Jump to content

Jagodowy wrzesien(ZWERYFIKOWANY)

JagodowaTruskawka

Recommended Posts

Obecnei: Singielka, kreca sie jacys panowie, ale zaden nie przyciagnal uwagi konretnie, studentka majaca tzw wrzesien ;) dorabiam sobie malymi zleceniami. Czekam az ex odda mi zalegle naleznosci pieniezne, nie mam z nim kontaktu. W sumie to sie wzajemnie zablokowalismy na fb :D W tym miesiaciu mam zamiar jechac po kota. Jest to zwiazane z wydatkiem pienieznym.

Ogólna aura: As bulaw, 8 denarow, Cesarzowa - Pojawia sie mozliwosci na roznych plaszczyznach, czeka mnie troche pracy. Bede adorowana.

Praca: Paz bulaw - Lajtowo, poradze sobie.

Finanse: 4 denary -W koncu wpadnie mi troche grosza. Bede z tego zadowolona, bo bedzie to owoc mojej pracy.

Uczucia: Krol denarow, Rycerz mieczy, 2 bulawy - Jakis ktos będzie obecny, chyba sie nawet poklocimy. Bede wypatrywac bardziej interesujacego pana. (Co zabawne, to godzine temu jednego pana zablokowalam bo zaczal byc juz nieznosny)

Otoczenie: As pucharow Bede miala teraz szanse zrealizowac moje wczesniejsze plany. Pojawia sie ku temu sposobnosci

Rodzina: Wisielec Bez zmian, tak jak teraz.

Niespodzianka: 10 pucharow, Pustelnik,7 pucharow - Kiedy uznam, ze osiagnelam juz wszystko co moglam i nic mnie juz nie czeka, znajde to czego szukalam

Co robić: 6 pucharow - Byc bardziej zyczliwa i sympatyczna do ludzi. Mozliwe ze ktos bede potrzebowal mojej pomocy

czego nie robic: Paz mieczy Nie wypowiadac pochopnie slow, nie dopuszczac do ostrych klotni

Rada : 5 denarow - zacisnac pasa, skojarzylo mi sie to tez z tym, aby zrezygnowac z zakupu kota.

Ogólna aura: As bulaw, 8 denarow, Cesarzowa - skupisz się na sobie i na zleceniach, na "ogarnianiu rzeczy" mówiąc najogólniej. Jakieś kontakty towarzyskie na pewno zejdą na daleki plan

Praca: Paz bulaw - przyjemnie, bez niespodzianek, pozytywna aura

Finanse: 4 denary -no finansowo to ja bym z kolei powiedziała, że może i coś wpadnie, ale będziesz się mocno trzymała w ryzach. Z pewnością nie widzę tu rozrzutności czy szału zakupów, raczej chomikowanie i przeliczanie, żeby się nie wykosztować

Uczucia: Krol denarow, Rycerz mieczy, 2 bulawy - Mnie się wydaje, że właśnie tutaj pojawiło się owo załatwianie spraw z byłym w tym Denarowym, raczej niezbyt przyjemne, a poza tym mogą być jakieś takie kontakty z facetami bez większego znaczenia, dla zabicia czasu/z braku laku

Otoczenie: As pucharow otoczenie sprzyjające, wydaje mi się, że emocjonalnie to będzie dość przyjemny dla Ciebie miesiąc, życzliwie

Rodzina: Wisielec Bez zmian, tak jak teraz. - mhm, przez to skupienie się na swoich sprawach to ten kontakt taki raczej na zasadzie, że wiedzą, że żyjesz i vice versa

Niespodzianka: 10 pucharow, Pustelnik,7 pucharow - jak dla mnie żadna:P nie nooo, nie widzę tu niespodzianki w tym miesiącu. Jeśli już to niespodzianką może być dla Ciebie fakt uzmysłowienia sobie jakiegoś swojego pragnienia, że tak naprawdę to coś byś chciała więcej, coś nie jest kompletne tak jak się wydawało.

Co robić: 6 pucharow - pamiętaj o bliskich, to, że się skupiasz na sobie nie oznacza, że trzeba całkiem się w tym zatracić, nie burcz na nich, że jesteś zajęta, gdy zapytają co u Ciebie:P

czego nie robic: Paz mieczy - o, no właśnie, jw

Rada : 5 denarow - uważać, by się nie przeziębić;)

Guest Euterpe

Ogólna aura: As bulaw, 8 denarow, Cesarzowa

as buław - napełnisz się energią do działania, rozpoczniesz coś nowego

as buław + 8 denarów - dużo zapału do pracy, nowe zadania do wykonania

8 denarów - ciężka praca nad czymś

8 denarów + cesarzowa - zadowolenie z tej roboty, ukończenie jej :)

cesarzowa - szczęście, zadbasz bardziej o siebie, poczujesz na sobie nie jedno męskie spojrzenie, pod koniec miesiąca wrzucisz bardziej na luz

Praca: Paz bulaw

będziesz mieć sporo energii, którą wykorzystasz (wcześniej 8 denarów)

ten paź buław zawsze kojarzył mi się z optymizmem, więc obstawiam, że będziesz zadowolona z owoców swojej pracy

może też wskazywać na miłe towarzystwo, które Cię w niej otacza

Finanse: 4 denary

też stawiam na chomikowanie :) 4 to ograniczenia, a w połączeniu z denarami to ograniczenia związane z materią.

