Jump to content

Sacralowy wrzesien 2014 - rozklad ogolny

SacralNirvana

Recommended Posts

Wrzesien dopiero sie rozpoczal. Karty wiec na "co tam w trawie piszczy". Korzystam z talii Haindla.

Na kazde pytanie ciagne karty osobno. Po przecinku karty ciagniete jednym ciagiem. Po znaku "+" karty tzw. dociagane.

Ogolny nastroj m-ca wrzesien - XX Sad + 8 Bulaw ---> VI Kochankowie, HB X Kolo Fortuny

Tak patrze, ze miesiac moze byc typowo rodzinny. Moze sie duzo dziac w kwestiach zwiazanych z domem i rodzina.

Co bedzie zajmowalo mnie:

- od 1. do 10. wrzesnia - 9 Kielichow + As Kamieni (Monet) ---> VIII Sprawiedliwosc, HB X Kolo Fortuny i I Mag

Widze ogolnie zajecie sie soba, moze jakis pomysl tutaj. Zawodowo moze cos ruszyc. Czekam na testy psychologiczne, moze dostane termin.

- od 11. do 20. wrzesnia - 3 Bulaw + 7 Kamieni (Monet), XX Sad ---> XVIII Ksiezyc, HB III Cesarzowa

Tu jakby przyszlo mi na cos czekac. Moze sie niecierpliwic, ale ogolnie wszystko powinno zmierzac w dobrym kierunku.

- od 21. do 30. wrzesnia - As Mieczy + 0 Glupiec + XXI Swiat ---> 0 Glupiec, HB VIII Sprawiedliwosc

Tu jakby cos mialo sie wyjasnic. No nie za bardzo czuje te karty tu wobec siebie.

Praca/rozwoj zawodowy - III Cesarzowa

Powinno byc dobrze.

Finanse - IX Eremita + 8 Kamieni (Monet) ---> V Papiez, HB XVII Gwiazda i VIII Sprawiedliwosc

Ogolnie kokosow nie bedzie, ale madre zarzadzanie i bedzie git. Moga pojawiac sie jakies dodatkowe wydatki.

Ezoteryka/rozwoj duchowy - 10 Kielichow

Karta ta okreslona tu jako Wewnetrzne spelnienie, uwazam, ze ok bedzie. Bedzie mi dobrze.

Rodzina/dom - Ojciec (Krol) Bulaw + 6 Kamieni (Monet) ---> XVII Gwiazda, HB VI Kochankowie

Hmm... rodzinnie jakis facet tu. Ogolnie to moze byc tylko eks i moze sie po prostu panoszyc ze wzgledu na to, ze ma nowa prace itd. Jakos inny facet w kontekscie rodziny mi sie nie widzi.

Milosc/uczucia - XVII Gwiazda + IV Cesarz ---> XXI Swiat, HB XXI Swiat i III Cesarzowa

No ciekawe. Jakby ktos mial sie pojawic, ale taka znajomosc na odleglosc mi sie tu widzi, z opcja na przyszlosc.

Przyjaznie - As Mieczy + Matka (Krolowa) Bulaw, 2 Kielichow ---> XV Pan (Diabel), HB III Cesarzowa

No tak patrze i wychodzi na to, ze moge przejac w jakiejs znajomosci inicjatywe. Ewentualnie znajomosc z jakas inna kobieta tutaj bardzo fajna.

Samopoczucie/zdrowie - III Cesarzowa

Dobrze bedzie.

Emocje - XIV Alchemia (Umiarkowanie)

Bedzie ok. Rownowaga.

Niespodzianka - Ojciec Kamieni (Krol Monet), XX Sad, 7 Bulaw + 6 Kielichow ---> XVIII Ksiezyc, HB VI Kochankowie

Tu jakby jakis pan z przeszlosci chcial odgrzewac na sile stare kotlety i wracac do przeszlosci. No ciekawe.

Edited by SacralNirvana
Guest Euterpe

Ogolny nastroj m-ca wrzesien - XX Sad + 8 Bulaw ---> VI Kochankowie, HB X Kolo Fortuny

patrząc na kartę sądu z tej talii zaryzykuję stwierdzenie, że będziesz dojrzewać w "cieple" i "zimnie" (woda jako uczucia, miłość, smutek; ogień jako energia, złość, euforia) pod czujnym okiem opatrzności, jakby to wszystko było zamierzone

8 buław - nagły napływ energii, szybkie i sprawne działanie :)

- od 1. do 10. wrzesnia - 9 Kielichow + As Kamieni (Monet) ---> VIII Sprawiedliwosc, HB X Kolo Fortuny i I Mag

będziesz z czegoś bardzo zadowolona, rozpocznie się coś stabilnego albo nadarzy się takowa szansa

- od 11. do 20. wrzesnia - 3 Bulaw + 7 Kamieni (Monet), XX Sad ---> XVIII Ksiezyc, HB III Cesarzowa

wypatrywanie rezultatów wcześniejszego postanowienia? planowanie czegoś długoterminowego?

