Skocz do zawartości

Powrót do aury


WróżkaZębuszka

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, doświadczeni :)!

To mój pierwszy post na tym forum, symultanicznie szukam pomocy wśród ludzi, którzy są bardziej wtajemniczeni. Otóż z moich mglistych wspomnień wynika, że w dzieciństwie potrafiłam dojrzeć aurę wokół ludzi. Nie pamiętam jednak wiele z tamtego czasu. Ostatnio zaczęłam próby powrotu do tej przydatnej zdolności, bez problemu zobaczyłam ciało eteryczne, teraz widuję słabe kolory. Moje pytanie rodzi się w momencie, kiedy oglądam [próbuję oglądać] swoją aurę: zawsze wtedy jest fioletowo - indygo, ze złotą otoczką. Zdaję sobie sprawę z tego, że to kolory ludzi uduchowionych, oświeconych i medytujących i właśnie wydaje mi się, że nie jest to mój kolor podstawowy, a wynika raczej z faktu, że skupiam się i medytuję, próbując zobaczyć aurę. Jak więc sprawdzić, jaki jest jej podstawowy kolor? Czy może być właśnie taki?

Dodam od siebie, że nauka wyjaśnia istnienie pola energetyczno - magnetycznego wokół żywych istot, pytanie tylko, na ile widzialnego... i co oznaczają jego kolory? ;)

Będę wdzięczna za odpowiedzi! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Trudno powiedzieć czy dany kolor aury jest podstawowy, bo w trakcie rozwoju i tak się zmienia a ludzie zależnie od emocji, mogą mieć różnorodną gamę kolorów. Jak dla mnie, kolor podstawowy to kolor dominujący w danej chwili niż wrodzony :)

Niby można numerologicznie sprawdzić po liczbie drogi życia (jeśli dobrze kojarzę), w moim przypadku kolor się raczej zgadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Niby można numerologicznie sprawdzić po liczbie drogi życia (jeśli dobrze kojarzę), w moim przypadku kolor się raczej zgadza.

ooo, a wiesz coś więcej na ten temat? Mógłbyś mi coś powiedzieć o numerologicznej 3. i jej aurze? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz przykładowy art. na numerologii się specjalnie nie znam :)

U mnie akurat kolor się zgadza (7) w tym sensie że czułem się już jako dziecko że jestem "fioletowy" (bardzo dobrze ten kolor odbierałem)

Edytowane przez zoska1977
link niezgodny z regulaminem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję! ;) Nie wiem tylko, na ile to wiarygodne jest w onetach :P. hymmm... żółty. kreatywność, to może i owszem, ale już przypisywany żółtemu optymizm i zadowolenie, to niekoniecznie... straszna ze mnie maruda :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, nie tak łatwo się dowiedzieć, jaki jest ten podstawowy kolor, na to wychodzi... dziś po raz kolejny się przyglądałam sobie, indygo z żółtą poświatą, bez zmian... hymm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Medytujesz więc wchodzisz w stan uduchowiony czyli masz kolor fioletowy.

Nie przypisuj koloru stricte do siebie, bo tak jak Witek zauważył - on się zmienia.

Odpuść na jakiś czas ezo-mezo i poproś kogoś o sprawdzenie aury - gwarantuję Ci, że kolory bd się przeplatały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, czyli tak jak się spodziewałam :). Niestety, nikt ze znajomych mi osób nie ma takich zdolności ani zainteresowań. I, hej, każdy kiedyś jakoś zaczynał, miał swoje eoz - mezo, nie ;)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nikt ze znajomych mi osób nie ma takich zdolności ani zainteresowań.

Chyba jesteśmy na Forum ezoteryczny, o ile mnie wzrok i pamięć nie mylą. Może tutaj ktoś potrafi <ironia>??

 

A jak nie zawsze możesz zapłacić na allegro czy gdzieś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...