Skocz do zawartości

Sen Papież , proszę o zrozumienie treści snu...


Alfaeb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie

Bardzo proszę o pomoc w interpretacji dosyć dziwnego snu... bo chodzi o dotyk cielesny Papieża (dokładnie obecnego Papieża) jego dłonie dotykały mojej tali i ud .... najpierw widziałam jego dłonie i czułam dotyk... dopiero później widziałam go z daleka jak w białych szatach się do mnie uśmiecha... później w śnie chciałam to opowiedzieć ludziom ....i słyszałam głosy (nie wiem czyje mówiące: kto w to uwierzy) .

Chciałabym wiedzieć czy mi coś zagraża ... w najbliższej przyszłości mam dostać informację w sprawie pracy,czy to może być z tym związane?

Z niepokojem czekam na informację....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Euterpe

tytuł wątku można edytować -> zaawansowana edycja

 

- jak dużo się nasłuchałaś wiadomości o "czułych" księżach, to sen mógł pokazać właśnie to.

- jesteś wierzącą katoliczką i marzysz o spotkaniu z Papieżem? Jeśli tak, no to miałaś marzenie senne.

- tak mi jeszcze przyszło do głowy... Spodziewasz się dziecka albo jesteś w trakcie planowania?

 

sen mógł również pokazać, że oczekujesz błogosławieństwa od istoty wyższej, aby się wszystko udało w związku z pracą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....wydaje mi się że to jakieś głębsze przesłanie... nic w każdym razie z wymienionych ...ale bardzo dziękuję za pomoc

 

zastanowiło mnie sformułowanie odnoście oczekiwania błogosławieństwa od istoty wyższej w sprawie pracy.... co to ma znaczyć ? nie rozumiem określenia (istota wyższa)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Euterpe
....wydaje mi się że to jakieś głębsze przesłanie... nic w każdym razie z wymienionych ...ale bardzo dziękuję za pomoc

 

zastanowiło mnie sformułowanie odnoście oczekiwania błogosławieństwa od istoty wyższej w sprawie pracy.... co to ma znaczyć ? nie rozumiem określenia (istota wyższa)

 

Pozdrawiam

 

istota wyższa - to, co jest ponad Tobą, np. Bóg, bogowie, los, aniołowie, anioł stróż itd... (do koloru, do wyboru :) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...