Jump to content

wojna


Guest HelpMePlease

Recommended Posts

hmmm...a na Ukrainie to wojny nie ma i media o niej nie trąbią od dawna? ;p Myślisz, że podświadomość takie coś przeoczyła? Generalnie senniki są przydatne jak czekoladowy czajnik. Przenosze posta do odpowiedniego działu i zmieniam tytuł.

Link to comment
Share on other sites

Pocieszę cię, że senniki nie są najgodniejszym zaufania źródłem wiedzy o tym, co śnisz. Śniła ci się sytuacja bez wyjścia, więc spasowałaś we śnie. Sny uwielbiają przejaskrawiać sytuację. Prawdopodobnie masz/miałaś jakąś sytuację w życiu, w której podjęcie decyzji było trudne, albo bezsensowne, albo wręcz oba rozwiązania wydawały ci się złe. Albo utkwiłaś między poszukiwaniem sensu, a rzeczywistością lub rozważałaś jakieś inne dualistyczne tematy i podświadomość zasugerowała ci że warto dać sobie spokój i się nie szarpać.

Link to comment
Share on other sites

Wiem z własnego doświadczenie, że wyjaśnienia symboli w sennikach w ogóle się nie sprawdzają- szczególnie te o śmierci bliskich osób, nieszczęśliwych wypadkach, itd

Nie wiem czy wierzysz w reinkarnacje, ale może to są wspomnienia z twojego poprzedniego wcielenia... Jak wyglądały te poprzednie sny o wojnie?

Link to comment
Share on other sites

Od razu zaznaczam, że nie jestem jakimś ekspertem od snów, ale tak na mój rozum powtarzające się sny o wojnie mogą wskazywać na jakiś wewnętrzny niepokój, stres lub inne tego typu "zaburzenie". Może podjęłaś jakąś decyzję i teraz masz wyrzuty sumienia, dręczysz się czy to było słuszne czy nie... Ogólnie motyw wojny wg sennika symbolizuje trudne życiowe wybory, które już dokonałaś lub zrobisz to w niedługim czasie. Uważaj też na kontakty w rodzinie (szczególnie patrząc na ten ostatni sen). Staraj się trzymać nerwy na wodzy, żeby nie doprowadzić do jakiegoś konfliktu.

Miałaś ostatnio jakieś stresogenne sytuacje lub jakieś problemy? (Tak się pytam, bo nie wiem czy patrzeć na te sny bardziej od strony psychologicznej czy ezoterycznej :icon_smile:)

Link to comment
Share on other sites

Witam.

Jak mogę wtrącić swoje trzy grosze to mi się też sprawdzają sny i to na 100%. Ostatni przepowiedział mi wypadek samochodowy ale jak w poprzednim o złodzieju (ale nie śniły mi się wypadek i złodziej tylko po interpretacji mojej tak wychodziło) nie dotyczyło mnie ale mojej córki którą w piątek dwa dni po moim śnie potrącił samochód na pasach. Zignorowałam przesłanki w snach które mówiły jasno o tym, że to moja córka będzie ofiarom. Nie bierz wszystkiego do siebie, wszystkie szczegóły snu trzeba brać po uwagę nawet te najmniej istotne podczas interpretacji. Kolor, rozmiar, otoczenie, miejsce itp. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Jeżeli chodzi o matkę we śnie to wyrzuty sumienia, pewnie związane z tym o czym pisałaś. Wypadający ząb bardziej mi pasuje na problemy zdrowotne, spowodowane np. wypadkiem. Piszesz, że matka była chora i powie ci jak będzie umierać, więc nie możesz interpretować snu jako śmierć matki. Pod czas interpretacji musisz brać pod uwagę swój stan emocjonalny, relacje z mamą, stan zdrowia, obawy, itp. Zastanów się po

jakim czasie sny ci się sprawdzają. jak na razie wszystko zinterpretowałaś na skróty i nastawiłaś się na najgorsze.

Wiem, że kilka snów ci się sprawdziło ale zanim wszystkie zaszufladkujesz pod tytułem "zły", zacznij zapisywać sny i to co się po nich wydarzy, to ułatwi ci interpretację.

Pozdrawiam:)

Link to comment
Share on other sites

Więc zapisuj sny i wszystko co się po nich wydarzy. Potem analizuj swoje zapiski, jeżeli jakieś zdarzenie powtórzy się, to możesz zapisać je w postaci swojego własnego sennika. Potem przy okazji podobnego snu wrócić do tego.

Pozdrawiam:)

Link to comment
Share on other sites

Witam.

Biel kojarzy się z niewinnością, czystością czymś dobrym, natomiast suknia ślubna to twoje uczucia którymi chciała byś kogoś obdarować, jak sama piszesz rozeszłaś się z kimś ale twoja podświadomość pokazuje ci brak tej drugiej połowy i to pod każdym względem. Czasem jesteśmy tak przyzwyczajeni do tego, że ktoś jest, że gdy zostajemy sami, to tylko powierzchownie jest nam z tym dobrze. Wypadające zęby zwiastują stratę materialną, coś zgubisz, coś ci ukradną, coś dla ciebie wartościowego, ale nie koniecznie dla innych.

Link to comment
Share on other sites

Może pomoże ci intensywne myślenie przed snem o czymś co chciała byś, żeby ci się przyśniło np. leżysz na plaży i sączysz drinka:) musisz intensywnie przed snem o tym myśleć ale nie ma gwarancji, że nie przyśni ci się coś czego nie chcesz:( Staraj się nie myśleć o tym co oznacza zły sen a mniej będziesz się stresować, bo i tak nie masz na to wpływu, nie ważne czy ci się to przyśni czy nie, to się stanie. Ja wyśniłam wypadek i moja córka wpadła pod samochód, ale starałam się nie myśleć o tym co może się wydarzyć bo wiedziałam, że to nieuniknione.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Hej. Tak czytam twój wczorajszy wpis i myślę sobie, że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :). Patrzysz nie tak jak powinnaś na to wszystko. Pomyśl, może twoje sny mają na celu szybkie wykrycie choroby i dać choremu szanse na wyleczenie, a nie sprowadzać choroby i nieszczęścia na twoją rodzinę. Zauważ, że to nie zło szuka ciebie tylko ty jego, jak wybierasz się w podróż to od razu myślisz o czymś złym co może cię spotkać, zamiast o czymś dobrym np. coś fajnego zobaczę, poznam nowych ciekawych ludzi itp. Twoja mama wyzdrowieje jak będziesz myśleć pozytywnie a nie jak się nastawisz na najgorsze. Zemną pracuje jedna dziewczyna która nic tylko wiecznie narzeka jak to jej w życiu jest źle i tak skutecznie to robiła, że z ciągnęła na siebie i swoją rodzinę tragedię, a mianowicie pochowała męża po długiej chorobie a krótko po tym jej córka po odwiezieniu jej do sanatorium w drodze powrotnej zginęła w wypadku samochodowym i taki jest finał wiecznego pesymizmu i narzekania. Weź się w garść i zacznij dostrzegać dobre strony tych snów, po następnym takim śnie każ wszystkim bliskim przebadać się.

Pozdrawiam:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...