Skocz do zawartości

Trida - tydzień 15-21.09(ZWERYFIKOWANY)


Trida

Rekomendowane odpowiedzi

Trinia oczyściła wreszcie swoje klasyki i do nich będzie powoli siadała :D

Póki co pozwolę sobie wrzucać rozkłady raz w tygodniu – na tydzień. Jedna karta na dzień, jak bd etc.

Ponieważ całkiem zielona jestem to póki co bd Was prosiła dobre dusze o pomoc ;)

 

Lecimy nadchodzący tydzień:

15.09 – Poniedziałek

5 karo – co poniedziałek przyjeżdża mój szef (chwilowo jest na kampanii w innym mieście i widujemy się tylko w poniedziałki + kontakt telefoniczny). Kończy mi się umowa niedługo i bd miała przedłużaną więc stawiam, zę bd rozmawiali o finansach ;)

 

16.09 – Wtorek

5 trefl – szykuje się spotkanie z koleżanką. I zastanawiam się nad dyskusją z pewnym Panem.

 

17.09 – Środa

10 trefl – stawiam na jakieś zadanie w pracy (odbiór auta). I dalej to szczerze mówiąc nie wiem.

 

18.09 – Czwartek

6 kier – dalszy ciąg kontaktów z pewnym Panem. Na czwartek też mam zaplanowane zajęcia z astrologii więc może tam się coś wydarzy? (gezz jak mozolnie mi to idzie :P)

 

19.09 – Piątek

8 karo – tego dnia powinna mi przyjść umowa (o której bd rozmawiała z szefem w poniedziałek ;))

 

20.09 – Sobota

10 karo – możliwy wyjazd do koleżanki do warszawy. A jeśli nie pojadę (bo mnie finanse trochę wstrzymują) to może jakieś spotkanie towarzyskie ;)?

 

21.09 – Niedziela

Walet trefl – I znów skojarzył mi się owy Pan, który ukróci moje rozmyślania na różne tematy...

 

Będę wdzięczna za wskazówki, jak interpretować takie karty.

Jednak Tarot mi łatwiej szedł ;)

 

 

PS. Mam nadzieję, że nie będzie Wam przeszkadzało jak raz na jakiś czas wrzucę rozkłady tygodniowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

)

Lecimy nadchodzący tydzień:

15.09 – Poniedziałek

5 karoFajna karta :) Poniedziałek zapowiada się u Ciebie całkiem sympatycznie, miła rozmowa z szefem, być może zostaniesz za coś pochwalona, bo 5 karowa to karta "sukcesu". Oprócz tego, może jakieś spotkanie rodzinne, lub rozmowa przez telefon z kimś bliskim. Sielanka

 

16.09 – Wtorek

5 treflSpotkania towarzyskie, omawianie różnych spraw, umawianie się. Ale też i niespodziewane dawno niewidzianych osób.

 

17.09 – Środa

10 treflRaz, że zadanie w pracy możesz dostać, ale ta 10 sygnalizuje, żebyś nie wdawała się tego dnia w potyczki słowne,a będzie ok.

 

18.09 – Czwartek

6 kierTutaj to Ty uważaj żebyś nie "wpakowała się w gips", nie wychylaj się z pomocą. Możesz sie czuć wykorzystana, zawalona obowiązkami. Nie tylko w pracy.

 

19.09 – Piątek

8 karoPraca, praca. Pokaż tego dnia jaki to jesteś super pracownik. Bo masz tutaj bardzo duże szanse na pokazanie przełożonemu, że jesteś "warta zachodu"

 

20.09 – Sobota

10 karoW soboty pracujesz? Bo tu masz jakiś nagły przypływ niewielkiej sumy. Ale też spotkanie towarzyskie. Ogólnie taki fajny dzień pod każdym względem.

 

21.09 – Niedziela

Walet treflJakieś małe tęsknoty Ci tutaj wychodzą, rozmowy z kimś bliskim. Refleksje i zaduma. Takie wzdychanie za czymś

 

Niee, myślę, że nie będzie to nikomu przeszkadzało.

Dla mnie jest ok :)

A ja uważam, że świetnie Ci poszła ta interpretacja, teraz tylko kwestia odbicia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja póki co ogarniam klasyczne od 8ek w górę :) Dlatego tylko w niektórych punktach się wypowiem.

 

Środa - 10 trefl - Ja bym tu widziała dzień, który odbierzesz trochę stresująco, jakieś trudniejsze zadanie w pracy np., wykonanie czegoś co niekoniecznie jest dla ciebie komfortowe.

