Skocz do zawartości

Prababcia


iinka

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś przyśnił mi się dziwny sen, który nie dał mi spokoju, dlatego też postanowiłam założyć tu konto, aby dowiedzieć się od doświadczonych osób, co to mogło oznaczać. Sen był krótki. Była noc, spaliśmy już wszyscy w domu, aż z parteru przyszła do nas babcia(żyjąca) z telefonem w ręku, że dzwonią z miejscowości, w której kiedyś mieszkała moja zmarła prababcia Ola. Prababcia kazała im do nas zadzwonić, bo wie, że umiera i chce się ze wszystkimi pożegnać - więc dzwonią i proszą mnie i mamę do telefonu. Najpierw z prababcią rozmawiała mama i bardzo płakała, przeżywała, że babcia już odchodzi. Później oddała słuchawkę mnie i rozmowa może trwała dłużej, ale ja po obudzeniu się pamiętam tylko to, że babcia z uśmiechem i pogodą w głosie zapytała, dlaczego płaczę i dlaczego jestem smutna, a ja podałam byle jaki powód, byle nie ten, że jestem smutna dlatego, że umiera, żeby nie było jej źle. I pamiętam też późniejsze moje zdanie do niej "babciu obiecasz mi coś?" a prababcia, że tak, a ja na to "opiekuj się nami", a prababcia, że oczywiście, będzie się nami opiekowała z góry. W tym śnie tak jakby nie miałam poczucia czasu i nie wiedziałam, że prababcia zmarła już dawno temu i miałam wrażenie, że to dopiero się zdarzy. Dodam, że prababcia zmarła, jak byłam mała, więc pamiętam ją jak przez mgłę, nie myślę o niej w zasadzie, a tu nagle taki sen... jak go interpretować? To było zwykłe spotkanie dusz, czy może jakieś ostrzeżenie? Bardzo dziękuję za każdą odpowiedź, będę wdzięczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pobadałem ten temat Prababci Oli to mi wyszło że jest to bardzo stara Dusza i jeszcze obecnie nie wcielona ,za rok ma się pojawić na ziemi i daje znak że pamięta o Was i też tęskni za Wami. Opiekunowie Duchowi mówią że nie jest to żadna przestroga tylko wyraz pamięci i miłości.

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Prababcia usmiechała sie w Twoim śnie?

Jeśli sen wzbudził w Tobie lęk - pomódl się, to ukoi Ciebie oraz Prababcie.

Przyszła do Ciebie we śnie, bo potrzebuje Twojej modlitwy.

Nie proście też Prababci o nic w modlitwach, pozwólcie jej odejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za kolejne informacje.

Laksmi, nie uśmiechała się, bo rozmawiałyśmy przez telefon i nie widziałam jej twarzy. Jednak z tonu głosu można było wywnioskować, że rozmawiała ze mną uśmiechając się. Pomodliłam się już za nią od razu po nocy, w której mi się przyśniła. Dodam tylko, że babcia zmarła w 2005 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pobadałem ten temat Prababci Oli to mi wyszło że jest to bardzo stara Dusza i jeszcze obecnie nie wcielona ,za rok ma się pojawić na ziemi i daje znak że pamięta o Was i też tęskni za Wami. Opiekunowie Duchowi mówią że nie jest to żadna przestroga tylko wyraz pamięci i miłości.

 

A jak to zrobiłeś? Bez dat, zdjęcia etc?

Ciekawa jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powahałem na post, na autora, na tą sprawę i takie odpowiedzi przyszły. Ważny jest "ślad" , coś co pozwala nawiązać kontakt , dla mnie nie koniecznie musi to być data urodzenia i zdjęcie , jeżeli "ślad " jest wystarczający tak jak w tym przypadku to można pobadać, powahać. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powahałem na post, na autora, na tą sprawę i takie odpowiedzi przyszły. Ważny jest "ślad" , coś co pozwala nawiązać kontakt , dla mnie nie koniecznie musi to być data urodzenia i zdjęcie , jeżeli "ślad " jest wystarczający tak jak w tym przypadku to można pobadać, powahać. Pozdrawiam.

A wiesz ile bytów mogło być wokoło w momencie Twojego wahania?

Ale ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz ile bytów mogło być wokoło w momencie Twojego wahania?

Ale ok :)

 

Ja oczyszczam pomieszczenie, oczyszczam siebie , badania robię przez bezpieczny "most" moja Dusza - Wyższe Jaźnie (moi Opiekunowie Duchowi-Przewodnicy ) i dalej do Opiekunów Duchowych/Przewodników badanych i dalej Dusze badanych- jeżeli oczywiście jest zgoda od WJ na takie badania/wahania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę podobnie jak reszta, że babcia chciała wam przypomnieć o tym, że czuwa nad wami. W tym śnie nie było nic niepokojącego, więc nie musisz się przejmować :) Właściwie ten sen był bardzo prosty w przekazie, niemalże dosłowny i nie ma co się na siłę doszukiwać drugie dna. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze, że Prababcia się nie uśmiechała. Wszyscy krewni, który odwiedzili moją rodzinę we śnie z uśmiechem na twarzy, w krótkim czasie zabrali kogoś do siebie. Jakby chcieli dać znak, że cieszą sie na spotkanie.

Moja babcia, też mi sie kiedyś przyśniła, dwa lata po swojej śmierci. Zdziwiło mnie to, ale nie przestraszyło. Miałam mały z nią kontakt. W moim śnie żyła w bardzo złych warunkach. Pomodliłam sie za jej duszę, wystarczyło tylko raz. W ciągu tygodnia miałam drugi sen - w jej pokoju był piękny las, sarny i motyle. Wiedziałam, że już odpoczywa w spokoju. Czemu akurat mnie odwiedziła? Nie byłam jej ulubioną wnuczką. Myślę, że chciała wybaczenia. Nigdy nie miałam jej za złe, to ją to trapiło.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laksmi, z tym, że ja wiedziałam, że babcia się uśmiecha. Nie widziałam, ale czułam, słyszałam. Mam w takim razie nadzieję, że jeśli nic złego się nie przydarzyło, to już i się nie przydarzy. Najbardziej rozsądną opcją jest jednak chyba to, że po prostu dała znać, że o nas pamięta. Nie ma sensu doszukiwać się w tym nie wiadomo czego, tak, jak piszecie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...