Jump to content

Rozkład na moje związki do końca października (ZWERYFIKOWANY)

Ceres

Recommended Posts

Znajdę sobie faceta na dłużej do końca października czy nie znajdę?

1. Czy w okresie do końca października pojawi się w moim życiu jakiś nowy pan? XI SPRAWIEDLIWOŚĆ, V Kielichów

Ja tu widzę rozpamiętywanie przeszłości i próbę rozliczenia się z nią ale żadnego faceta nie widzę.

2. Jak potoczy się znajomość z tym panem? Królowa Buław, VII Buław

Poprzednie pytanie zinterpretowałam na nie więc tych nie interpretuję.

3. Czy w tym okresie pojawi się w moim życiu jakiś pan z przeszłości? Rycerz Mieczy, V Monet

Pojawi się, jeden z moich eks notorycznie pojawiał mi się jako Rycek mieczy przed rozstaniem, jak się rozstaliśmy był Królem Mieczy a ostatnio znowu jest Ryckiem. Te 5 denarów to jak się pokłóciliśmy zgoda następowała, bo usiłował wzbudzić we mnie litość i pewnie znowu to będzie chciał zrobić.

4. Jak będzie wyglądała znajomość z tym panem z przeszłości? IX PUSTELNIK, II Mieczy

Będę miała jakiś wewnętrzny dylemat odnowić znajomość czy zostawić to za sobą. Nie będę się nikogo radzić - rozważać to będę sama.

5. Co wydarzy się w mojej sferze uczuciowej w tym okresie? XII WISIELEC, II Buław

Przed podjęciem decyzji czy odnowić znajomość z moim eks będą mnie powstrzymywały obawy przed popełnieniem błędów, starych schematów z przeszłości. Będę czekać na jakiś znak, sygnał, obserwować go. Ale decyzji w tym czasie nie podejmę.

6. Czy w tym okresie stworzę trwały związek? XIX SŁOŃCE, XVI WIEŻA

Naprawienie zrujnowanego związku czyli Tak ? Dobrałam kartę, bo pomyślałam, że jakiś mały arkan mnie wspomoże i udało się II Monet - więc myślę, że stałego związku nie stworzę tylko będę rozważać wszystkie za i przeciw.

7. Z kim stworzę ten związek? VII Mieczy, XVII KSIĘŻYC

Raczej nie stworzę w tym czasie wydaje mi się, że będą mnie powstrzymywać przed tym związkiem jakieś ukryte obawy o jego nieszczerość, że nie mówi całej prawdy.

8. Kim będzie ten mężczyzna ? Paź kielichów, III Mieczy

Idealnie opisuje jak dla mnie mojego eks, młodszy niż ja, zauroczony mną kolega z pracy (już nie pracujemy razem od dawna ale tak to się zaczęło),a 3 miecze to ewidentnie jego dołek w porywach na depresję. O to się w sumie pożarliśmy ja chciałam żeby poszedł to leczyć a on stwierdził, że nie ma żadnej depresji a ja mu ja usiłuję wmówić.

9. Jaka jest dalsza przyszłość między nami? As Kielichów, VI Mieczy, IV Buław

Wydaje mi się, że jednak zaryzykuję. Damy sobie drugą szansę

Edited by Ceres

1. Czy w okresie do końca października pojawi się w moim życiu jakiś nowy pan? XI SPRAWIEDLIWOŚĆ, V Kielichów - pojawi się ktoś, ale nie na stałe

2. Jak potoczy się znajomość z tym panem? Królowa Buław, VIII Buław- albo on będzie działa, albo to Twoje poszukiwania wyszły...

3. Czy w tym okresie pojawi się w moim życiu jakiś pan z przeszłości? Rycerz Mieczy, V Monet- no tak, ale to nie jest to czego ty szukasz

4. Jak będzie wyglądała znajomość z tym panem z przeszłości? IX PUSTELNIK, II Mieczy- nijak, bedziesz zamknieta na ta znajomosc

5. Co wydarzy się w mojej sferze uczuciowej w tym okresie? XII WISIELEC, II Buław- po zawieszeniu jakieś spotkania...niezobowiązujące.

6. Czy w tym okresie stworzę trwały związek? XIX SŁOŃCE, XVI WIEŻA- no nie...

7. Z kim stworzę ten związek? VII Mieczy, XVII KSIĘŻYC - dla mnie to łudzenie się....

8. Kim będzie ten mężczyzna ? Paź kielichów, III Mieczy- tutaj też Twoje zranienie....

9. Jaka jest dalsza przyszłość między nami? As Kielichów, VI Mieczy, IV Buław- coś się szykuje, ale trzeba poczekać... mam wrażenie że ten ktoś "jest", ale fizycznie daleko od Ciebie... gdzieś za morzem...za granicą

• Like 1

tak, pojawi się pan z przeszłości i może nastąpić rozliczenie z tym, co było. W stały związek nie wejdziesz do końca października, ale będziesz mieć szansę na zrobienie porządku, aby móc pozytywnie nastawić się na przyszłość.

Co do ostatniego pytania... może być wiele łez, ale relacja się oczyści. Z HB masz siłę (1+6+4=11), a więc wszystko powinno się dobrze skończyć. Jeżeli zechcesz z nim być macie szansę na zejście się ponownie (as pucharów + 4 buławy i siła z HB).

1. Czy w okresie do końca października pojawi się w moim życiu jakiś nowy pan? XI SPRAWIEDLIWOŚĆ, V Kielichów

Nie.

