Jump to content

Nastrój

Arcan

Recommended Posts

Kiedy poprawi mi się nastrój?

wisielec,9 mieczy, słońce

Co mnie czeka pozytywnego we wrześniu? (taki kop energetyczny)

10 kieli, król mieczy,rycerz mieczy

Pytam się, bo kiedyś brałam leki psychotropowe. Przestałam. Po pewnym czasie wróciłam do tego, poszłam do psychiatry i psychologa. Leczyłam się z depresji dwubiegunowej afektywnej i nerwicy. Niestety, padło też hasło,że mogę mieć zaburzenia osobowości:/ Przez rok tam chodziłam i brałam grzecznie leki. Potem przestałam. I potem znowu zaczęłam chodzić...i znowu przestałam.... Ostatnimi czasy znów mnie coś łapie.

Jak jestem przy kimś to nie jest tak źle. Najgorzej jest jak zostaje kompletnie sama.

Co do czasu...Wisielec rozciąga w czasie... Ani wisielec ani słońce nie są niczemu przypisane:/ 9 mieczy to II dekada bliźniąt... Chyba,że karty nie podały konkretnego czasu, ale sytuacje... że za pewien czas wzejdzie słonko:)

We wrześniu....coś związanego z rodziną... Zadałam pytanie o pozytywy... Jakieś wydarzenie, które mnie zmotywuje, uszczęśliwi, doda energii :icon_smile: Ale karty wyrzuciły jakąś kłótnie? nerwową atmosferę w rodzinie? Chyba,że uszczęśliwi mnie jeden chłopak wodnik (wodnik=powietrze=miecze)

Guest Euterpe

powietrze=miecze=wodnik/bliźnięta/waga

ten stan niestety jeszcze może długo potrwać... ale w końcu pewnego dnia nadejdzie poprawa :) Myślę też, że może szybciej przejdzie, jak znowu pójdziesz na wizytę.

co do niespodzianki to nie mam pojęcia.

Euterpe miałam na myśli konkretnego wodnika:)

Trochę się wstrzymuje z wizytą... Psychiatrze zwiałam już 3 razy...Aż mi teraz głupio znów do niego iść:D Lekko się wstydzę

Też tego wydarzenia nie mogę rozgryźć... Przyszła mi jeszcze na myśl oczyszczająca kłótnia...

Na poprawę nastroju bd musiała jeszcze trochę poczekać (chyba nawet dłużej niż trochę) ale zmiana nadejdzie jak dla mnie nagle. Bd takie oczyszczenie z dnia na dzień, z godziny na godzinę praktycznie :)

Co Cię czeka pozytywnego - na pewno jakaś relacja. Ożywione rozmowy, przewartościowanie kilku znajomości.

Myslę podobnie jak dziewczyny... Twoj stan niestety potrwa dosc długo (wisielec) ale doslownie z dnia na dzien odzyskasz humor :)

Niespodzianka- Wieza z podsumowania, mysle ze coś runie w Twoim światopoglądzie, odetniesz się od czegos i ruszysz ku nowemu

Ogolnie masz sklonnosc do zamartwiania sie i stanow depresyjnych. W Wisielcu moznaby upatrywac takze psychologa/psychiatre. Mozliwe, ze taka wizyta zrobilaby Ci dobrze. I oczywiscie wyjscie z systemu czarnowidzenia, byloby dobre. Pytanie, na ile jestest w stanie sama z tym poradzic.

Co Cie czeka dobrego w tym m-cu.

Jakas rozmowa z mezczyzna, ktora moze wiele wyjasnic. Moze nastapic wyjscie poza jakies nieaktualne struktury.

Kiedy poprawi mi się nastrój? -Wisielec,9 mieczy, Słońce

-- Wisielec z 9 mieczy oznacza, że jesteś na maxa skoncentrowana na swoich przeżyciach i nikt z zewnątrz nie ma do nich dostępu -

- oznacza to jednocześnie, że jeśli nikogo nie "wpuścisz" w swój świat przeżyć, to będziesz tkwiła w świecie swoich wyobrażeń/Wisielec,9 mieczy/.

Może to trwać bardzo długo/Wisielec/-bo będziesz sama tworzyć swoje "widzimisię" na pewne sprawy, które aktualnie są dla Ciebie ważne.

Znam świat depresji, nerwic - pracowałam na oddziale psych. i mam ku temu wykształcenie - a i pewne odczucia znam z autopsji.

