Skocz do zawartości

Proźba o zrozumienie 3 snów.


Orangutanek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zawsze staram się interpretować swoje sny po swojemu, ale wiele rzeczy wtrąca mnie w wądpliwość. Wszystkię te sny pamiętam bardzo dobrze, choć ten pierwszy śnił mi się 2 miesiące temu.

 

I. Ten sen śnił mi się jak świerzo co byłem z moją nową dziewczyną, lecz teraz byłą. Ona akurat nadal mnie "lubi" itd.

 

Pewnego dnia postanowiłem jechać do mojej dziewczyny meszkającej na 2 stronie województwa, więc wsiadłem do pociągu jadącego po ulicy. W momencie, kiedy pociąg jechał polną drogą w lesie po górach przesiadłem się na samolot lecący po torach kolejowych. Wysiadłem i poszłem do jej domu. Zostałem przywitany całym wyposarzeniem Cracovi, a moja dziewczyna wbijała mi nóż w czoło. Byłem obok drzwi, więc odepchnąłem gościa z kosą blokującego drzwi i poszedłem na miasto i jadłem gofry z masłem.

 

II. To mi się śniło bardzo niedawno. Z kilkoma osobami szedłem przez las, góry, rzeki i doliny i co jakiś czas przychodził Jaguar i się do mnie tulił. Przyszedł tak z 3 razy. Jak wróciliśmy z tego wyjścia do dziczy w miasto leżałem na murku mając głowę na kolanach mojej przyjaciółki wpatrując się w jej piękne oczy.

 

III. Łarze po Gdańsku i po jakimś czasie autem sportowym przybywa moja przyjaciółka. (Inna niż wyżej) i proponuje bym wsiadł i razem pojechali do jej domu i jak dojechaliśmy pod drzwi sen się skończył.

 

Jak widać wszystkie 3 sny łączy to, że występuje w nich sporo sprzeczności (szczególnie w pierwszym). Tak samo jak w 2, bo ta przyjaciółka juz mi nie pozwala się do siebie tak umilać, a przyjaciółka w śnie trzecim jest jednak za młoda na prawo jazdy i nie mieszka w dolnym Wrzeszczu, dzielnicy Gdańska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sny bardzo mocno ukazują Ci, ze rozdział z byłą dziewczyną powinien zostać zakończony.

Oswojony Jaguar wskazuje na okiełznanie swoich lęków (domyślam się, ze jest to lęk samotności). Jest w Tobie siła, byś to zrobił. (czy była to czarna puma czy taki ciapkowany dziki kot?).

Przyjaciółka i jaguar wskazują bardzo mocno na to, ze masz wsparcie od innych.

Poruszanie się pociągiem po drogach a samolotem po torach mówi o zbłądzeniu. Próbujesz zrobić coś na silę, coś, co nie ma większego sensu.

 

Ostatni sen może zwiastować nadchodzące zmiany, o ile odważysz się zmienić podejście. Obudziłeś się w momencie, gdy byłeś przed drzwiami. Od Ciebie zależy, czy przez nie przejdziesz.

 

To tak z grubsza ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...