Jump to content

Proźba o zrozumienie 3 snów.


Orangutanek

Recommended Posts

Witam. Zawsze staram się interpretować swoje sny po swojemu, ale wiele rzeczy wtrąca mnie w wądpliwość. Wszystkię te sny pamiętam bardzo dobrze, choć ten pierwszy śnił mi się 2 miesiące temu.

 

I. Ten sen śnił mi się jak świerzo co byłem z moją nową dziewczyną, lecz teraz byłą. Ona akurat nadal mnie "lubi" itd.

 

Pewnego dnia postanowiłem jechać do mojej dziewczyny meszkającej na 2 stronie województwa, więc wsiadłem do pociągu jadącego po ulicy. W momencie, kiedy pociąg jechał polną drogą w lesie po górach przesiadłem się na samolot lecący po torach kolejowych. Wysiadłem i poszłem do jej domu. Zostałem przywitany całym wyposarzeniem Cracovi, a moja dziewczyna wbijała mi nóż w czoło. Byłem obok drzwi, więc odepchnąłem gościa z kosą blokującego drzwi i poszedłem na miasto i jadłem gofry z masłem.

 

II. To mi się śniło bardzo niedawno. Z kilkoma osobami szedłem przez las, góry, rzeki i doliny i co jakiś czas przychodził Jaguar i się do mnie tulił. Przyszedł tak z 3 razy. Jak wróciliśmy z tego wyjścia do dziczy w miasto leżałem na murku mając głowę na kolanach mojej przyjaciółki wpatrując się w jej piękne oczy.

 

III. Łarze po Gdańsku i po jakimś czasie autem sportowym przybywa moja przyjaciółka. (Inna niż wyżej) i proponuje bym wsiadł i razem pojechali do jej domu i jak dojechaliśmy pod drzwi sen się skończył.

 

Jak widać wszystkie 3 sny łączy to, że występuje w nich sporo sprzeczności (szczególnie w pierwszym). Tak samo jak w 2, bo ta przyjaciółka juz mi nie pozwala się do siebie tak umilać, a przyjaciółka w śnie trzecim jest jednak za młoda na prawo jazdy i nie mieszka w dolnym Wrzeszczu, dzielnicy Gdańska.

Link to comment
Share on other sites

Sny bardzo mocno ukazują Ci, ze rozdział z byłą dziewczyną powinien zostać zakończony.

Oswojony Jaguar wskazuje na okiełznanie swoich lęków (domyślam się, ze jest to lęk samotności). Jest w Tobie siła, byś to zrobił. (czy była to czarna puma czy taki ciapkowany dziki kot?).

Przyjaciółka i jaguar wskazują bardzo mocno na to, ze masz wsparcie od innych.

Poruszanie się pociągiem po drogach a samolotem po torach mówi o zbłądzeniu. Próbujesz zrobić coś na silę, coś, co nie ma większego sensu.

 

Ostatni sen może zwiastować nadchodzące zmiany, o ile odważysz się zmienić podejście. Obudziłeś się w momencie, gdy byłeś przed drzwiami. Od Ciebie zależy, czy przez nie przejdziesz.

 

To tak z grubsza ode mnie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...