- od 21. do 30. wrzesnia - As Mieczy + 0 Glupiec + XXI Swiat ---> 0 Glupiec, HB VIII Sprawiedliwosc

tutaj może z czymś zerwiesz, aby rozpocząć coś nowego, tak jakbyś wcześniej podjęła decyzję i teraz ją realizowała

głupiec i świat - początek i koniec obok siebie; może chodzi tutaj o szczęście i spełnienie zarazem

tutaj ładnie, powinnaś być bardzo zadowolona, pewna siebie, może nawet dostaniesz od kogoś komplement, inni zaczną Cię zauważać (o ile wcześniej tak nie było), może nawet zaczniesz się bardziej elegancko/kobieco ubierać

Finanse - IX Eremita + 8 Kamieni (Monet) ---> V Papiez, HB XVII Gwiazda i VIII Sprawiedliwosc

chyba więcej odkładania niż wydawania

eremita często pokazuje mi człowieka siedzącego przed kompem, więc może zaczniesz przeglądać oferty w necie, aby coś zakupić

osiągniesz pełnię, Twoja wędrówka się zakończy i później będziesz musiała obrać inny kierunek działań

Rodzina/dom - Ojciec (Krol) Bulaw + 6 Kamieni (Monet) ---> XVII Gwiazda, HB VI Kochankowie

może jakiś pan z rodziny Ci dopomoże; widać też dużo energii, równowagi w dawaniu i braniu, powinno więc być harmonijnie :)

Milosc/uczucia - XVII Gwiazda + IV Cesarz ---> XXI Swiat, HB XXI Swiat i III Cesarzowa

tak, może to być uczucie na odległość (gwiazda)

bez dwóch zdań może się nawet pojawić jakiś pan (cesarz) - kto wie, czy Cię gdzieś nie zaprosi (ojciec buław + 6 kamieni wcześniej)

gwiazda to też karta ochrony, więc nie powinno być tak źle :) Kto wie, może też się połączysz z swoim przeznaczeniem :mysli:

Przyjaznie - As Mieczy + Matka (Krolowa) Bulaw, 2 Kielichow ---> XV Pan (Diabel), HB III Cesarzowa

chyba odetniesz się (możliwe, że tylko na jakiś czas) od kogoś, aby bardziej zająć się sobą i innymi spotkaniami

generalnie będziesz emanować dużą energią (albo będzie wokół Ciebie takowa kobieta), może nawet wspólne wyjście z koleżanką albo zwykłe spotkanie w domu przy kawie :)

dużo pewności siebie, zadbasz bardziej o swoje ciało (może nawet wizyta u kosmetyczki) i ubrania, które nosisz (może odświeżysz garderobę), nie będziesz mieć problemów z wypowiadaniem się, a ludzie zauważą jakie światło z Ciebie bije, może czeka Cię zaproszenie od faceta, który będzie Tobą zauroczony (obok cesarzowej nikt nie przechodzi obojętnie, kobiety zazdroszczą, a mężczyźni podziwiają)

odczuwać emocje będziesz, ale nie pozwolisz, aby przysłoniły Ci to, co się dzieje obecnie

Niespodzianka - Ojciec Kamieni (Krol Monet), XX Sad, 7 Bulaw + 6 Kielichow ---> XVIII Ksiezyc, HB VI Kochankowie

pojawi się mężczyzna, który wprowadzi trochę zamętu w życie i możliwe, że będzie to ktoś z przeszłości (6 pucharów)

albo też uda Ci się coś wywalczyć

albo za sprawą pewnego pana odżyjesz, poczujesz przypływ energii i chęć do walki, może nawet będziesz bronić swego stanowiska, ale ostatecznie dojdziecie do porozumienia

Edited by Euterpe
literówka

Dzieki kochana za piekna interpetacje. :bukiet:

8 denarów - może chodzić tutaj o większe skupienie się na pracy

Tam jest 8 Bulaw. :)

wypatrywanie rezultatów wcześniejszego postanowienia? planowanie czegoś długoterminowego?