 

Piątek -8 karo- tak podpisanie umowy, dobre wieści, dotyczące pracy

 

Sobota - 10 karo- Hmm tutaj opcje są różne : siedzenie cały dzień w domu i np. sprzątanie, czytanie , coś spokojnego miłego, drobny przypływ gotówki , załatwienie jakieś sprawy ogólnie dobra wiadomość dla ciebie :)

 

Niedziela - Walet trefl - A może spędzisz dzień w towarzystwie dziecka, kogoś z rodziny młodszego , mężczyzny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123
Trinia oczyściła wreszcie swoje klasyki i do nich będzie powoli siadała :D

Póki co pozwolę sobie wrzucać rozkłady raz w tygodniu – na tydzień. Jedna karta na dzień, jak bd etc.

Ponieważ całkiem zielona jestem to póki co bd Was prosiła dobre dusze o pomoc ;)

 

Lecimy nadchodzący tydzień:

15.09 – Poniedziałek

5 karo – co poniedziałek przyjeżdża mój szef (chwilowo jest na kampanii w innym mieście i widujemy się tylko w poniedziałki + kontakt telefoniczny). Kończy mi się umowa niedługo i bd miała przedłużaną więc stawiam, zę bd rozmawiali o finansach ;)

5 karo zwiastuje pomyślność w sprawach zawodowych, sukcesy w pracy, czasami też jakies nowy oferty prac czasowych

 

16.09 – Wtorek

5 trefl – szykuje się spotkanie z koleżanką. I zastanawiam się nad dyskusją z pewnym Panem.

to też wtrącanie sie do cudzych spraw.. więc albo koleżanka będzie za bardzo wścibska albo będziecie kogoś obgadywać

 

17.09 – Środa

10 trefl – stawiam na jakieś zadanie w pracy (odbiór auta). I dalej to szczerze mówiąc nie wiem.

możesz mieć gorsze samopoczucie, możesz się na kogoś pogniewać, możesz tego dnia być niezdecydowana,mogą też być nieprzyjemności w pracy

 

18.09 – Czwartek

6 kier – dalszy ciąg kontaktów z pewnym Panem. Na czwartek też mam zaplanowane zajęcia z astrologii więc może tam się coś wydarzy? (gezz jak mozolnie mi to idzie :P)

tu czułosci, harmonia dobre samopoczucie, fajny spędzony czas,rónowaga, możesz też komuś w czymś pomóc

 

19.09 – Piątek

8 karo – tego dnia powinna mi przyjść umowa (o której bd rozmawiała z szefem w poniedziałek ;))

dobre zmiany dot. spraw zawodowych, może jakieś dodatkowe pieniadze

 

20.09 – Sobota

10 karo – możliwy wyjazd do koleżanki do warszawy. A jeśli nie pojadę (bo mnie finanse trochę wstrzymują) to może jakieś spotkanie towarzyskie ;)?

10 karo to podróż więc stawiam ze pojedziesz

 

21.09 – Niedziela

Walet trefl – I znów skojarzył mi się owy Pan, który ukróci moje rozmyślania na różne tematy...

znajomy który podejmie jakąś decyzje ktora będzie dotyczyła lub miałą zwiazek z Tobą

 

Będę wdzięczna za wskazówki, jak interpretować takie karty.

Jednak Tarot mi łatwiej szedł ;)

 

 

PS. Mam nadzieję, że nie będzie Wam przeszkadzało jak raz na jakiś czas wrzucę rozkłady tygodniowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weryfikacja :D

15.09 – Poniedziałek

5 karo – co poniedziałek przyjeżdża mój szef (chwilowo jest na kampanii w innym mieście i widujemy się tylko w poniedziałki + kontakt telefoniczny). Kończy mi się umowa niedługo i bd miała przedłużaną więc stawiam, zę bd rozmawiali o finansach ;)

Dokładnie jak ‘przepowiedziałam’ ;) rozmowa z szefem o finansach i takie sprawy głownie służbowe. Dzień minął bardzo spokojnie.

16.09 – Wtorek

5 trefl – szykuje się spotkanie z koleżanką. I zastanawiam się nad dyskusją z pewnym Panem.

Plotki z koleżanką.

17.09 – Środa

10 trefl – stawiam na jakieś zadanie w pracy (odbiór auta). I dalej to szczerze mówiąc nie wiem.

Ta karta powinna mi wypaść na piątek xD Nawet nie było nic, co mogłoby się znacząco odznaczyć tego dnia.

18.09 – Czwartek

6 kier – dalszy ciąg kontaktów z pewnym Panem. Na czwartek też mam zaplanowane zajęcia z astrologii więc może tam się coś wydarzy? (gezz jak mozolnie mi to idzie :P)

Tutaj przekalkulowałam moje zajęcia z astrologii i nie poszłam ;) no i zapytałam Pana czy pojedzie ze mną do Wawki i się zgodził.
19.09 – Piątek

8 karo – tego dnia powinna mi przyjść umowa (o której bd rozmawiała z szefem w poniedziałek ;))

Przyszła umowa :D z kwotą wyższa niż zakładałam także szczęście nastało w dolinie Muminków :D no i MEGA dużo pracy w biurze.
20.09 – Sobota

10 karo – możliwy wyjazd do koleżanki do warszawy. A jeśli nie pojadę (bo mnie finanse trochę wstrzymują) to może jakieś spotkanie towarzyskie ;)?

