiłaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie "docelowy" znaczy tyleż samo co "Ten jedyny", "przeznaczony", "druga połówka", ostateczny etc. Aczkolwiek wydaje mi się, że po pierwsze nie każdy koniecznie musi takiego w każdym wcieleniu spotkać, a po drugie nie wyklucza to szczęśliwych związków z kimś innym.

 

Ale tak naprawdę to wsystko gdybania i schematyczne uproszczenia, nie doszukiwałabym się w tym czegoś więcej niż to czego każdy z Nas oczekuje pytając. Dla Ciebie może to oznaczać "ten, z którym spędzę resztę życia", bo tyle w naszym wzorcu kulturowym mniej więcej oznacza "docelowy", a dla kogoś innego może to nie być równoznaczne.

Edytowane przez Czarownica
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...