Sprawy zawodowe, testy psychologiczne w kwestiach zawodowych. Wiec moze dostane termin gdzies w tym czasie czy jakos tak.

odczuwać emocje będziesz, ale nie pozwolisz, aby przysłoniły Ci to, co się dzieje obecnie

Jako osoba bardzo emocjonalna, staram sie jednak te emocje utrzymac na wodzy. Nie myle emocjonalnosci z uczuciowoscia.

Nadmiar emocji bywa szkodliwy, zarowno dla strony odczuwajacej jak i dla osob konfrontowanych z tym nadmiarem emocji. ;)

Dziekuje Euterpe :bukiet:

Guest Euterpe
Dziekuje kochana. :buciki: Zrewanzowalabym sie punkcikami, ale mam jeszcze zablokowane dawanie. Wiec bede patrzec z czasem, nadrobie. Dzieki jeszcze raz. :)

spoko :okok: punktów nie trzeba, wystarczy weryfikacja :)

Najjaśniejszym punktem może być jakaś wiadomość na tle rodzinnym. Lub rodzinka i siedzenie w internecie hehe.

Zajmowanie się swymi sprawami. Może dogodzisz sobie w czymś pod względem zmysłowym, może wydasz pieniądze na coś miłego, przyjemnego.

Realizacja jakiegoś planu, ale finał tego jeszcze nie w tej dekadzie, może w następnej, może jeszcze później.

Może chodzi o jedną z Twych dziołch? (jak Ty to mówisz hehe) lub wszystkie dziołchy. Sprawy szkolne może?

Na pewno nie wykonywanie męskiego zajęcia hehe.

Rozsądne gospodarowanie pieniędzmi i rezultatem tego jest samowystarczalność. Może pojawi się szansa dodatkowego zarobku.

Zajęcia ezoteryczne/duchowe będą Ci dalej sprawiały przyjemność i satysfakcję.

To może ex jakiś prezent sprawi dzieciom/Ci lub trochę pomoże Wam w czymś.

Ładnie to wygląda pod tym pytaniem. Pożyjesz to zobaczysz...

Może jakaś z Twych przyjaźni uformuje się bardziej, że tak powiem. Nabierze wyraźniejszych kształtów, prosto mówiąc - zacieśni się bardziej.

Tak, powinno być dobrze. Jeśli Ci dolegają czasami jakieś sprawy kobiece na tle zrowia, to powinnaś być od nich wolna, przynajmniej w tym czasie.

Nawet w razie jakichś emocjonalnych szarpanin to będziesz dobrze panować nad sobą.

Ciężko mi tu coś powiedzieć...

A może po długim czasie wreszcie spojrzysz z dobrej strony na swego ex?

Też mam Haindla. Te wykonanie artystyczne kart to na piątkę z plusem. Jedne z ładniejszych talii w świecie.

Ten XX Sąd jest bardzo zastanawiający z tym embrionem. Ładny, ciekawy jest V Papież, As Pucharów i wiele innych.

• Like 1

Coś się wyjaśni, coś się ruszy, coś się zmieni. Poczujesz wsparcie ze striny bliskich i znajomych. Ale wkradnie się niepewność. Trzeba bd, wg mnie, szybko podejmować decyzje, co Mo…że być dla Ciebie lekko stresujące.

Powiedziałabym, że kontakty w pracy / firmie / z Klientami. Na pewno bd musiała wykazać się mocnym charakterem i trochę egoizmem.

Jakaś mała podróż może się szykować. Praca nad projektem, który zajmie więcej czasu i przyniesie plony dopiero po kilku dniach / tygodniach. Księżyc pokazuje tą niepewność, czy wszystko do końca dociągnęłaś, zamknęłaś itd.

Widać wg mnie, ze pierwsze tygodnie spędzisz właśnie na rozmyślaniu o pracy.

Nadchodza zmiany i dobre wieści wg mnie 

Ładnie, do przodu. I to potwierdzają poprzednie karty jak dla mnie.

Uważaj, bo może Ci doc czegoś zabraknąć, jakiś niespodziewany wydatek. Bd kalkulacja – co kupić w tym miesiącu.

Popracujesz nad swoimi uczuciami. Emocjami. Kiele to woda a woda to emocje także skupisz się mocno na swoim wnętrzu.