I było spotkanie towarzyskie :) zostałam wolontariuszem w naszym schronisku (Nadzieja Amstaffa) no i mój pierwszy spacerek z psiną. Fajny, porządny trening i tyle. Miałam iść z kolezankami z pracy na imprezę no ale jedna się wyłamała i siedziałam w domu.

Aaaaa i mega moc porannego sprzątania :D

21.09 – Niedziela

Walet trefl – I znów skojarzył mi się owy Pan, który ukróci moje rozmyślania na różne tematy...

Gotowanie, pieczenie ciasta, ploty i oglądanie meczu z przyjaciółką (brunetka ;))i tyle :)

 

15.09 – Poniedziałek

5 karo – Fajna karta :)Poniedziałek zapowiada się u Ciebie całkiem sympatycznie, miła rozmowa z szefem, być może zostaniesz za coś pochwalona, bo 5 karowa to karta "sukcesu". Oprócz tego, może jakieś spotkanie rodzinne, lub rozmowa przez telefon z kimś bliskim. Sielanka

 

16.09 – Wtorek

5 trefl – Spotkania towarzyskie, omawianie różnych spraw, umawianie się. Ale też i niespodziewane dawno niewidzianych osób. ---> fakt, spotkanie z koleżanką, z którą się rzadko widujemy

 

17.09 – Środa

10 trefl – Raz, że zadanie w pracy możesz dostać, ale ta 10 sygnalizuje, żebyś nie wdawała się tego dnia w potyczki słowne,a będzie ok.. ----> oj tak… jeden z konsultantów mi staną po raz kolejny okoniem i wrr…

 

18.09 – Czwartek

6 kier – Tutaj to Ty uważaj żebyś nie "wpakowała się w gips", nie wychylaj się z pomocą. Możesz sie czuć wykorzystana, zawalona obowiązkami. Nie tylko w pracy.

 

19.09 – Piątek

8 karo – Praca, praca. Pokaż tego dnia jaki to jesteś super pracownik. Bo masz tutaj bardzo duże szanse na pokazanie przełożonemu, że jesteś "warta zachodu"

 

20.09 – Sobota

10 karo – W soboty pracujesz? Bo tu masz jakiś nagły przypływ niewielkiej sumy. Ale też spotkanie towarzyskie. Ogólnie taki fajny dzień pod każdym względem.

 

21.09 – Niedziela

Walet trefl – Jakieś małe tęsknoty Ci tutaj wychodzą, rozmowy z kimś bliskim. Refleksje i zaduma. Takie wzdychanie za czymś ----> fakt, wzdychanie też było…

 

Ja póki co ogarniam klasyczne od 8ek w górę :) Dlatego tylko w niektórych punktach się wypowiem.

Środa - 10 trefl - Ja bym tu widziała dzień, który odbierzesz trochę stresująco, jakieś trudniejsze zadanie w pracy np., wykonanie czegoś co niekoniecznie jest dla ciebie komfortowe.

 

Piątek -8 karo- tak podpisanie umowy, dobre wieści, dotyczące pracy

 

Sobota - 10 karo- Hmm tutaj opcje są różne : siedzenie cały dzień w domu i np. sprzątanie, czytanie , coś spokojnego miłego, drobny przypływ gotówki , załatwienie jakieś sprawy ogólnie dobra wiadomość dla ciebie :)

 

Niedziela - Walet trefl - A może spędzisz dzień w towarzystwie dziecka, kogoś z rodziny młodszego , mężczyzny

 

Poniedziałek - 5 karo zwiastuje pomyślność w sprawach zawodowych, sukcesy w pracy, czasami też jakieś nowy oferty prac czasowych ----> w sumie mój stary uczeń się o korepetycje też podpytywał wiec jako praca tymczasowa jak najbardziej :)

 

Wtorek – 5 trefl – to też wtrącanie sie do cudzych spraw.. więc albo koleżanka będzie za bardzo wścibska albo będziecie kogoś obgadywać ---> obgadywałyśmy mojego byłego nauczyciela od wf’u :P

 

Środa – 10 trefl - możesz mieć gorsze samopoczucie, możesz się na kogoś pogniewać, możesz tego dnia być niezdecydowana, mogą też być nieprzyjemności w pracy

 

Czwartek – 6 kier - tu czułosci, harmonia dobre samopoczucie, fajny spędzony czas, rónowaga, możesz też komuś w czymś pomóc

 

Piątek – 8 karo – dobre zmiany dot. spraw zawodowych, może jakieś dodatkowe pieniadze ---> na umowie :D

 

Sobota - 10 karo to podróż więc stawiam ze pojedziesz

 

Niedziela – Walet trefl - znajomy który podejmie jakąś decyzje ktora będzie dotyczyła lub miałą zwiazek z Tobą

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...