Jump to content

Samochód, zboże, skręcona kostka, stary dom.


Naisa66

Recommended Posts

Witam. Chciałabym poprosić o interpretacje mojego snu gdyż śnił mi się 2 razy pod rząd. Nie chodzi mi o to, że przez 2 noce śniło mi się to samo tylko w pewnym momencie snu przeskoczyło do początku i było znowu to samo. W momencie gdzie pierwszy sen sie przerwał i zaczął od nowa obudziłam się.

 

Jechałam na tylnym siedzeniu czarnego samochodu sportowego, za kierowcą. Kierowcą był mój tata a koło mnie siedział mój brat. Jechaliśmy po jakiś lasach, łąkach czy ogólnie bezdrożach. A w około pełno było rosnącego zboża. Dojechaliśmy do zniszczonego, opuszczonego domu. Przed nim leżała jakaś dziewczyna w brudnych, poniszczonych ubraniach. Miała skręconą kostkę więc wzieliśmy ją ze sobą, jechała na przednim siedzeniu. Jak teraz to sobie przypominam to była nieprzytomna albo martwa bo się nie ruszała ani nie mówiła ale w śnie nie wydawało się to nikomu dziwne. Jechaliśmy dalej. W około nie było już widać drzew ani innych roślin oprócz zboża. Wtedy wysiedliśmy bo czuliśmy, że ta dziewczyna tego chce. Chociaż nadal wydaje mi się, że była nieprzytomna to stała samodzielnie i obróciła się w stornę z której przyjechaliśmy i zaczęła iść. To jest koniec snu.

 

Jeśli chodzi o moje życie to moi przyjaciele którzy ze sobą chodzili zerwali. Ona go teraz olewa i jest szczęśliwa a on ma swego rodzaju depresję. Do tego ona zmienia się z charakteru - czuję, że moje potrzeby przestają ją obchodzić. Nie wiem czy to ważne, ale być może.

 

Proszę o interpretację i z góry dziękuję :)

Edited by Naisa66
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...