Słońce daje Ci tutaj porywy lepszego nastroju -

- gdy np. znajdziesz się w jakiejś sytuacji w konkretnym towarzystwie - chodzi tutaj o zawężony krąg, który Ty akurat akceptujesz i jest Ci znany.

Pytasz kiedy? - Wisielec to dla mnie co najmniej ROK.

-- kopem energetycznym jest na pewno środowisko, w którym czujesz się emocjonalnie dobrze/10 kieli/ - ale te miecze raczej burzą to, co dotychczas było miłe dla Ciebie.

Jeśli więc wcześniej było miło i było zrozumienie/10 kiel/ - to teraz będzie KOP ostrych reprymend i morałów.

- no może w odbiorze dla Ciebie nie będzie to pozytywne - ale w efekcie może da Ci to KOPA abyś przemyślała to i owo/Wisielec,9 mieczy/.

Życzę Ci Arcan cierpliwości, samozaparcia i zrozumienia samej siebie w dojściu do znalezienia celu dla siebie.

Pozdrawiam.

Wisielczyk? 12 dni, 12 tygodni, 12 miesięcy, 12 lat. Teraz wybierz z tych opcji najbardziej sensowną. Ale to jest minimum 12! Nie zawsze znaczy to, że ma to być idealnie 12. Może być (i najczęściej jest) dłużej. Znam to z autopsji.

A może byś tak karty odstawiła? Przynajmniej na pewien czas. Słyszałem/czytałem nie raz, że nie jest to właściwe zajęcie dla ludzi borykających się z tego rodzaju problemami. Ponoć osłabia to siłę woli, osoba taka uzależnia się (przynajmniej podświadomie) od tego co karty powiedzą itp. Well, Twoja sprawa, zrobisz jak chcesz.

Może ten Król Mieczy oznacza właśnie specjalistę w tym drugim pytaniu? Wtedy taki wyraźnie Ci wyjaśni Twe problemy, postawi sprawę wprost, tak jak jest poprzez tego Rycerza Mieczy. I może to byłby ten pozytyw tego miesiąca?

Powodzenia:-)

EDIT: Widzita ludzie? :icon_smile: Nie na darmo mam rangę Wtajemniczony :icon_smile:

Zośka wiedziała co robi:)

Edited by x-latek
  • Like 1

Jesteś kompletnie rozbita, widać, że zamykasz się w sobie, zadręczasz się... Wydaje Ci się momentami, że nic dobrego Cię już nie spotka i dlatego nie masz ochoty na ruszenie z miejsca. Ja jednak uważam,że jak tylko zbierzesz się w sobie i ruszysz tyłek to te najbliższe 12 miesięcy możesz, zamiast z Wisielcem nad głową, przeżyć słonecznie:-). W każdej chwili możesz wyjść z domu na słoneczko:-)

Skupisz się na rodzinie. Myśl o tym "wodniku" może Ci jednak podnosić ciśnienie, przez co możesz zupełnie zmienić stosunek do niego.

Kiedy poprawi mi się nastrój? -Wisielec,9 mieczy, Słońce

-- Wisielec z 9 mieczy oznacza, że jesteś na maxa skoncentrowana na swoich przeżyciach i nikt z zewnątrz nie ma do nich dostępu -

- oznacza to jednocześnie, że jeśli nikogo nie "wpuścisz" w swój świat przeżyć, to będziesz tkwiła w świecie swoich wyobrażeń/Wisielec,9 mieczy/.

Może to trwać bardzo długo/Wisielec/-bo będziesz sama tworzyć swoje "widzimisię" na pewne sprawy, które aktualnie są dla Ciebie ważne.

Znam świat depresji, nerwic - pracowałam na oddziale psych. i mam ku temu wykształcenie - a i pewne odczucia znam z autopsji.

Słońce daje Ci tutaj porywy lepszego nastroju -

- gdy np. znajdziesz się w jakiejś sytuacji w konkretnym towarzystwie - chodzi tutaj o zawężony krąg, który Ty akurat akceptujesz i jest Ci znany.

Pytasz kiedy? - Wisielec to dla mnie co najmniej ROK.

-- kopem energetycznym jest na pewno środowisko, w którym czujesz się emocjonalnie dobrze/10 kieli/ - ale te miecze raczej burzą to, co dotychczas było miłe dla Ciebie.

Jeśli więc wcześniej było miło i było zrozumienie/10 kiel/ - to teraz będzie KOP ostrych reprymend i morałów.

- no może w odbiorze dla Ciebie nie będzie to pozytywne - ale w efekcie może da Ci to KOPA abyś przemyślała to i owo/Wisielec,9 mieczy/.

