Skocz do zawartości

Prośba o interpretację


fiacik

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to moja pierwsza interpretacja. Dotyczy rozkładu kart z wątku Nietypowy rozkład

Na pytanie: Czy jest szansa na związek z kobietą X?

Wyszło mi: Dama kier, Król kier, As trefl.

Dama kier to moja obecna sytuacja, czyli fascynacja tą kobietą.

Król kier wskazuje, że szybko poddam się w walce o tą kobietę, poza tym mówi trochę o niej samej - jest ciężko ją zainteresować.

As trefl wskazuje z kolei na to, że będą między nami zmiany. Według mnie nie będą to niestety zmiany dobre dla mnie, bo dama kier oznacza, że jeśli coś między nami będzie, to tylko przelotnie.

 

Założenia co do interpretacji mam poprawne, czy kompletnie błędne? Bardzo byłbym wdzięczny za interpretację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to zinterpretowała troszkę inaczej.

Dama kier - obecna sytuacja, czyli fascynacja kobietą.

Król kier - czyli opis kobiety, jak sam wspomniałeś, troszkę się musisz namęczyć.

As trefl - wejście w związek.

Aczkolwiek trudno jest zinterpretować ten rozkład, ponieważ, książkowo musimy się trzymać znaczeń tam podanych :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w jakiej pozycji był as? wg. mojego układu wszystko od niego zależy

 

Przeczytaj proszę pierwszy post :)

Fiacik korzystał z rozkładu, który ma swoje znaczenia kart. Interpretujemy go w sposób w jaki jest podany.

http://www.ezoforum.pl/rozklady-klasycznych/25042-nietypowy-ale-bardzo-skuteczny-rozklad.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to zinterpretowała troszkę inaczej.

Dama kier - obecna sytuacja, czyli fascynacja kobietą.

Król kier - czyli opis kobiety, jak sam wspomniałeś, troszkę się musisz namęczyć.

As trefl - wejście w związek.

Aczkolwiek trudno jest zinterpretować ten rozkład, ponieważ, książkowo musimy się trzymać znaczeń tam podanych :)

 

Pozdrawiam

Dzięki za odpowiedź i mam pytanie - brałaś pod uwagę kolor przypisany konkretnym kartom i to jaki może mieć wpływ na sąsiednie karty, czy w tym przypadku nie było takiej potrzeby? Bo ja się sugerowałem (co też napisałem w pierwszym poście) każdą grupą i łączyłem ją z grupą sąsiednich kart. Chociaż z drugiej strony w tym rozkładzie może być tak, że na sąsiednie karty patrzy się wtedy, kiedy są z grupy II w połączeniu z I.

 

Jeśli chodzi o samą interpretację, to Dama kier (o mnie) i Król kier (o niej) pokrywają się z rzeczywistością. Nota bene jak robiłem kilka razy ten rozkład, to na ostatniej pozycji najczęściej pojawiał się własnie As trefl bądź pik. Taki obrót sytuacji sprawia, że coraz bardziej intryguje mnie ten rozkład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź i mam pytanie - brałaś pod uwagę kolor przypisany konkretnym kartom i to jaki może mieć wpływ na sąsiednie karty, czy w tym przypadku nie było takiej potrzeby? Bo ja się sugerowałem (co też napisałem w pierwszym poście) każdą grupą i łączyłem ją z grupą sąsiednich kart. Chociaż z drugiej strony w tym rozkładzie może być tak, że na sąsiednie karty patrzy się wtedy, kiedy są z grupy II w połączeniu z I.

 

Jeśli chodzi o samą interpretację, to Dama kier (o mnie) i Król kier (o niej) pokrywają się z rzeczywistością. Nota bene jak robiłem kilka razy ten rozkład, to na ostatniej pozycji najczęściej pojawiał się własnie As trefl bądź pik. Taki obrót sytuacji sprawia, że coraz bardziej intryguje mnie ten rozkład.

 

Tak tam miales żolty, zielony i czerwony o ile dobrze patrzylam. Czyli przelotny romans, ale potem masz zmiany i fascynujące spotkanie :)

A u Ciebie to chyba trochę na odwrót wyszło?

Dlatego ja uważam, że na relacje najlepsze są rozkłady partnerski :) Dają najlepszy obraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tam miales żolty, zielony i czerwony o ile dobrze patrzylam. Czyli przelotny romans, ale potem masz zmiany i fascynujące spotkanie :)

A u Ciebie to chyba trochę na odwrót wyszło?

Dlatego ja uważam, że na relacje najlepsze są rozkłady partnerski :) Dają najlepszy obraz.

Ja miałem kolejno czerwony (III grupa, romans), zielony (II grupa zmiany, ale tylko w parze z I grupa) i żółty (I grupa, spotkanie).

Edytowane przez fiacik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, więc to się zaczyna od takiego nie wiadomo czego, ani w jedna ani w drugą, potem masz zmiany i biorąc pod uwagę, że masz asa treflowego i fascynujące spotkanie, no to wejscie w jakas glebsza relacje. Zakonczenia tam nie ma, przynajmniej według mnie.

A tak jak napisałam wczesniej, najlepiej zrób sobie albo na relacje, albo partnerski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

Czy jest szansa na związek z kobietą X?

Wyszło mi: Dama kier, Król kier, As trefl - ja to widze prościej.. kierowa to ona, król to Ty, a as trefl to odpowiedź na pytanie ,szansa jest ale musisz zadzialać, a nawet troche zaryzykować, jeśli tego nie zrobisz to ona poczuje się niestabilnie i nic z tego nie wyjdzie, także działaj :) i odwagi chłopie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...