Jump to content

Dwa w jednym ....ciągła walka... jestem zmęczona...brak celu w życiu


Alfaeb

Recommended Posts

Witam

Bardzo proszę o pomoc... jestem tu nowa ...i przyciągnęła mnie co prawda pomoc w interpretacji mojego snu...ale postanowiłam poszukać pomocy...

Mam wrażenie że moja osobowość jest mocno podzielona... mam wrażenie że ktoś wewnątrz mnie zaburza moje egzystowanie... to dziwne ale mam tak od szkoły podstawowej... (mniej więcej od szóstej klasy). Całe życie dążyłam do tego aby być niezależną osobą ...lubię wyzwania ...bardzo lubię pracować...jestem wytrwała w dążeniu do celu... ale mam wrażenie że temu towarzyszy też pewien przeciwnik .

Kiedy miałam chłopaka "związki" trwały średnio pięć lat... niepowodzenie to inna kobieta ...i odebranie mi pieniędzy (pierwszy związek Spółka Cywilna)poszło najpierw o zdradę-rozstanie-powrót do interesów-odebranie mi pieniędzy z kredytu,kolejny związek zdrada,później pomoc ze strony chłopaka który mnie zatrudnił w firmie rodzinnej-upokażał mnie mimo iż wywiązywałam się z dużych zobowiązać bo prowadziłam szkolenia,sprzedaż, kontrolowałam dostawy-mam wrażenie że oszukiwał mnie na nadgodziny i zrezygnowałam,trzeci niepełne trzy i pół -mam wrażenie że miał romans w czasie mojej ciąży... minęły dwa lata zdefraudował pieniądze które mu powierzyłam i do tej pory mam problemy (komornik)... Zawsze potrafiłam dźwignąć się po złych relacjach z partnerami ...nigdy nie mogę trafić na faceta "normalnego"... W sobie wyczuwam coś jak by mnie spowalniało... nie dawało normalnie funkcjonować... za czasów szkolnych nigdy nie mogłam zdążyć na pierwszą lekcję....graniczyło to z cudem... na lekcjach zasypiałam przysypiać... zrobił się problem z ukończeniem szkoły średniej ...to samo w pracy ..spóźnienia i im bardziej się starałam tym było gorzej ....jedynie czas wychowanie dziecka prawie pięć lat mnie motywuje do działania i dużej odpowiedzialności za wychowanie,ale mam obawy co do podjęcia odpowiedzialnej pracy . Dostałam propozycję i czekam na odpowiedź do połowy miesiąca.

Proszę o pomoc nie wiem jaki kierunek w życiu obrać nic mi się nie udało,wszystko straciłam i zostałam z dzieckiem na przysłowiowym lodzie.

Czy ktoś może mi ...nie wiem sama... postawić karty...rozszyfrować mnie samą i nadać życiu jakiś sens...często patrzę w niebo i na samoloty...mam straszną chęć latać w gwiazdy ...czy to tez ma znaczenie? Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

(...)mam straszną chęć latać w gwiazdy ...czy to tez ma znaczenie? Pozdrawiam

Czujesz się ograniczona, potrzebujesz bodźca, zachęty, wsparcia, nadziei i pewności, że to co robisz, ma sens.

W dziale próśb o wróżbę zapytaj, czy ktoś mógłby położyć rozkład dla Ciebie:-)

Link to comment
Share on other sites

A jaką liczbą jesteś? 16? Możesz policzyć, ewentualnie podać datę ur?

Co do reszty - przeczytaj co napisałaś i powiedz jak ma Ci się udać?

Jeśli masz zakorzenione to że nie możesz spotkać normalnego faceta, że coś Cię spowalnia, że im bardziej się starasz tym gorzej wychodzi, itp... to jakim cudem miałoby stać się inaczej?

Przede wszystkim powinnaś poznać moc swojego umysłu (np "Sekret"), zasady programowania (nlp) i wskazówki jak

dokonać zmian ("Możesz uzdrowić swoje życie").

Nie ograniczaj się do przepowiedzenia przyszłości - to tylko drogowskazy, Ty wcale nie musisz pójść w tamtym kierunku, Twoja zmiana postępowania zmieni przyszłość i wróżba stanie się nieaktualna.

Link to comment
Share on other sites

Czytając ten post pierwsze co nasunęło mi się na myśl to, że w swoim życiu zdajesz się stricte na Los, nie bierzesz spraw w swoje ręce i pozwalasz też innym ludziom kierować własnym życiem.

Brak Ci siły przebicia, niby masz cel i do niego dążysz ale Twa niemoc nie pożwala Ci na zrealizowanie planu długoterminowego i określenia celu w życiu. Troszkę też zajeżdża mi tu lenistwem, które przerodziło się w nabytą melancholię i doprowadziło być może do jakiegoś stadium depresji.

 

Z racjonalnego punktu widzenia poleciłabym Ci wizytę u psychiatry/psychoterapeuty...

 

Z ezoterycznego mogę doradzić zbadanie czakr- są osoby na tym forum, które mogą Ci to sprawdzić.

 

I tak na oko bez badania: możesz mieć problem z czakrą podstawy (uziemiającą), i w ogóle z trzema pierwszymi, a z kolei przejawianie w górnych czakrach: stąd ta chęć podróżowania do gwiazd...

Link to comment
Share on other sites

...lenistwo ...nie ! proszę o naprawdę szczegółową analizę ...jestem pracowitą osobą ...dużo pomagam ludziom ...ale zazwyczaj kończy się na tym że ktoś podcina mi skrzydła i nie potrafię się rozwinąć ...trafiam na osoby które mi to uniemożliwiają

Link to comment
Share on other sites

Masz wspaniałą liczbę karmiczną - 27, karmę rodziny. Pomagasz ludziom, myślisz o nich bardziej niż o sobie?

Zasada mówi, że jak wibrujesz takich ludzi przyciągasz do siebie, czyli jak wyżej - jeśli masz problemy, idź do dobrego psychoterapeuty, on pomoże Ci pracować nad sobą, zmienisz się i ludzie wokół Ciebie również się zmienią.

Zagadnienia o których wcześniej spotkałam są szeroko opisane w internecie, możesz zacząć od youtube "Sekret" - reguła jest jak opowiedziano w filmie, na czym się skupiasz, to dostajesz.

Poczytaj też o swojej liczbie karmicznej (choćby na tym forum), może opisy pokażą Ci drogę (skupienie na partnerze, na rodzinie, nie na pracy!).

Początkowo sądziłam że jesteś obciążona karmą związków, skoro tak opisujesz swoje doświadczenia, jednak wręcz przeciwnie:) masz dobrą karmę i jeśli właściwie pokierujesz swoim życiem, możesz mieć szczęśliwa rodzinę, kochającego partnera i talenty nie z tej ziemi;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...