Ktoś się na pewno zjawi, bd wymiana zdań, informacji. Ale harmonijnie wg mnie.

Uuu koleżanko ;> Wyczekuj kogoś na horyzoncie, bo karty wg mnie mocno sugerują nową znajomość i to taką, która może rokować na przyszłość :)

Uważaj na kłotnie, mocną wymianę zdań.

Poczujesz się dobrze, kobieco, pewnie. Bardzo fajna karta :)

No jak to umiarkowanie. Czyli spokojnie, bez większych wybuchów. Twój rozwój ezo dużo się tutaj wg mnie odezwie.

Jakaś stara znajomość się może odezwać, co bd miłym zaskoczeniem :)

• Like 1

Dziekuje x-latku :bukiet:

Z eksem zyje w zgodzie, co do dzieci. Zaczal pracowac, takze bedzie placil alimenty. Moze to to.

Co do tarota Haindla, to jest piekny. Poza tym talia ta powstawala (szczegolnie AW) jako rysunek automatyczny. Haindl nie wiedzial, co maluje. Dal sie poprowadzic. Zreszta pisalam recenzje w kwestii tej talii Haindl Taroti opisalam troche, jak ta talia powstawala. :)

Cudowna talia... i przyszla do mnie we snie.

Dzieki jeszcze raz za inetpretacje :)

Dzieki Triduniu... :bukiet: Z finansami czuje podobnie, bo rzeczywiscie dodatkowe wydatki juz klaniaja sie na horyzoncie. Takze jak najbardziej moze byc tu kombinowanie w tym miesiacu. Pewno starczy na wszystko, ale rzucania sie na prawo i lewo nie bedzie.

Co do przyjazni, no jest jedna fajna, ale tu poza przyjazn raczej nie wyjdzie. Za to przyjazn naprawde cenna. :)

Dzieki kochana za piekna interpretacje :bukiet:

A to ciekawe z tą Twą historią zaczęcia z Haindl. Niewiedziałem też, że to tak powstała ta talia.

Słuchaj Sacralka, mam do Ciebie pytanie. Pewnego razu w odpowiedzi na jeden z mych postów napisałaś, że Crowley nazywa odwróconą Królową Mieczy wykastrowaną (czy jakoś tak), znaczy się niepełnosprawną/inwalidą. Z jakiej to kniżki jest ta interpretacja?

Do talii Crowley'a to w ogóle nie mam pociągu, więcej - nie podobają mi się te karty. I tak już jest od samego początku. Dlatego też i nie zbierałem nic z jego literatury. Jednak zobaczyłem, już nie pierwszy raz, że jednak te jego interpretacje są b. wartościowe. Przydałoby mi się więc mieć jakieś i jego pozycje w związku z tym.

• Like 1

Kastrujaca, nie wykastrowana. Mozliwe, ze sie zle wypowiedzialam (literowka). Chodzi o to, ze ona jest ta, co kastruje mezczyzn. ;)

Jej ostry miecz (takze miecz jezyka/slowa wypowiadanego) potrafi kastrowac mezczyzn. ;) To z ksiazki Hajo Banzhafa do Tarota Thotha. ;)

Krolowa Mieczy to takze ta, co zdziera maski falszu. I tarotowa Sprawiedliwosc.

Jest pare pozycji w kontekscie Thotha. Jutro napisze, ktore w j. polskim. W j. niemieckim jest sporo niedostepnych na j. polski niestety.

dobrze, jakbyś nabrała energii do działań

coś ruszy na pewno, jakieś prawy które już planowałaś od dawna, powiodą się

To na co czekasz spelni sie, ale nie tak od razu, bedziesz konsekwentna i dobrze bo sie oplaci

zaczniesz cos od nowa, moze nowa praca albo cos w tym stylu

bardzo dobrze, masz fach w reku to praca z dziecmi?

bedziesz szukac okazji do zarobku, ale ja uwazam, ze zarobisz pieniazki i to dobre, uczciwie wypracowane

bardzo dobrze, pelne spelnienie, prorodzinnie

ktos sie wlaczy w zycie rodzinne

nie wiem czy nie poznasz kogos nowego, zupelnie nowego kogo jeszcze nie znasz badz ktos kto mieszka w innym miescie badz kraju

od przyjazni sie odetniesz skupisz sie na czyms innym

Dobrze bedzie

Bedzie ok. Rownowaga.

Cos Ci sie uda wywalczyc, powinnas byc zadowolona

• Like 1

Patrze na uczucia Gwiazda i Cesarz...

