Jump to content

Naprawa samochodu(ZWERYFIKOWANY)

Ceres

Recommended Posts

Samochód mi padł znienacka w sensie silnik, sprzęgło działa ale nie jedzie i coś chrobocze. Typowana jest skrzynia biegów, dyferencjał, jakaś ośka lub wewnętrzny przegub. Okaże się jak wjedzie na kanał.

Ile mnie przyjdzie naprawa? As Monet, X Kielichów, Królowa Monet

Wydam sporo :(

Jak długo będę czekała na naprawę? As Kielichów, 10 Buław

niedługo ok tygodnia

No z 10 dni będziesz czekała, co może być nieco dla Ciebie uciążliwe... A wyjdzie Ci sporo, bo wydaje mi się, że trzeba będzie nowe części kupić :/

A jeszcze moja rada, jako, że sama jestem właśnie na etapie naprawy samochodu... Idź do warsztatu z facetem, bo jak pójdziesz sama to Ci mogą zawyżyć cenę naprawy(Pustelnik, Wieża), przy facecie nie odważą się przesadnie kombinować.

As Monet, X Kielichów, Królowa Monet suma Kapłan

------Pustel------Wieża------------Mag

Moim mechanikiem jest mój kolega nie naciągnie mnie :) kazał mi się modlić żeby to okazał się przegub a nie skrzynia biegów. Aczkolwiek w rozkładzie na wrzesień w kategorii finanse wyszło mi w tym miesiącu sporo wydatków. Każdy dzień w jakim skazana jestem na komunikację miejska obciąża mnie emocjonalnie :( ja juz chyba nie pamiętam nawet jak się do autobusa wsiada.

Edited by Ceres
Guest Euterpe

też mnie się wydaje, że sporo wydasz (as i królowa denarów), ale też nie więcej niż powinnaś (10 kielichów)

ewentualnie te 10 kielichów przy takich kartach mogły pokazać, że kasa z Twoich oszczędności, które masz na boku, pójdzie na naprawę

jak długo? Na mojej karcie asa kielichów woda aż się wylewa, więc pewnie czas oczekiwania będzie krótki. Buławy też nadają tempa, ale tutaj człowiek się trochę męczy, więc może to znaczyć, że okres bez autka wyda Ci się ciężki.

Też myślę, że do końca lata odzyskasz autko :)

Wydaje mi się, ze trzeba bd kupić nowe części. Wydasz sporo ale bd to wydatek wart swojej 'ceny'.

Około 10 dni.

I Corni dobrze pisze - idź z facetem ;)

Weryfikacja

Samochód mi padł znienacka w sensie silnik, sprzęgło działa ale nie jedzie i coś chrobocze. Typowana jest skrzynia biegów, dyferencjał, jakaś ośka lub wewnętrzny przegub. Okaże się jak wjedzie na kanał.

Wydam sporo :(

Ha a psinco :) wydałam o wiele mniej niż się spodziewałam ta królowa Monet mnie tak nastawiła a to nie o to chodziło. As Monet pokazał, ze wydam pieniądze. Zapłaciłam 350 a spodziewałam się ponad tysiaka, bo te dwie części, które się posypały nie mają zamienników. Ale mój kochany kolega mechanik znalazł gościa, który potrafił to zregenerować :) Aczkolwiek tych 350 zeta na tym etapie miesiąca tez nie miałam i tu pojawia się Królowa Monet czyli moja przyjaciółka - ma firmę i zawsze kasę pod ręką więc mi pożyczyła.

niedługo ok tygodnia

We wtorek kolega mnie zaholował na swój warsztat a samochód dzisiaj rano był naprawiony. Czas pokazał mi As Kielichów ale taki jak ktoś kiedyś pisał tutaj, że jak mu wyjdzie to nie jest tydzień tylko lada moment a X Buław to chyba to, że żeby auto było tak szybko zrobione mój kolega musiał się nieźle nalatać i napracować żeby tak szybko to załatwić

• Like 1

Uwierz mi, że ja też :) nastawiona byłam na naprawdę wielki wydatek. Ta część zepsuła mi się już 5 lat temu, wtedy byłam w normalnym warsztacie gdzie powiedzieli mi, że nie da się naprawić, zregenerować ani nic innego i skasowali mnie wtedy coś koło 700 zeta.