Skocz do zawartości

Samochód, zboże, skręcona kostka, stary dom.


Naisa66

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałabym poprosić o interpretacje mojego snu gdyż śnił mi się 2 razy pod rząd. Nie chodzi mi o to, że przez 2 noce śniło mi się to samo tylko w pewnym momencie snu przeskoczyło do początku i było znowu to samo. W momencie gdzie pierwszy sen sie przerwał i zaczął od nowa obudziłam się.

 

Jechałam na tylnym siedzeniu czarnego samochodu sportowego, za kierowcą. Kierowcą był mój tata a koło mnie siedział mój brat. Jechaliśmy po jakiś lasach, łąkach czy ogólnie bezdrożach. A w około pełno było rosnącego zboża. Dojechaliśmy do zniszczonego, opuszczonego domu. Przed nim leżała jakaś dziewczyna w brudnych, poniszczonych ubraniach. Miała skręconą kostkę więc wzieliśmy ją ze sobą, jechała na przednim siedzeniu. Jak teraz to sobie przypominam to była nieprzytomna albo martwa bo się nie ruszała ani nie mówiła ale w śnie nie wydawało się to nikomu dziwne. Jechaliśmy dalej. W około nie było już widać drzew ani innych roślin oprócz zboża. Wtedy wysiedliśmy bo czuliśmy, że ta dziewczyna tego chce. Chociaż nadal wydaje mi się, że była nieprzytomna to stała samodzielnie i obróciła się w stornę z której przyjechaliśmy i zaczęła iść. To jest koniec snu.

 

Jeśli chodzi o moje życie to moi przyjaciele którzy ze sobą chodzili zerwali. Ona go teraz olewa i jest szczęśliwa a on ma swego rodzaju depresję. Do tego ona zmienia się z charakteru - czuję, że moje potrzeby przestają ją obchodzić. Nie wiem czy to ważne, ale być może.

 

Proszę o interpretację i z góry dziękuję :)

Edytowane przez Naisa66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...