-

3. Czy w tym okresie pojawi się w moim życiu jakiś pan z przeszłości? Rycerz Mieczy, V Monet

Tak, tak jak napisałaś, będzie robił za ofiarę i oczekiwał, że utulisz, a sam z siebie nic nie da.

4. Jak będzie wyglądała znajomość z tym panem z przeszłości? IX PUSTELNIK, II Mieczy

Nijak, nie zrobisz w tym kroku w przód.

5. Co wydarzy się w mojej sferze uczuciowej w tym okresie? XII WISIELEC, II Buław

No zastój, wszęzie zastój... Tyle pytań iw każdym potwierdza się, że nic w tym okresie się nie wydarzy :(

Nie.

Karty mówiące, że to pytanie jest bez sensu... Żadnego związku nie będzie.

Te karty pokazują Ciebie, tak bardzo pragnącą w tych kartach zobaczyć cokolwiek i rozczarowaną

Dalsza przyszłość OGÓLNIE jest taka, że bądź otwarta i przeczekaj trudny okres.

Powodzenia!

• Like 1

Jakiś Pan tak ale nie w kontekście związku. Po prostu poznasz kogoś.

Ty bd coś chciałą, ruszyć relację ale Pan raczej bd bierny. Możliwa konkurencja…

Możliwe, ale bd to Pan, z którym niekoniecznie bd chciała coś budować czy nawet iść na kawę.

Nijak. Wyrzuty, ostra wymiana zdań itd. Raczej rozmowy o przeszłości na zasadzie wypominania niż coś konkretnego.

Niestety nic.

II Monet

Fajną znajomość, rozmowy, koleżeństwo na początku i owszem ale zastanawiam się, czy to nie bd wielkie zauroczenie i chwilowy bum.

Jakis lawirant… Nie miej co do niego wielkich nadziei.

Młodszy, ciekawy świata osobnik.

Miłe słówka, na których się raczej zakończy. Kilka wspólnych imprez i tyle. Pan raczej bd się dystansował.
  • Like 1
  • 1 month later...

weryfikacja

znajdę sobie faceta na dłużej do końca października czy nie znajdę?

1. Czy w okresie do końca października pojawi się w moim życiu jakiś nowy pan? Xi sprawiedliwość, v kielichów

ja tu widzę rozpamiętywanie przeszłości i próbę rozliczenia się z nią ale żadnego faceta nie widzę.

nikt się nie pojawił a przynajmniej nie ktoś na kogo bym zwróciła uwagę

2. Jak potoczy się znajomość z tym panem? Królowa buław, vii buław

poprzednie pytanie zinterpretowałam na nie więc tych nie interpretuję.

nie pojawił się ale za to ja intensywnie się rozglądałam :)

3. Czy w tym okresie pojawi się w moim życiu jakiś pan z przeszłości? Rycerz mieczy, v monet

pojawi się, jeden z moich eks notorycznie pojawiał mi się jako rycek mieczy przed rozstaniem, jak się rozstaliśmy był królem mieczy a ostatnio znowu jest ryckiem. Te 5 denarów to jak się pokłóciliśmy zgoda następowała, bo usiłował wzbudzić we mnie litość i pewnie znowu to będzie chciał zrobić.

a zjawił się ale ten, którego ochoty nie mam oglądać.

4. Jak będzie wyglądała znajomość z tym panem z przeszłości? Ix pustelnik, ii mieczy

będę miała jakiś wewnętrzny dylemat odnowić znajomość czy zostawić to za sobą. Nie będę się nikogo radzić - rozważać to będę sama.

nijak, unikam go nadal.

5. Co wydarzy się w mojej sferze uczuciowej w tym okresie? Xii wisielec, ii buław

przed podjęciem decyzji czy odnowić znajomość z moim eks będą mnie powstrzymywały obawy przed popełnieniem błędów, starych schematów z przeszłości. Będę czekać na jakiś znak, sygnał, obserwować go. Ale decyzji w tym czasie nie podejmę.

nic :) nadal się rozglądam, żadnych wzlotów nie było, raczej stagnacja.

6. Czy w tym okresie stworzę trwały związek? Xix słońce, xvi wieża

naprawienie zrujnowanego związku czyli tak ? Dobrałam kartę, bo pomyślałam, że jakiś mały arkan mnie wspomoże i udało się ii monet - więc myślę, że stałego związku nie stworzę tylko będę rozważać wszystkie za i przeciw.

nie

7. Z kim stworzę ten związek? Vii mieczy, xvii księżyc

raczej nie stworzę w tym czasie wydaje mi się, że będą mnie powstrzymywać przed tym związkiem jakieś ukryte obawy o jego nieszczerość, że nie mówi całej prawdy.

z nikim

8. Kim będzie ten mężczyzna ? Paź kielichów, iii mieczy

idealnie opisuje jak dla mnie mojego eks, młodszy niż ja, zauroczony mną kolega z pracy (już nie pracujemy razem od dawna ale tak to się zaczęło),a 3 miecze to ewidentnie jego dołek w porywach na depresję. O to się w sumie pożarliśmy ja chciałam żeby poszedł to leczyć a on stwierdził, że nie ma żadnej depresji a ja mu ja usiłuję wmówić.

faktycznie to są moje żale do kogoś z przeszłości

9. Jaka jest dalsza przyszłość między nami? As kielichów, vi mieczy, iv buław

wydaje mi się, że jednak zaryzykuję. Damy sobie drugą szansę

dalsza przyszłość to taka, że powoli odcinam się od przeszłości i rozglądam za nowym obiektem :)

• Like 1