Jump to content

czarny koń


senna42

Recommended Posts

Śniło mi się dzisiaj, że byłam gdzieś z rodziną na wakacjach. Wróciłam się po coś do domku, gdzie zaskoczył mnie rozwscieczony koń. Był czarny,umięśniony i silny. Uciekalam przed nim. Ugryźł mnie, raz w rękę, raz w udo, udało mi się uwolnić. Probowalam zamknąć go za zagrodą ale napierał na nią z dużą siłą. Obudziłam się w momencie kiedy udało mi się go'zamknac'.

Bardzo proszę o interpretacje : -)

Link to comment
Share on other sites

Coś się do ciebie mocno dobija. Prawdopodobnie coś co ukrywasz w swoim cieniu i nie chcesz dopuścić by to wyszło na wierzch, jednocześnie się tego bojąc. Jeżeli chcesz też moją radę to powiem, żebyś z tym nie walczyła tylko poznała. Koń jest wspaniałym zwierzęciem i fakt, że to pojawia się w takiej formie sprawia, że gra jest warta świeczki. Możesz ujeżdżać tego konia, zamiast na siłę zamykać w zagrodzie i dawać się mu gryźć :)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Zastanawiam sie jednak czy aby na pewno mogę odbierać to jako coś pozytywnego. Zwierzę miało względem mnie, ewidentnie, wrogie zamiary. Nie dałabym mu rady. Od dłuższego czasu łączy mnie z pewnym mężczyzną dość specyficzna relacja. Ostatnio mam wiele rozterek z tym związanych. Zbieram się na 'poważną rozmowę'. Czy to może mieć jakiś związek z moim snem?

Link to comment
Share on other sites

Ciężko mi tak oceniać, jednakże możesz zastanowić się na przyczynami owych rozterek: z czego wynikają? co sprawia, że podejmujesz takie a nie inne decyzje? Zwykle za takim niezdecydowaniem tkwi coś co nami steruje, chociaż tego nie chcemy. Jednak musisz dojść do tego sama :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...