Jump to content

Celt na relację. miłość w rozsypce

maja123

Recommended Posts

Jak potoczy się nasza relacja.

1 kochankowie**

krzyzyje giermek. monet**

podsw wieza**mam dość

swiad krolowa mieczy.**Mam dosc

przeszłosc 4 monet**

przyszłosc 8 monet**praca nad zwiazkiem

jazn twoja 3 mieczy**dobija mnie to

otoczenie rydwan ( ma szkole prace dodatkowe itd milion rzeczy.*

nadzieje obawy 4 mieczy**boje sie ze nic sie nie zmieni

wynik rycerz kieli*-beda wyznania miłości

mieszkaja razem od 1.5 roku. On ma kilka prac i szkole i ciągle brak czasu. Nie nadąża. I przez to się denerwuje i związek się psuje. Nie wuem co robic a mam już dość.jak sa momenty ze jest dobrze to jest ok.on ostatnio stał sie wybuchowy nerwowy roszczeniowy a ja duzo robie dla nas i związku. Staralam sie jak moglam jyz bardziej się starac nie umiem.a przrz to sr jest sfrustrowany brakuem czas u i tego ze zawala terminy to na mnie się to odbija się to na związku skoro wsztstko jest szybko sxybko i brak wolnej chwili.

Nie chce innego chce go ale zeby cos se soba zrobil zeby misl czas i zeby się zorganizował.wcsesniej bylo ok.ale im więcej ma on na głowie tym sie gorzej dzieje bo on sam sie źle czuje.

Edited by maja123
Nie.ale chyba chcialabym zmienić bo juz nie daje rady.

Ciekawe podejście.

Widać, że boisz się zostać sama, ale też nie chcesz pracować nad związkiem. Jest ryzyko, że wpadniesz w ramiona pierwszego napotkanego.

Ciekawe podejście.

Widać, że boisz się zostać sama, ale też nie chcesz pracować nad związkiem. Jest ryzyko, że wpadniesz w ramiona pierwszego napotkanego.

Zgadzam sie z Davisą.

Myśle ze powinnas sie zastanowic czego tak na prawdę chcesz.

Życie to nie sielanka...

Maja ale weź to napisz jak człowiek.

Nakreślenie sytuacji, pytanie, karty po kolei, Twoja interpretacja a nie jakieś wtf...

Przy okazji, przydałyby się jeszcze Mai interpretacje innych rozkładów;-)

Rozmawialiśmy. Konczy sie to tym ze sie klocimy.kazdy uważa ze ma rację. On ciegle gada ze jskby mial czas to hy było lepiej ale on trwoni czas niepotrzebnie jest nie zorganizowany.

Karty co mówią? Bedzie lepiej ?

Edited by Czarownica
język!!!!
Guest Euterpe

1 kochankowie

krzyżuje: giermek monet

podświadomość: wieża

świadomość: królowa mieczy

przeszłość: 4 monet

przyszłość: 8 monet

jaźń twoja: 3 mieczy

otoczenie: rydwan

nadzieje, obawy: 4 mieczy

wynik: rycerz kieli

domyślałam się, że chodziło o krzyż celtycki.

Kochankowie jako karta główna, opis obecnej sytuacji - stoisz na rozdrożach, zastanawiasz się

"krzyżuje" rozumiem tutaj jako problem główny, więc sądząc na podstawie Twoich postów chodzi o Twojego partnera, a właściwie jego większe zainteresowanie światem materialnym

podświadomie może czujesz, że wszystko runęło, w świadomości zaś, że odcięłaś się już od tego albo, że byłoby to bardziej korzystne

w przeszłości bywało w miarę stabilnie, ale później jest 8 monet, a więc nadal zapatrzenie w materię (monety) lub będziecie żyć razem i jednocześnie osobno pod jednym dachem, gdzie każde z was patrzy głównie własnych potrzeb

nie wiem, o co chodzi z jaźnią...

otoczenie...może wskazywać, że ktoś się pojawił albo masz jakiegoś doradcę, który pomaga czy ponagla(?), albo też każdy jest tak zagoniony, że nie zwraca na was uwagi

nadzieje: 4 miecze - wszystko się uspokoi

obawy: 4 miecze - relacja umrze, zamkniecie się w swoich "czterech ścianach"

wynik: rycerz pucharów - informacja, która może zmienić wszystko lub któreś z was wyciągnie do drugiego rękę

rozkład zaczyna się na kochankach, a kończy na rycerzy pucharów - myślę więc, że długo tego dylematu mieć nie będziesz i za jakiś czas dasz partnerowi jasno o tym znać (pisząc "o tym" mam namyśli decyzję, którą podejmiesz)

Trzymaj się dziewczyno :przytul:

Jak potoczy się nasza relacja.

1 kochankowie**

No jest możliwe rozbudzenie uczuć.

krzyzyje giermek. monet**

Ale jednak zajecia, praca szkoła mogą w tym wszystkim przeszkodzić. Odnoszę wrażenie, ze pan ma dość dziecinne pdoejscie i jeszcze nie w głowie mu stabilizacja a raczej dokształcanie, kariera etc.

podsw wieza**

swiad krolowa mieczy.**

Wali się relacja i masz tego świadomość.m A chcesz odciąć to, co złe ale no właśnie... :/

przeszłosc 4 monet**
Praca, finanse, materializm i strach, że czegoś się nie osiągnie, poświęcanie uczuć na rzecz materialnych rzeczy.

przyszłosc 8 monet**
Praca nad związkiem, czysta kalkulacja - za i przeciw.

jazn twoja 3 mieczy**
Smutek, ból odcięcie :/

otoczenie rydwan
Dużo się dzieje i nawet nie ma czasu kiedy usiąść i spokojnie porozmawiać.

nadzieje obawy 4 mieczy**
Że coś się zakończy.

wynik rycerz kieli*
Jest możliwe odrodzenie uczuć chociaż tutaj też widzę taką postawę pana - chcesz to zostać, chcesz to odejdź. Związek płynie... Niestety ten rycek taki bywa :/

Edytuj pierwszego posta (i kolejne) i napisz to poprawnie, bo nie da się czytać takich literówek. To forum ezoteryczne, a nie Parkinsona.

Edited by Czarownica