Jump to content

Obsydian

WróżkaZębuszka
 Share

Recommended Posts

Witajcie!

Dużo czytałam o czarnym obsydianie, dostałam go ostatnio, umyłam, wystawiłam na słońce i mam nadzieje na to, że ujawni swoje właściwości, ponieważ ostatnio byłam pod wpływem złych energii i cudzej nienawiści. Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z tym kamieniem? Może udzielić jakichś informacji :)?

Obsydian ma właściwości ochronne - chroni przed zawiścią, „złym spojrzeniem” i przed pechem. Obsydian będzie chronił Ciebie, Twoją rodzinę, dom, firmę przed negatywnymi myślami innych ludzi, przed zawiścią i przed różnego rodzaju negatywnymi wibracjami – zarówno z zewnątrz, jak i od wewnątrz (np. własne negatywne myśli, niechęć pracowników, niesnaski w rodzinie). Obsydian chroni przed pechem.

Obsydian wzmacnia aurę i ciało energetyczne. Nie tylko daje ochronę przed negatywnymi energiami, ale też pomaga przetwarzać je na energie pozytywne. Obsydian chroni przed emocjonalnym wykorzystaniem przez innych ludzi i wspiera w czasie, gdy presja z zewnątrz jest trudna do zniesienia.

Obsydian jest świetnym kamieniem dla ludzi delikatnych, wrażliwych i czułych. Obsydian pomaga im w zachowaniu niezależności energetycznej, pozwala im być sobą, nie pozwala na to by inni ludzie nami manipulowali i kontrolowali. Obsydian doskonale zapobiega „drenowaniu” naszej energii przez innych ludzi.

Obsydian jest doskonałym kamieniem wspierającym rozwój duchowy. Obsydian pomaga zaakceptować swój wygląd i siebie takim jakim się jest. Pomaga zwalczać negatywne myśli na temat siebie i innych. Obsydian pomaga pamiętać i zrozumieć sny. Czarny obsydian jest kamieniem mającym ogromne znaczenie i dającym ogromną pomoc w rozwoju duchowym. Pozwala na zobaczenia i zrozumienie jakie myśli i wzorce naszego zachowania nam nie służą, działają przeciw naszemu szczęściu. Czarny obsydian pozwala na wzniesienie się ponad własne ego, ponad ograniczenia umysłu i ciała fizycznego na drodze do prawdziwej wolności.

źródło: Link niezgodny z regulaminem

Czyli jeśli byłaś pod wpływem złej energii, on Cię uchroni przed kolejnymi :)

Edited by zoska1977

Dziękuję! :) Mam nadzieję, że energia tego kamienia zadziała szybko :). Ciekawi mnie tylko ta woda z kamienia... czy picie czegoś takiego jest na pewno bezpieczne?W sensie bakterie/wirusy, te sprawy?

• 1 year later...
  • 4 years later...

Osobiście obsydian czarny zajmuje u mnie najważniejsze miejsce w moim miejscu pracy (na ołtarzu, przy którym pracuję). Duża "grudka" tego kamienia działa w sposób bardzo silny. Ale uwaga. Obsydian czarny nie tylko stanowi przeszkodę dla negatywnych energii i spełnia funkcje ochronną, ale również może powodować pewne problemu - wzmaga myśli, które wynikają z naszego nierozliczenia się z przeszłością, a więc jest polecany dla osób, które w tym zakresie są stabilne i mają przepracowane sprawy z czasów minionych. Ale ogólnie polecam. Bardzo dobry i bardzo mocny kamień!