Skocz do zawartości

Lotto - pomarzyć można :D (ZWERYFIKOWANY)


pretoria

Rekomendowane odpowiedzi

Weryfikacja jutro.

 

Jakie mam szanse na wygranie w najbliższym losowaniu lotto? umiarkowanie, 10buław, 6denarów

sama karta wskazuje, że i szanse mam i nie mam :P Nic nie przemawia za wygraniem, ale za przegraniem też nie. A jeśli wygram to nic wielkiego.

 

Większą szansę będę miała, gdy

puszczę na chybił 10pucharów, król denarów, król mieczy

skreślę sama umiarkowanie, giermek pucharów, 2denarów

Obojętnie, można stwierdzić, że szanse wyrównane.

 

Reasumując i tak nie wygram :P

 

 

Ale... jak trafię szósteczkę, to się podzielę z Wam :D

Odnośnik do komentarza

Masz małe szanse na wygraną. Umiarkowanie nie prognozuje zmian sytuacji materialnej, wskazuje raczej na to, że sprawy pozostaną takie jakie są. W X Buław widać twoją postawę - masz już dość ciężkiej pracy i liczysz na łut szczęścia.

 

Większą szansę będziesz miała gdy skreślisz na chybił trafił. Masz tam X Pucharów, które może być zarówno dobrym omenem, jak i zwykłą fantazją, nadzieją, że coś trafisz. Król Denarów siedzi na forsie, więc może coś z tego będzie.

 

Jeżeli chodzi o drugą opcję, to Umiarkowanie wszystko przekreśla + Giermek Pucharów, którego działką na pewno nie są finanse.

Odnośnik do komentarza
Jakie mam szanse na wygranie w najbliższym losowaniu lotto? umiarkowanie, 10buław, 6denarów

Albo nic, albo jakąś malutką sumkę. To wszystko.

 

 

Większą szansę będę miała, gdy

puszczę na chybił 10pucharów, król denarów, król mieczy

skreślę sama umiarkowanie, giermek pucharów, 2denarów

Moim zdaniem tak jak piszesz. Szanse prawie takie same w obu przypadkach. Chociaż druga opcja troszkę przemawia za skreślaniem przez samą siebie. Twa naiwność (Giermek Pucharów) wtedy jakoby opłaciła się i taka możliwość wygranej zaistniałaby w tych 2 Monetach. Gdzie przy pierwszej opcji Król Mieczy sprowadza Cię z Twych fajnych emocji na ziemię.

 

 

Ale... jak trafię szósteczkę, to się podzielę z Wam :D

Dobra dobra już nie bądź taka hojna :_oczko: Znam osobiście takiego, który wygrał kilka melonów i co? Już się domyślasz.

 

 

Karty musiałyby wtedy mówić totalnie wyraźnie o wygranej. Np. mogłyby być wtedy karty jak 10 Monet, Koło F., As Monet itp. Jak sama wiesz to z kartami czy bez szanse są takie same, bo fakt jest taki, że wygrać jest naprawdę bardzo trudno.

 

 

Też kiedyś jakiś czas tak się bawiłem. Pamiętam, raz wypadło mi kiedyś Koło F. jako pierwsza, przy następnych, nie takich najgorszych. I co? Malutką sumę wygrałem wtedy :lol:

Odnośnik do komentarza

Zbyt duzo ludzi wisi na opcji wygranej, za duzy mentlik energetyczny, zeby traktowac takie wyrocznie z powaga. Po tych kartach powiem, ze nie widze tu wygranej.

Jezeli juz, jezeli w ogole, to jakas bardzo mala. Taka wiesz, zeby Cie bylo stan na kupno nowego kuponu. :energia:

 

A tak poza kartami... kto gra - ten moze wygra a moze nie wygra (w stylu takim, jak to znajoma mowi, ze "na dwoje babka wrozyla... albo umrze, albo bedzie zyla")... powtarzam, za duzo ludzi swoja swiadomoscia na tym temacie siedzi i miesza...

 

Ale, kto nie gra, ten na pewno nie wygra. Wiec jedyna opcja, to probowac... a noz widelec...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...