Jump to content

Znajomość z pewnym Panem (ZWERYFIKOWANY)

pretoria

Recommended Posts

Proszę o niecytowanie opisu sytuacji, ponieważ niebawem edytuję post i usunę opis ;) - edytuj go jednak tak, żeby jakiś, jakikolwiek zostawić, jedno zdanie wystarczy - C.

Sprawa się ciągnie od kilku dobrych lat - może pięciu. Był pewien Pan, który się we mnie zadurzył, ale go nie chciałam więc kontakt się urwał, a po jakimś czasie odnowił. Teraz robi dość konkretne ruchy w moją stronę.

Stąd pytania i tu bardzo, bardzo, bardzo dziękuję za karty TRIDZIE :bukiet:

Jak potoczy się znajomość w ciągu najbliższego miesiąca? Paź kielichów – Rycerz kielichów – Mag -> kochankowie ( sumowanie to drugie, nie wg HB

Przez najbliższy miesiąc może być dość intensywnie, myślę, że Pan będzie działał - spotkania, 'płomienne' smsy, flirty. Widać, że on jest nieco nieśmiały i potrzebuje mocniejszego bodźca z mojej strony - czyli to co napisałam w opisie.

Jak rozwinie się ta relacja do końca tego roku 2014? Podczas tasowania wypadł mag rozkład : Rycerz mieczy – Sprawiedliwość - Księżyc -> umiarkowanie

Dojdzie to uregulowania tej znajomości, ale i tak nadal będzie odrobina niejasności. Przeplotą się obawy i lęki, tajemnice. Będzie coś na podstawie ' chciałabym/chciałabym, ale się boję'.

Edited by pretoria
na zaś

Ja sobie pozwolę po prostu skopiować moje interpretacje, co by może innym było łatwiej ;)

Jak potoczy się znajomość w ciągu najbliższego miesiąca? Paź kielichów – Rycerz kielichów – Mag -> kochankowie ( sumowanie to drugie, nie wg HB

Karty ładne, powoli całość będzie nabierało rozpędu, początkowo małe flirty z czasem – coraz fajniej, lepiej, pełniej. Na chwilę obecną niepewnie. Są jakieś uczucia, miłe myśli w kierunku spotykania się i chęć na pewno z czasem to będzie rosło, umacniało się, rozwijało ale uważaj, co by Pan nie zaczął przesadzać i Cię wykorzystywać. Żeby cała relacja nie stała się lekko egoistyczna.

Dużo możesz wg mnie na tej relacji zyskać, nauczyć się. Ale wszystko na spokojnie.

Jako zodiakalny lew możesz chcieć więcej ognia w to wprowadzić a Pan jako bliźniak – powietrze – też będzie napędzał to wszystko. Ale na prawdę nie macie się z czym śpieszyć i tutaj trzymaj wg mnie rękę na pulsie żeby się nie zagalopować.

Jak rozwinie się ta relacja do końca tego roku 2014? Podczas tasowania wypadł mag rozkład : Rycerz mieczy – Sprawiedliwość - Księżyc -> umiarkowanie
Tutaj niestety – co nagle to po diable. Znów mi wyskoczył w czasie tasowania Mag i wnioskuję, ze jednak Ty zrezygnujesz z tego znajomości.

A jak wygląda sam rozkład. Właśnie tempo. Szybkość i któreś z Was dojdzie do wniosku, ze to jednak nie to. Oboje będziecie oczekiwali czegoś innego. Zaczną się zlewać wyobrażenia o tej drugiej osobie z rzeczywistością, lekkie dopowiadanie dobrych cech. Niestety nie widzę tego w dalszej perspektywie jednak życzę wszystkiego naj :)

Ładnie podsumowałaś - chcę ale się boję.

Umiarkowanie pokazuje tutaj, że jemu tak w sumie dobrze. Ma odskocznie itd....

opis jakiś pretoria musi zostać, aby móc odnieść do czegoś te karty...

Jak potoczy się znajomość w ciągu najbliższego miesiąca? Paź kielichów – Rycerz kielichów – Mag

tak, spotkania, mile spędzony czas, może troszkę czulszych słówek wyleci z ust tego rycerza, a że jeszcze obok maga stoi, to bym uważała (on może dbać głównie o własne ego). W ostatniej karcie jedne z Was może zechcieć się skupić bardziej na sobie.

pojawią się wahania 'co z tym dalej?' i bardzo prawdopodobne, że zapadnie decyzja o odcięciu się (rycerz mieczy + sprawiedliwość). Marzenia, złudzenia pozostaną (księżyc), ale to już takie samotne wzdychanie do księżyca...

Sporo emocjonalnych kart....bedzie miło, ale wydaje mi sie ze pan skupi sie bardziej na sobie i swoim ego.

Wydaje mi sie ze Pan moze sie odciąc ,bo nie dostanie tego co by chciał i pragnie.

Szczerze....dałabym sobie z nim spokój.Swoją szansę ,z tego co pisałas, juz miał ....;)Pozdrawiam :)

Pan może jeszcze coś próbować ale Mag mówi o zmianie tej sytuacji. Do końca roku Pan się uspokoi, zrewiduje swoje zachowanie ale niesmak pozostanie. To co było pozostanie w ukryciu - jego zaloty

I rozkład, jak dla mnie to flirt, komplementy, zauroczenie, słodzenie...

II rozkład - wg mnie to złudzenia, takie senne marzenia, i raczej nic na stałe… ale jest szansa na przyjaźń w umiarkowaniu.

• 2 weeks later...

Jak potoczy się znajomość w ciągu najbliższego miesiąca?

Paź kielichów – Rycerz kielichów – Mag -> kochankowie ( sumowanie to drugie, nie wg HB)

myślę, że z czasem będzie zabiegał jeszcze bardziej, ale dojrzalej, jego kroki będą bardziej przemyślane. Myślę, że może wyjść coś z tego interesującego.

myślę, im bliżej końca roku tym bardziej zacznie spowalniać. Tak jakby zaczną się poważne przemyślenia czy to ma dalej sens.

Życzę aby się udało!

• 3 months later...

No chłop działał dość bardzo aczkolwiek mało stanowczo. Coś na zasadzie 'szkoda, że kiedyś...; chciałbym...; gdybym potrafił być bardziej odważny i uporządkować swoje życie... bla bla bla ). Nic nie wnoszące gadanie, żale itd. W grudniu postanowiłam Pana zatrzymać w działaniu, choć wczoraj powrócił. No ale jestem oschła, nic poza tematami koleżeńskimi.

Dziękuję Wam :kwiatek:

• Like 1