Na razie juz moge tyle powiedziec, ze poznalam fajnego faceta... no bardzo, bardzo fajnego. O uczuciach ciezko tu mowic... ale ma cos w sobie ten pan... ;)

Zobaczymy... w kontekscie miesiaca... czy to mi jego tu pokazalo... Ale powiem, ze pelna radocha, ze go poznalam. :)

• 3 weeks later...

Weryfikuje

Tak patrze, ze miesiac moze byc typowo rodzinny. Moze sie duzo dziac w kwestiach zwiazanych z domem i rodzina.

Tak, dom, rodzina, ale takze nowe perspektywy, takze w milosci.

Zajmowanie sie pewnymi sprawami tak konkretnie, traktowanie ich bardzo powaznie, nazwijmy to "jak zadan zyciowych" na ten moment teraz.

Widze ogolnie zajecie sie soba, moze jakis pomysl tutaj. Zawodowo moze cos ruszyc. Czekam na testy psychologiczne, moze dostane termin.

Tu pojawila sie nowa zupelnie znajomosc z pewnym panem. Hmm... Bardzo fajna.

Tu jakby przyszlo mi na cos czekac. Moze sie niecierpliwic, ale ogolnie wszystko powinno zmierzac w dobrym kierunku.

No tu juz pan zaczal sie wybierac od mnie, ale stanelo na tym, ze musi poczekac (7 Kamieni) to sie spotkamy, jak przyjade ja (XX Sad). Ksiezyc pokazuje znajomosc netowa. Cesarzowa to moje zadowolenie z niej.

Tu jakby cos mialo sie wyjasnic. No nie za bardzo czuje te karty tu wobec siebie.

Planowanie wyjazdu. Nic wiecej tu takiego sie nie zaznaczylo.

Powinno byc dobrze.

Jako, ze nadal czekam na testy, tak tez zawodowo wiele nie bylo. Cesarzowa to moje skupienie na domu, rodzinie i sobie. Zawodowo nic specjalnego JESZCZE sie nie dzialo.

Ogolnie kokosow nie bedzie, ale madre zarzadzanie i bedzie git. Moga pojawiac sie jakies dodatkowe wydatki.

Nie bylo genialnie. Byly koszty rozne dodatkowe, trzeba bylo kombinowac. I nadal trzeba, bo sa dodatkowe koszty rozne na horyzoncie.

Karta ta okreslona tu jako Wewnetrzne spelnienie, uwazam, ze ok bedzie. Bedzie mi dobrze.

Pelnia zadowolenia. I co? Pojawila sie opcja pojsca dalej. Warsztaty Hanmi na pazdziernik.

Hmm... rodzinnie jakis facet tu. Ogolnie to moze byc tylko eks i moze sie po prostu panoszyc ze wzgledu na to, ze ma nowa prace itd. Jakos inny facet w kontekscie rodziny mi sie nie widzi.

Eks rzucil pieniadzorem i nakupil troche dosc drogich rzeczy corom. Czego nigdy wczesniej nie robil. Sam z siebie. Z racji tego, ze ma dobrze platna prace.

No ciekawe. Jakby ktos mial sie pojawic, ale taka znajomosc na odleglosc mi sie tu widzi, z opcja na przyszlosc.

No tu pan sie pewnien pojawil i bardzo, bardzo ciekawa znajomosc. Gwiazda to tu realne plany spotkania sie (pazdziernik).

No tak patrze i wychodzi na to, ze moge przejac w jakiejs znajomosci inicjatywe. Ewentualnie znajomosc z jakas inna kobieta tutaj bardzo fajna.

Tu szczegolnie jedna przyjazn zostala bardzo ladnie przeze mnie ustalona w konkretne ramy. Tam, gdzie nie wiedzialam, jak to traktowac, zostaly ustalone granice. Jest dobrze dla obu stron.

Dobrze bedzie.

Dopisywalo.

Bedzie ok. Rownowaga.

Pieknie bylo. Spokoj, rownowaga i radosc i to pomimo, ze nie zawsze wszystko ukladalo sie rozowo.

Tu jakby jakis pan z przeszlosci chcial odgrzewac na sile stare kotlety i wracac do przeszlosci. No ciekawe.

Tak, tu znajomosc z przeszlosci i opcja takze spotkania sie w realu. Nic na sile, ale ciekawie.

DZIEKUJE wszystkim pieknie za pomoc w intepretacji... :bukiet: