Jump to content

Obsydian


WróżkaZębuszka

Recommended Posts

Witajcie!

Dużo czytałam o czarnym obsydianie, dostałam go ostatnio, umyłam, wystawiłam na słońce i mam nadzieje na to, że ujawni swoje właściwości, ponieważ ostatnio byłam pod wpływem złych energii i cudzej nienawiści. Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z tym kamieniem? Może udzielić jakichś informacji :)?

Link to comment
Share on other sites

Obsydian ma właściwości ochronne - chroni przed zawiścią, „złym spojrzeniem” i przed pechem. Obsydian będzie chronił Ciebie, Twoją rodzinę, dom, firmę przed negatywnymi myślami innych ludzi, przed zawiścią i przed różnego rodzaju negatywnymi wibracjami – zarówno z zewnątrz, jak i od wewnątrz (np. własne negatywne myśli, niechęć pracowników, niesnaski w rodzinie). Obsydian chroni przed pechem.

 

Obsydian wzmacnia aurę i ciało energetyczne. Nie tylko daje ochronę przed negatywnymi energiami, ale też pomaga przetwarzać je na energie pozytywne. Obsydian chroni przed emocjonalnym wykorzystaniem przez innych ludzi i wspiera w czasie, gdy presja z zewnątrz jest trudna do zniesienia.

Obsydian jest świetnym kamieniem dla ludzi delikatnych, wrażliwych i czułych. Obsydian pomaga im w zachowaniu niezależności energetycznej, pozwala im być sobą, nie pozwala na to by inni ludzie nami manipulowali i kontrolowali. Obsydian doskonale zapobiega „drenowaniu” naszej energii przez innych ludzi.

 

Obsydian jest doskonałym kamieniem wspierającym rozwój duchowy. Obsydian pomaga zaakceptować swój wygląd i siebie takim jakim się jest. Pomaga zwalczać negatywne myśli na temat siebie i innych. Obsydian pomaga pamiętać i zrozumieć sny. Czarny obsydian jest kamieniem mającym ogromne znaczenie i dającym ogromną pomoc w rozwoju duchowym. Pozwala na zobaczenia i zrozumienie jakie myśli i wzorce naszego zachowania nam nie służą, działają przeciw naszemu szczęściu. Czarny obsydian pozwala na wzniesienie się ponad własne ego, ponad ograniczenia umysłu i ciała fizycznego na drodze do prawdziwej wolności.

 

źródło: Link niezgodny z regulaminem

Czyli jeśli byłaś pod wpływem złej energii, on Cię uchroni przed kolejnymi :)

Edited by zoska1977
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję! :) Mam nadzieję, że energia tego kamienia zadziała szybko :). Ciekawi mnie tylko ta woda z kamienia... czy picie czegoś takiego jest na pewno bezpieczne?W sensie bakterie/wirusy, te sprawy?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 4 years later...

Osobiście obsydian czarny zajmuje u mnie najważniejsze miejsce w moim miejscu pracy (na ołtarzu, przy którym pracuję). Duża "grudka" tego kamienia działa w sposób bardzo silny. Ale uwaga. Obsydian czarny nie tylko stanowi przeszkodę dla negatywnych energii i spełnia funkcje ochronną, ale również może powodować pewne problemu - wzmaga myśli, które wynikają z naszego nierozliczenia się z przeszłością, a więc jest polecany dla osób, które w tym zakresie są stabilne i mają przepracowane sprawy z czasów minionych. Ale ogólnie polecam. Bardzo dobry i bardzo mocny kamień!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...