Jump to content

Sen Papież , proszę o zrozumienie treści snu...

Alfaeb
 Share

Recommended Posts

Witam Serdecznie

Bardzo proszę o pomoc w interpretacji dosyć dziwnego snu... bo chodzi o dotyk cielesny Papieża (dokładnie obecnego Papieża) jego dłonie dotykały mojej tali i ud .... najpierw widziałam jego dłonie i czułam dotyk... dopiero później widziałam go z daleka jak w białych szatach się do mnie uśmiecha... później w śnie chciałam to opowiedzieć ludziom ....i słyszałam głosy (nie wiem czyje mówiące: kto w to uwierzy) .

Chciałabym wiedzieć czy mi coś zagraża ... w najbliższej przyszłości mam dostać informację w sprawie pracy,czy to może być z tym związane?

Z niepokojem czekam na informację....

Guest Euterpe

tytuł wątku można edytować -> zaawansowana edycja

- jak dużo się nasłuchałaś wiadomości o "czułych" księżach, to sen mógł pokazać właśnie to.

- jesteś wierzącą katoliczką i marzysz o spotkaniu z Papieżem? Jeśli tak, no to miałaś marzenie senne.

- tak mi jeszcze przyszło do głowy... Spodziewasz się dziecka albo jesteś w trakcie planowania?

sen mógł również pokazać, że oczekujesz błogosławieństwa od istoty wyższej, aby się wszystko udało w związku z pracą.

....wydaje mi się że to jakieś głębsze przesłanie... nic w każdym razie z wymienionych ...ale bardzo dziękuję za pomoc

zastanowiło mnie sformułowanie odnoście oczekiwania błogosławieństwa od istoty wyższej w sprawie pracy.... co to ma znaczyć ? nie rozumiem określenia (istota wyższa)

Pozdrawiam

Guest Euterpe
....wydaje mi się że to jakieś głębsze przesłanie... nic w każdym razie z wymienionych ...ale bardzo dziękuję za pomoc

zastanowiło mnie sformułowanie odnoście oczekiwania błogosławieństwa od istoty wyższej w sprawie pracy.... co to ma znaczyć ? nie rozumiem określenia (istota wyższa)

Pozdrawiam

istota wyższa - to, co jest ponad Tobą, np. Bóg, bogowie, los, aniołowie, anioł stróż itd... (do koloru, do wyboru :) ).