Jump to content

Dokumenty

h20kas

Recommended Posts

Pewnej kobiecie zagubił się dokument... kiedy ja siedziałam przy jej biurku.. więc podejrzenia padły na mnie...

Zapytałam:

Co się stało z tym dokumentem?

rycerz denarów, 2 denary, giermek buław - facet chyba jakiś zabrał go....

Czy się odnajdzie?

Wypadła karta Sąd dołożylam 6 buław 2 mieczy diabeł.... no odnajdzie sie pani sobie przypomni gdzie jest..

Czy to ja go zabrałam?

Szukałam ale nigdzie nie mam... zreszta nie przypominam sobie zeby tam lezal jakis dokument,

4 denary giermek denarow as denarow.... no raczej nie wzielam, ale wszyscy myślą, że to ja.... cale szczescie chyba as mowi ze się znajdzie :)

Edited by h20kas

Jakis facet zabrał przez przypadek. Czy się znajdzie trudno powiedzieć, jak coś diabeł ogonem nakryje, to o znalezienie może być trudno. Niewykluczone, że pani przypomni sobie kto mógłby go zabrać.

Buziaki cmokasy Kass^^

• Like 1

rycerz denarów, 2 denary, giermek buław

Stawiam na jakiegoś mężczyznę, młodszego stażem / wiekowo.

Czy się odnajdzie?

Wypadła karta Sąd dołożylam 6 buław 2 mieczy diabeł

Odnajdą się ale po dłuższej chwili. I ktoś bd próbował 'zataić', ze je zabrał omyłkowo. Może dojść do ostrzejszej wymiany zdań.

Czy to ja go zabrałam?

4 denary giermek denarow as denarow....

Tutaj bym była nawet na tak, bo na 4 denków osoba na mojej karcie (Boski Tarot) coś trzyma mocno przy sobie.

OffTop

Buziaki cmokasy Kass^^

Ktoś Ci się na konto włamał O_o ??

• Maestro

Jak nic dokumenty zabrał facet z pracy, solidny pracownik, ale wziął je przez roztargnienie..Odnajdzie sie jutro, choć wielce prawdopodobne, że nikt nie bedzie laskaw Ciebie o tym poinformować..

Nie zabrałas go, ten co go ma chwycił go mocno i wypuścić cos nie umie, ale as rzeczywiście informuje o zwrocie, zresztą masz Słonce w podsumie, wyjasni sie jutro z rana:)

• Like 1

rycerz denarów, 2 denary, giermek buław

-- sądzę, że od dawna jest w posiadaniu mężczyzny, który współpracuje z Panią - nie widzę w kartach aby go ktoś specjalnie zabrał.

Rycerz Denarów nie działa znienacka - raczej jest powolny - nie sądzę więc aby zabrał papiery w momencie, gdy akurat siedziałaś przy biurku - no chyba, że

urzędowałaś przy tym biurku kilka dni, a Rycerz Den. zdążył obmyśleć jakiś plan.

Tak czy siak, to ma go osoba, która ma bezpośrednie interesy z Panią i może jej zależeć na wykorzystaniu tego dokumentu.

Czy się odnajdzie - Sąd, dołożone 6 buław, 2 mieczy, Diabeł

-- komuś go wcześniej dała, będzie jej strasznie głupio się do tego przyznać - no i nie wiadomo czy się w tym Diable przyzna oficjalnie.

• Like 1

Ktoś Ci się na konto włamał O_o ??

Nie, ale Kass to Kass^^ Sentyment ze względu na stare czasy.

Czy się odnajdzie - Sąd, dołożone 6 buław, 2 mieczy, Diabeł

-- komuś go wcześniej dała, będzie jej strasznie głupio się do tego przyznać - no i nie wiadomo czy się w tym Diable przyzna oficjalnie.

Moim zdaniem się nie przyzna i sprawa odnalezienia papiera wyjdzie niejako przypadkiem w rozmowie.