Jump to content

Karty na tydzien 8-14 września.(ZWERYFIKOWANY)

Lena75

Recommended Posts

Zapytałam kart, jak upłynie mi najblizszy tydzień.

Mama....zona....pracownik ... aktualnie spokojny żywot:)

Królowa Mieczy - 5 Pucharów- Paź Buław / suma Pustelnik - Kapłan

I jak tu widac...też "lodzio-miodzio" ...:/

Królowa Mieczy - tradycyjnie odciecie sie od uczuc,emocji, ludzi....

5 Pucharów - samotnośc,smutek,rozczarowanie

Paź Buław - dostane jakis impuls do działania, znak od losu

Pustelnik/Kapłan.....no ewidentne skupienie sie na duchowości ,na sobie...a co za tym idzie odizolowanie sie od innych,samotnośc.

Jesteś zgorzkniała i przepełniona apatią. Odgradzasz się od ludzi i zamykasz w swoim świecie, przez co nie jesteś w stanie dostrzec nowych możliwości (Giermek Buław), podobnie jak mężczyzna przedstawiony na V Pucharów (talia Ridera Waite'a), który pogrąża się w smutku nad trzema przewróconymi kielichami, chociaż nie stracił całego dobytku. Nie warto płakać nad rozlanym mlekiem. Pustelnik i Kapłan mówią o konieczności uporządkowania paru spraw i przeanalizowania obecnej sytuacji. To dobry czas by spojrzeć w głąb siebie, ale nie powinnaś ograniczać się tylko do indywidualnych poszukiwań. Może zdecydujesz się na szczerą rozmowę z dobrym przyjacielem, lub kimś z rodziny.

Życzę wszystkiego dobrego. :)

• Like 1
Guest Euterpe

oj, w tej mieczowej możesz powiedzieć nawet o jedno zbyt szczere słowo za dużo...Będziesz też dużo rozmyślać (jeszcze obok 5 pucharów) i tak jak koleżanka wyżej możesz zechcieć na jakiś czas odciąć się od świata

w 5 pucharów wypłaczesz się, przemyślisz przeszłość i zamkniesz ją - osoba w tej karcie, też długo lamentować nie będzie

a w giermku buław możesz się skupić na swoim dziecku czy dzieciach albo sama poczujesz się lepiej i wykażesz więcej energii do działań :)

Jesteś zgorzkniała i przepełniona apatią. Odgradzasz się od ludzi i zamykasz w swoim świecie, przez co nie jesteś w stanie dostrzec nowych możliwości (Giermek Buław), podobnie jak mężczyzna przedstawiony na V Pucharów (talia Ridera Waite'a), który pogrąża się w smutku nad trzema przewróconymi kielichami, chociaż nie stracił całego dobytku. Nie warto płakać nad rozlanym mlekiem. Pustelnik i Kapłan mówią o konieczności uporządkowania paru spraw i przeanalizowania obecnej sytuacji. To dobry czas by spojrzeć w głąb siebie, ale nie powinnaś ograniczać się tylko do indywidualnych poszukiwań. Może zdecydujesz się na szczerą rozmowę z dobrym przyjacielem, lub kimś z rodziny.

Życzę wszystkiego dobrego. :)

Dziękuję :)

Ogolnie widac, ze masz cos w sobie do przerobienia, ze tak to ujme. W rozkladzie Krolowa Mieczy a w sumowaniu V Papiez. To cos znaczy. Krolowa Mieczy sklonna jest do osadow i to dosc ostrych, jako ze i w AW przypada jej VIII Sprawiedliwosc. Papiez w sumowaniu to jednak zacheta do elastycznosci i umiejetnosc wsluchiwania sie w te druga strone, jak tez patrzenia glebiej na rozne sprawy. Dalej mamy 5 Kielichow i w sumowaniu Eremita ladnie tu pasuje. Rozczarowania i bol z 5 Kielichow to czesto rozczarowania z braku realizacji naszych oczekiwan. A te po prostu moga byc niezgodne z oczekiwaniami otoczenia. Takze tu klania sie realna ocena sytuacji, ale tez swiadomosc wlasnych realnych oczekiwan, celow i mozliwosc. Paz Bulaw tu to takie puszczenie, wyluzowanie i uwolnienie sie z tych pet, ktora sama na siebie nakladasz. Takze mysle, ze pod koniec tygodnia moze byc dosc fajnie i nawet radosnie. Ale po drodze do tego bedziesz musiala jeszcze w sobie wewnatrz cos poprzegryzac, ze tak to ujme, przetrawic, przemyslec i zmienic nastawienie do jakiejs sprawy/lub kogos.

• Like 1
Zapytałam kart, jak upłynie mi najblizszy tydzień.

Mama....zona....pracownik ... aktualnie spokojny żywot:)

Królowa Mieczy - 5 Pucharów- Paź Buław / suma Pustelnik - Kapłan

I jak tu widac...też "lodzio-miodzio" ...:/

Królowa Mieczy - tradycyjnie odciecie sie od uczuc,emocji, ludzi....

5 Pucharów - samotnośc,smutek,rozczarowanie

Paź Buław - dostane jakis impuls do działania, znak od losu

Pustelnik/Kapłan.....no ewidentne skupienie sie na duchowości ,na sobie...a co za tym idzie odizolowanie sie od innych,samotnośc.

Weryfikacja.

Miałyście rację dziewczeta...było sporo rozmyslań , powrotów do przeszłości,tesknoty i smutki....ale....dzieki rozmowie z pewnym facetem ,którego uważam za dobrego kumpla,udało mi sie wszystko poukładac w głowie i zrozumiec...zmieniłam nastawienie.Koncówka tygodnia, faktycznie duzo lepsza :) spotkania z psibziólkami ;) zrobiłam sobie przyjemnosc i kupiłam kilka ciuchów....w ogrodzie...sadziłam ,przesadzałam nowe roslinki:)

Czyli w Paziu Bulaw takie ewidentne uwolnienie energetyczne. Ladnie. :)

Dokładnie...dopiero rozmowa z facetem ,który jest ulepiony z tej samej gliny co pan S,uświadomila mi ze nie mam czego żałować.Prawda była gorzka, ale nie ma to jak punkt widzenia mężczyzny.Wypunktował mi wszystko...uswiadomił mi pewne zachowania mężczyzn,poczułam sie po tej rozmowie jakby mi ktos wyczyścił dysk;)Wiem i czuje ze Pan S nadal istnieje ,ale stało sie to dla mnie juz mało istotne i w tej chwili nie umiem okreslic co do niego czuje...chyba obojetnośc...bo ani go nie kocham ,ani nienawidzę;):):)