Jump to content

Dylemat imprezowy - nie wiem na którą pójść(ZWERYFIKOWANY)

Ceres

Recommended Posts

Mam do wyboru jutro dwie imprezy.

Jedna krótsza, że wrócę do domu przed północą a druga długa, że wrócę rano albo taksówka ale też bardzo późno. Jestem raczej spłukana w tym miesiącu i nie wiem którą wybrać żebym się dobrze bawiła ale nie okazała się bankrutem, bo do wypłaty jeszcze 4 dni, no i mam w niedzielę taką rodzinną imprezę na której wypadałoby jako tako wyglądać.

Krótka impreza: As Kielichów, III Monet, Królowa Buław - suma XVII GWIAZDA

Nie roztrzaskam wszystkich pieniędzy a spędzę czas bardzo miło w odpowiadającym mi towarzystwie, alkohol jakiś będzie być może kimś się zauroczę.

Długa impreza: XIII ŚMIERĆ, II Monet, Król Buław - suma VII RYDWAN

Za dużo alkoholu i zbyt duża beztroska w wydawaniu pieniędzy, przez zbytnią pewność siebie Buławianego, że jakoś to będzie. 2 Monet jako niepewna inwestycja a w tym przypadku być może nietrafiona impreza, nie będę z niej zbyt zadowolona. Rydwan - powrót taksówką?

Patrząc na karty wybrałabym krótka imprezę a jak wy to widzicie ?

Pierwsza. Wyjdziesz z niej cało. Skorzystasz. Troche nudą zawiało, ale będziesz nadal królową buław na tym niedzielnym spotkaniu.

druga: śmierć mówi sama za siebie. i 2 monet to nie jest zbyt szczęśliwy stan. Lawirowanie. Tak, czy siak nie PEWNOŚĆ, STAŁOŚĆ. Moze Cie kac meczyć albo brak snu. Suma rydwan to też moze być jednak wziecie sie w garść i kontrola nad sytuacją niedzielną ... aaale jednak rydwan to odjazd. Jakoś nie widzę Cię po całonocnej imprezie zadowolonej ze spotkania rodzinnego w niedzielę :)

Obstawiam wariant pierwszy

Guest Euterpe

jeżeli chcesz zaoszczędzić, idź na pierwszą imprezę - masz nawet fajne karty :) dodatkowo z HB masz cesarza (1+3=4), a ten reprezentuje między innymi stabilność. Powinno więc być dobrze.

w tej drugiej nie boję się karty śmierć, a króla buław zwłaszcza, że z HB masz diabła (13+2=15).

Po takich kartach też wybrałabym pierwszą opcję.

Werryfkacja

Mam do wyboru jutro dwie imprezy.

Jedna krótsza, że wrócę do domu przed północą a druga długa, że wrócę rano albo taksówka ale też bardzo późno. Jestem raczej spłukana w tym miesiącu i nie wiem którą wybrać żebym się dobrze bawiła ale nie okazała się bankrutem, bo do wypłaty jeszcze 4 dni, no i mam w niedzielę taką rodzinną imprezę na której wypadałoby jako tako wyglądać.

Krótka impreza: As Kielichów, III Monet, Królowa Buław - suma XVII GWIAZDA

Nie roztrzaskam wszystkich pieniędzy a spędzę czas bardzo miło w odpowiadającym mi towarzystwie, alkohol jakiś będzie być może kimś się zauroczę.

Długa impreza: XIII ŚMIERĆ, II Monet, Król Buław - suma VII RYDWAN

Za dużo alkoholu i zbyt duża beztroska w wydawaniu pieniędzy, przez zbytnią pewność siebie Buławianego, że jakoś to będzie. 2 Monet jako niepewna inwestycja a w tym przypadku być może nietrafiona impreza, nie będę z niej zbyt zadowolona. Rydwan - powrót taksówką?

Patrząc na karty wybrałabym krótka imprezę a jak wy to widzicie ?

Poszłam na pierwszą :) Trochę nudnawo było, alkoholu nie za dużo, ale w sumie zadowolona z niej jestem i dzisiaj na zlocie rodzinnym będzie ok.

W tej pierwszej wróżbie też mi się ten Król Buław nie podobał. Bo jak wychodzą mi Króle to: Monetowy mnie nudzi, z Mieczowym mogę sobie podogryzać, Kielichowy jest ok w sumie najlepszy Król a Buławiany to zawsze jakiś cudak z pięściami albo damski bokser się trafia.

• Like 1