Jump to content

złote okulary


pampara

Recommended Posts

Śniło mi się, że znalazłam (chyba w sklepie) złote okulary, z takimi małymi złotymi oprawkami, okular zakrywający tylko i wyłącznie oko, malutkie, całe ze złota, łącznie ze "szkłem" które również było złote, nie wyglądało jak szkło, nie prześwitywało, na jednej z oprawek był jakiś srebrny element coś typu diament, czy inne cholerstwo. Założyłam je i zdziwiłam się że widać przez nie zupełnie normalnie, jakby szkło było zwykłe, przeźroczyste. Jak lustro weneckie - od strony oczu wszystko widać, z drugiej matowa tafla, za chiny nie wygląda na coś co prześwituje. Przejrzałam się w lustrze, i o dziwo wyglądałam w nich fenomenalnie. Naprawdę dobrze, korygowały wszystkie moje niedoskonałości, wyglądałam po prostu BOSKO. Odłożyłam je na chwilę żeby przymierzyć inne a potem szukałam ich znów, ale nie mogłam ich znaleźć. Nie wiem co by było potem, bo zadzwonił mi budzik.

 

Będę bardzo wdzięczna za interpretację, bo sen nie dawał mi spokoju przez cały dzień.

Link to comment
Share on other sites

Okulary mogą oznaczać wewnętrzny niepokój, skupianie się na sobie. Jeżeli je nosiłaś twoja Podświadomość, mówi Ci , że możesz znaleźć się w pechowej sytuacji. Jak dobrze zrozumiałam byłaś w sklepie, czyli chciałaś je kupić: tzn, że powinnaś uważać na nowe znajomości. Następnie je zgubiłaś: czyli podświadomie boisz się, że bez innych ludzi sobie nie poradzisz. Szkła zwracają uwagę na fałszywych przyjaciół.Diament symbolizuje mądrość, zimną czystość, perfekcję, która wystarcza samej sobie i nie hołduje niczemu, ani nikomu poza sobą. Widzieć diament: radosna przyszłość. Złoto : prawie zawsze w podobnym znaczeniu jak pieniądze, przy czym wiąże się z nim jeszcze aspekt krótkotrwałości, ulotności. Widzieć lub posiadać: dobry rozwój interesów.Zgubić : strata. ;)

Link to comment
Share on other sites

Iza Biernat, polecam zapoznać się z regulaminem: 6. Pod pojęciem ‘interpretacja snu’ rozumie się wypowiedź opisową z jasnym odniesieniem do symboliki. Ma ona na celu wyjaśnienie znaczenia snu. Nie przepisujemy senników.

 

Sennik Okulary | Sennik internetowy Okulary tutaj połowa twojej interpretacji, drugiej połowy nie chce mi się szukać.

 

Będę wdzięczna za sensowną interpretację, w zamian oferuję niestety tylko przesyłkę dobrej energii ale jak wiemy takie rzeczy są przydatne :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Jacek Bartnicki

Witaj

 

Wiedziałem (czułem) że ten temat dla mnie ;) (już jak tylko złote okulary zobaczyłem w opisie to mi się spodobało, wiedziałem że to "sen dla mnie")

 

Ja tam energii nie chcę ale jakbyś już przesyłała to ja bym prosił twoją energię byś przesłała mi małymi porcjami (jestem delikatny) i najlepiej pakietami, i w środę po godzinie 10 bo wtedy jest najlepszy zasięg, mieszkam w takim miejscu że nic. (tylko Radio zet czasem łapię na komórce).

 

Okulary (wg mnie) związane są nie tyle z możliwościami (szyba, okno, wyglądanie przez nie), nie tyle z nową perspektywą widzenia danej sprawy (jak wchodzenie na przykład na wieżę i obserwacja z wysoka we śnie). Dla mnie okulary (złote) to taki trochę magiczny sposób widzenia czegoś (ani dobry ani zły, bardziej taki życzeniowy, jeśli wiesz co mam na myśli).