Życzę Ci Arcan cierpliwości, samozaparcia i zrozumienia samej siebie w dojściu do znalezienia celu dla siebie.

Pozdrawiam.

Niiwa teraz jest i tak bardzo dobrze, bo umiem rozmawiać z ludźmi o swoich problemach. Kiedyś w ogóle się nie odzywałam. Do dziś prawie nikt nie wie co mnie spotykało. Jak sięgam pamięcią to przypominają mi się czasy dzieciństwa. Np. ojciec mnie bił tak mocno,że cała byłam w siniakach. I to właściwie za nic. Kazał mi jednak milczeć, więc całą swoją złość i smutek trzymałam w sobie. Matka to mnie najpierw psychicznie umiała rozwalić, a potem jeszcze pobić... Następnie wydzwaniała do innych mówiąc jaką ma złą córkę. Wiedziałam,że nikt mi nie uwierzy, więc siedziałam cicho.

U mnie jest to,że tak jak piszesz nie umiem za bardzo kogoś ''wpuścić'' do siebie. To taka dziwna psychologia, samotności w tłumie. Że nawet będąc na imprezie, pełnej ludzi, można być samotnym.

A pracowałaś na psychiatrii? Kiedyś się tym bardzo interesowałam.

Wisielczyk? 12 dni, 12 tygodni, 12 miesięcy, 12 lat. Teraz wybierz z tych opcji najbardziej sensowną. Ale to jest minimum 12! Nie zawsze znaczy to, że ma to być idealnie 12. Może być (i najczęściej jest) dłużej. Znam to z autopsji.

A może byś tak karty odstawiła? Przynajmniej na pewien czas. Słyszałem/czytałem nie raz, że nie jest to właściwe zajęcie dla ludzi borykających się z tego rodzaju problemami. Ponoć osłabia to siłę woli, osoba taka uzależnia się (przynajmniej podświadomie) od tego co karty powiedzą itp. Well, Twoja sprawa, zrobisz jak chcesz.

Może ten Król Mieczy oznacza właśnie specjalistę w tym drugim pytaniu? Wtedy taki wyraźnie Ci wyjaśni Twe problemy, postawi sprawę wprost, tak jak jest poprzez tego Rycerza Mieczy. I może to byłby ten pozytyw tego miesiąca?

Powodzenia:-)

EDIT: Widzita ludzie? :icon_smile: Nie na darmo mam rangę Wtajemniczony :icon_smile:

Zośka wiedziała co robi:)

Mi akurat runy bardzo pomagają:) A konkretnie medytacje z runami. Też słyszałam,że karty źle wpływają na ludzi rozemocjonowanych. Czy ja wiem? Na pewno do kart trzeba mieć odpowiedni dystans;) Jak się go ma to nie są szkodliwe...

Jesteś kompletnie rozbita, widać, że zamykasz się w sobie, zadręczasz się... Wydaje Ci się momentami, że nic dobrego Cię już nie spotka i dlatego nie masz ochoty na ruszenie z miejsca. Ja jednak uważam,że jak tylko zbierzesz się w sobie i ruszysz tyłek to te najbliższe 12 miesięcy możesz, zamiast z Wisielcem nad głową, przeżyć słonecznie:-). W każdej chwili możesz wyjść z domu na słoneczko:-)

Skupisz się na rodzinie. Myśl o tym "wodniku" może Ci jednak podnosić ciśnienie, przez co możesz zupełnie zmienić stosunek do niego.

No ja sobie lubię o wodniku pomyśleć :D Na szczęście fantazje nie są karane... ;) On jest dla mnie takim kopem energetycznym ... Takim,że mam zły nastrój, smutno mi..widzę go i już moje morale podnoszą się o 100% :)

Często nie kontroluje myśli tj. złe rzeczy mi się same narzucają na myśl... Słyszałam,że dobrą metodą jest pozwolić im wybrzmieć...Nie kontrolować ich, bo jeszcze bardziej się nasilają...Zamiast tego przyjąć je i zracjonalizować

To bardzo przykre co piszesz, relacje z rodzicami pozostawiają ślad na całe życie oraz kształtują wizerunek siebie.

Współczuję od serca Arcano, dobrze że zaczynasz się otwierać i wyrzucać z siebie emocje, bo nie ma gorszej rzeczy jak ściskanie ich w sobie.

Tak, pracowałam na oddziale psychiatrycznym, poznałam świat psychoz, depresji, nerwic, narkomanów, alkoholików itd.