Uczucia: Krol denarow, Rycerz mieczy, 2 bulawy

na początku skupisz się na pracy i sesji, ale pod koniec możesz patrzeć bardziej siebie, swoich planów i emocji, może nawet zechcesz gdzieś wyjechać...

może też być tak, że dwóch panów będzie Ci zaprzątać głowę, pojawią się wahania co dalej z tymi fantami...

Otoczenie: As pucharow

as pucharów na jedną znajomość pokazał mi łzy, więc uważaj, bo ktoś może doprowadzić Cię do płaczu - w uczuciach miałaś rycerza mieczy, a ten rzuca słowami i nie obchodzi go czy zrani tym kogoś, czy nie

Rodzina: Wisielec

nic nowego, ewentualnie możesz zobaczyć sprawy z innego punktu widzenia

Niespodzianka: 10 pucharow, Pustelnik,7 pucharow

poczujesz się spełniona w czymś, może tutaj chodzić o zdanie sesji czy zarobki z tej pracy albo o jakiegoś gościa (pustelnik)

10 oznacza zakończenie i pełnię, a puchary emocje, więc możesz się poczuć szczęśliwa czymś jak nigdy :)

7 pucharów pokazuje mi spełnione marzenia

myślę, że te szczyty pozytywnych odczuć będzie bardziej związane z nauką czy znajomością internetową (pustelnik)

Co robić: 6 pucharow

bądź miła, życzliwa, pozytywnie nastawiona do świata, pomagaj innym

6 pucharów to też wspomnienia, więc może warto odświeżyć jakąś znajomość

czego nie robic: Paz mieczy

nie odcinaj się od wszystkiego

Rada: 5 denarow

wspomóż bezdomnych/potrzebujących (wcześniej 6 pucharów)

uważaj na zimniejsze dni

jak Ci nie pójdzie egzamin, idź pożebrać do profesora

Ogólna aura: As bulaw, 8 denarow, Cesarzowa

Ty bd na tapecie, Ty bd najważniejsza. Ruch, działanie. Ale też skrupulatne myślenie nad wydatkami. Obmyślanie strategoo, co by do pierwszego wystarczyło. Ale pozytywny miesiąc jak na moje oko się szykuje.

Praca: Paz bulaw

Masz pracę zleceniową? Bo skojarzyło mi się właśnie sporo krótkich, szybkich zleceń. Ale bd się działo na pewno, próżnować nie bd.

Finanse: 4 denary

Ty się zastanów nad kupnem tego kota, bo tutja może być ciężko, o czym mówi też rada.

Uczucia: Krol denarow, Rycerz mieczy, 2 bulawy

Eeee raczej walka z exem, ewentualnie jakaś szybka (mega szybka) akcja z jakimś panem. Ale stawiam na emocje związane z Panem eXXXX….

Otoczenie: As pucharow

Pozytywnie nastawione, kilka spotkań przy piwie itd. :)

Rodzina: Wisielec

Bez większych zmian.

Niespodzianka: 10 pucharow, Pustelnik,7 pucharow

Rozwiązanie jakiejś sytuacji z przeszłości.

Co robić: 6 pucharow

Dać się ponieść rozmyślaniom i rozmarzeniu :)

czego nie robic: Paz mieczy

Nie wdawać się w dyskusje, nie dać się sprowokować do kłótni.

Rada : 5 denarow

Uważaj na finanse, bo naprawdę może być krucho.

Trido dziekuje za dolaczenie swojej interpretacji . Tak mam prace zleceniowa. Dostaje zamowienie i dzialam :) A na kota mam odlozone juz dawno i kaska sobie lezy w skarbonce

Obecnei: Singielka, kreca sie jacys panowie, ale zaden nie przyciagnal uwagi konretnie, studentka majaca tzw wrzesien ;) dorabiam sobie malymi zleceniami. Czekam az ex odda mi zalegle naleznosci pieniezne, nie mam z nim kontaktu. W sumie to sie wzajemnie zablokowalismy na fb :D W tym miesiaciu mam zamiar jechac po kota. Jest to zwiazane z wydatkiem pienieznym.

Ogólna aura: As bulaw, 8 denarow, Cesarzowa - Pojawia sie mozliwosci na roznych plaszczyznach, czeka mnie troche pracy. Bede adorowana.

