Skocz do zawartości

przygotowanie do ślubu, obrączki, paznokcie


saritha_86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dzisiaj miałam dość nietypowy jak dla mnie sen. Zazwyczaj nie śni mi się mój własny ślub, ale dzisiaj właśnie do niego się przygotowywałam.

Byłam w jakimś pokoju. Pamiętam, że byłam ubrana w suknie - chyba ślubną bo szykowałam się do ślubu - ale nie była ona w kolorze białym ale w jasno różowym i było mi w niej bardzo ładnie. Nie miałam ani welonu ani niczego innego. Włosy miałam również ładnie uczesane. Czułam się szczęśliwa. Nie pamiętam jak ale pamiętam, że ktoś przyniósł mi dwie złote obrączki ślubne (dla mnie na ślub ) Nie pamiętam czy je wzięłam do ręki czy też widziałam z dalsza, ale wiem, że zwróciłam uwagę, na moje paznokcie u rok. NA lewej ręce miałam ślicznie pomalowane paznokcie na różowo, ale na prawej nie. Pamiętam, że zaczęłam się denerwować, że nieważne jest lewa ręka, a prawa, bo na nią będę przecież zakładała obrączkę i każdy zobaczy że mam je niepomalowane. Ktoś mi zaczął malować paznokcie na prawej ręce, ale pamiętam, że lakier tak jakby go ktoś starł i brzydko wyglądał.

Czy ktoś pomógłby mi zinterpretować ten sen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Euterpe

podstawowe pytanie: szykujesz się w rzeczywistości do ślubu, jesteś już zaręczona? Nakreśl trochę swoją sytuację.

 

edit: tak na pierwszy rzut oka wychodzi na to, że rozsądek (prawa strona) mówi jedno, a serce (lewa strona) drugie. Dodatkowo masz paznokcie na lewej już pomalowane, a więc pierwsze skojarzenie jakie idzie, to sztuczność, tuszowanie. To tak jakby serce zostało oszukane, a mimo to rozum wie swoje.

Masz może jakieś wątpliwości, co do obecnej sytuacji, jaka jest w Twoim życiu? Czujesz się roztargniona?

Edytowane przez Euterpe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani się nie szykuje do ślubu ani nie jestem z nikim związana. Jedyne co się zmieniło ostatnio w moim życiu to to, że 4 dni temu zostałam ciocią :) Osobiście nie mam jakiejś obsesji na temat ślubu itp. wręcz przeciwnie boję się zaangażowania i mój stan cywilny mi odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...