 

Czyli to nie były "prawdziwe" okulary (nie były stworzone po to by przez nie lepiej widzieć, zobaczyć), one przypominały okulary (i były złote co jest o tym zaraz). Jakaś sytuacja z Twojego obecnego życia która tylko przypomina coś drugiego (tak jak te nie-okulary przypominały okulary). Ta sytuacja nie jest jakby "prawdziwa" (takie udawanie ale tez nie do końca to)

 

Jest to sytuacja która jakby w niej jest coś zbędnego i na pokaz (okulary były złote, to jest taki jakby "nieprzydatny przepych", nie mam na myśli że nie ma takich okularów ale te "zwyczajne" wymaga się od nich by dobrze wyostrzały widziany obraz a nie były złote).

 

Te okulary (sytuacja) ani nie poprawiają Twojej wizji, są też "pełne" (a raczej jest w nich sporo) zbędnego przepychu (złote). I ten diament. Prawa oprawka (prawa strona) symbolizuję mężczyznę, męskość, jasne myślenie, podejmowanie (lub nie) decyzji, działanie. Lewa strona to kobiecość, kobieta, intuicja, uczucia (ewentualnie empatia). Zależy gdzie był diament (a której oprawce, to może być podpowiedź). Diamenty od razu kojarzą mi się bardziej z kobietą.

 

Ach (westchnienie ulgi po przeczytaniu dalszej części snu) czyli ta sytuacja Ci odpowiada (wyglądałaś bosko, doskonale korygowało Twój sposób widzenia, inni z zewnątrz się nie połapią w tym że Ty widzisz, było jak lustro weneckie). To, że Ty widziałaś (a inni by nie wiedzieli, że możesz widzieć przez te okulary i w ogóle, ta sytuacja "leży Ci jak ulał". Jest też jeszcze motyw "ukrycia przed innymi" Twojej "prawdziwej" postawy ( te okulary były jak lustro weneckie).

 

Ta sytuacja się "skończy" (albo będziesz chciała trochę innej jak to, że szukałaś innych "szkieł") a później już nie znajdzie się, nie wróci.

Okulary (z wiersza) to coś co ma się na samym nosie, czyli coś co jest przed Tobą dosłownie patrzysz na to, na tę sytuację (jak Hilary który zgubił okulary które miał na nosie).

 

A budzik to budzik - Niszczyciel Snów.

 

(Miej tę pewność, że interpretacja moja natchniona jest, o natchniona.

Pozdrawiam Cię i wylewam na Ciebie morze serdeczności.

 

Jacek

 

P.S. W interpretację włożyłem 20% serca, 24% umysłu, 16% wiedzy i 50% reszty. Stuknąłem w klawiaturę 1664 razy, wykonałem 24 oddechy uspokajające, 16 razy spojrzałem na zegarek (telefon). 334 razy obróciłem głowę.

Edited by Jacek Bartnicki
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję bardzo :kwiatek:, pomocne i w dodatku świetnie napisane :D:P Będę przesyłać w środę po 10 :D

 

Diament był na prawej oprawce - "podejmowanie (lub nie) decyzji" -> jestem osobą która nigdy nie umie podjąć decyzji, ponadto obecnie stoję przed wyborem, od którego zależy całe moje życie i za chiny nie mogę się na coś zdecydować :/ Może to ma z tym związek.

Link to comment
Share on other sites

Guest Jacek Bartnicki

Witaj.

 

Później pomyślałem, że ten diament który Ci się śnił może oznaczać taką właśnie decyzję przed którą stoisz (a raczej coś cennego tak jak diament jest symbolem czegoś cennego według mnie). Zalecałbym zastanowienie się co jest dla Ciebie cenne i wybranie tego właśnie ;) (symbolizował to diament).

 

pozdrawiam Cię.

Jacek

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...