Podejmiesz działania ,nie zdasz sie na los.Zaangazujesz sie w pracy.Faceci beda na Ciebie patrzec z fascynacją.Bedzie tez duzo inicjatywy i aktywności z Twojej strony:)

...albo nowa praca :)

Finanse: 4 denary -W koncu wpadnie mi troche grosza. Bede z tego zadowolona, bo bedzie to owoc mojej pracy.

Ja tu widze odkładanie,oszczędzanie i takie małe skąpstwo ;)

Uczucia: Krol denarow, Rycerz mieczy, 2 bulawy - Jakis ktos będzie obecny, chyba sie nawet poklocimy. Bede wypatrywac bardziej interesujacego pana. (Co zabawne, to godzine temu jednego pana zablokowalam bo zaczal byc juz nieznosny)

Kłotnia z serdecznym przyjacielem...i oddalenie sie od siebie.Staniesz tez przed wyborem...

Otoczenie: As pucharow Bede miala teraz szanse zrealizowac moje wczesniejsze plany. Pojawia sie ku temu sposobnosci

..jakis poczatek zakochania....rozgladnij sie wokół siebie ;)

Jesli jest jakis drażliwy temat w rodzinie...moze ugryżć ten problem z innej strony.

Niespodzianka: 10 pucharow, Pustelnik,7 pucharow - Kiedy uznam, ze osiagnelam juz wszystko co moglam i nic mnie juz nie czeka, znajde to czego szukalam.

Suma Koło Fortuny....los ześle Ci niespodzianke:)

Co robić: 6 pucharow - Byc bardziej zyczliwa i sympatyczna do ludzi. Mozliwe ze ktos bede potrzebowal mojej pomocy

Otworzysz sie na nowe kontakty ...moze tez komus cos wybaczysz i odnowisz relacje :)

czego nie robic: Paz mieczy Nie wypowiadac pochopnie slow, nie dopuszczac do ostrych klotni

Starac sie nie kłocic ;)

Rada : 5 denarow - zacisnac pasa, skojarzylo mi sie to tez z tym, aby zrezygnowac z zakupu kota.

Jak napisałas jestes studentka więc chyba skonczy się praca( przypływ gotówki) i zaczna studia ( zaciskanie pasa)...dlatego tez bedziesz rozwaznie wydawac mamone .

Pozdrawiam :)

Ogólna aura: As bulaw, 8 denarow, Cesarzowa - ogólnie będzie miło, przyjemnie, wszystko co sobie zaplanujesz powinno się spełnić

Finanse: 4 denary -grosz wpadnie, ale nie za duży tzn taki, żeby Ci starczyło na to co trzeba.

Uczucia: Krol denarow, Rycerz mieczy, 2 bulawy - oczywiście może się ktoś pojawić, kto będzie aktywny w działniu wobec Ciebie.

Otoczenie: As pucharow - ludzie wokół Ciebie będą mili, przychylnie nastawieni, może pojawi się jakieś nowe uczucie?

Rodzina: Wisielec - bez zmian, może nawet troszkę nudy...

Niespodzianka: 10 pucharow, Pustelnik,7 pucharow - myślę, że będziesz szukać miłości, otworzysz się na nią

Co robić: 6 pucharow - Bądź sobą, bądź ciepła, radosną, prorodzinna

czego nie robic: Paz mieczy Nie podejmuj sama, spontanicznych, nieprzemyślanych decyzji

Rada : 5 denarow - uwierz w siebie

• 3 weeks later...

WERYFIKEJSZYN

Aura nowych poczatkow, faktycznie, kilka szans wpadlo mi w lapki, ale musialam tez popracowac na to:) Adoracja tez sie pojawila, albo raczej ktos mnie widzi jako taka csarzowa

Dostalam jedno zlecenie i dobrze sobie z nim poradzilam

mialam pieniązki, ale nie wydawalam tylko trzymalam

Pojawil sie nowy-stary pan, ktory ma konretnne plany i stawia karty na stol. Znalismy sie juz troszke, ale dopiero teraz nasza znajomosc nabrala tempa

no wlasnie w otoczeniu pojawila sie szansa na fajna relacje

stabilnie. Nic sie nie wydarzylo konretnego

Niespodzianka: 10 pucharow, Pustelnik,7 pucharow - Kiedy uznam, ze osiagnelam juz wszystko co moglam i nic mnie juz nie czeka, znajde to czego szukalam

w sumie to byly dwie niespodzianki. Jedna to taka, ze moj ex wrzucil na portal spolecznosciowy zdjecia z jakas dziewczyna a dwa, ze pojawil sie Panjakiego szukalam (pustelnik moze wskazywac na relacje na odleglosc, bo porozumiewamy sie za pomoca laptopow :)

Tak dokladnie, byly sytuacje ktore tego wymagaly :)

polaczone z 6 pucharow, nie mowic raniacych slow

Nie wydawanie pieniedz wyszlo mi na dobre bo pod koniec mies za odlozone moglam sobie kupic fajna rzecz

• Like 1