Jump to content

Tydzień 15 -21 wrzesnia 2014(ZWERYFIKOWANY)

Lena75

Recommended Posts

Matka ...zona...pracownik...wiodę spokojny żywot:)

Ogólna aura:

Moc- Król Monet-Głupiec / Rydwan / Sprawiedliwośc

Ogólnie bedzie duzo radości i zaangazowania, otwartośc , beztroska z radosnym i ciepłym mężczyzna ( mąż?) Wszystko wskazuje na to ze dośc szybko minie mi najbliższy tydzień,bede pelna optynizmu i otworzę się na swiat i ludzi.Sprawiedliwośc to zbieranie plonów tego co sie zasiało...zobaczymy.

Uczucia:

9 Buław - 2 Buław - Kapłan / Rydwan/Wieża

W uczuciach dośc nieciekawie...owszem bedziemy sie z męzęm troszczyc o siebie,ufac sobie i bedziemy wobec siebie zyczliwi jednak wkradnie sie w ta relacje jakieś osamotnienie.Być moze bedzie to wpływ osób trzecich.Szykuje sie gwałtowne zerwanie relacji.

Praca:

8 Mieczy- Królowa Mieczy- 5 Mieczy / Świat/Cesarzowa

W pracy dobra organizacja, przezornośc i zapobiegliwośc, mimo wszystko cos moze pójsc nie tak i odczuje jakies straty.Chyba szykuje sie spotkanie z szefową:)

DOm:

Moc- 7 mieczy- Paz Mieczy /Kochankowie- kapłanka

W domciu, wyglada na to ze sielanka ...miłosc,opiekunczośc,radośc zycia i zaangazowanie, cos tam moze sie podziac ,ale zostanie to wyjasnione.

Generalnie wyglada na to ze szykuje sie całkiem sympatyczny tydzień ;)

Ogólna aura:

Ogólnie bedzie duzo radości i zaangazowania, otwartośc , beztroska z radosnym i ciepłym mężczyzna ( mąż?) Wszystko wskazuje na to ze dośc szybko minie mi najbliższy tydzień,bede pelna optynizmu i otworzę się na swiat i ludzi.Sprawiedliwośc to zbieranie plonów tego co sie zasiało...zobaczymy.

Maz moze Ciebie czyms zaskoczyc. Ogolnie bardzo aktywny tydzien, bedziesz pelna energii. Moze nawet bedziesz rozwazala cos i probowala do tego przekonac swojego meza. W kazdym razie bedzie ladny tydzien.

Uczucia:

W uczuciach dośc nieciekawie...owszem bedziemy sie z męzęm troszczyc o siebie,ufac sobie i bedziemy wobec siebie zyczliwi jednak wkradnie sie w ta relacje jakieś osamotnienie.Być moze bedzie to wpływ osób trzecich.Szykuje sie gwałtowne zerwanie relacji.

Ja tu widze po prostu jakies rozterki i konkretniejsze dzialania. Moze jakas rozstrzygajaca rozmowa, ktora moze nagle i w sposob taki dosc gwaltowny, wiele zmienic.

Praca:

W pracy dobra organizacja, przezornośc i zapobiegliwośc, mimo wszystko cos moze pójsc nie tak i odczuje jakies straty.Chyba szykuje sie spotkanie z szefową:)

Nie wiem, jaka prace wykonujesz. Jezeli jest to praca biurowa i stricte nastawiona na przerabianie informacji, to widac po prostu urwanie glowy w tej kwestii, duzo duzo roboty.

Jezeli natomiast jest to praca innego rodzaju, takze np. kontakty bezposrednie z ludzmi itd. to moze byc to dosc ciezki tydzien, pod znakiem takiego dosc nastroju spode lba, poczucia niezrozumienia i moze tez pojawic sie niechec do pracy i koniecznosci tam przebywania. Rzeczywiscie wtedy moze to miec cos wspolnego z szefowa wlasnie.

DOm:

W domciu, wyglada na to ze sielanka ...miłosc,opiekunczośc,radośc zycia i zaangazowanie, cos tam moze sie podziac ,ale zostanie to wyjasnione.

No tu znowu widze jakies Twoje kombinacje w jakims zakresie. Moze bedziesz probowala do czegos przekonac meza. Albo ogolnie jakies plany powstana w Twojej glowie, ktore bedziesz probowala (lub na razie obmyslala jak) przeforsowac.

• Like 1

Ogólna aura:

Skojarzył mi się weekendowy wyjazd gdzieś dla odpoczynku :)

Ogólnie fajna aura, poczujesz się pewnie, staniesz mocno na nogach. Jakiś przypływ gotówki ;>? Nowe plany, przedsięwzięcia.

Potrzeba odpoczynku tu trochę wg mnie wybiła w Głupcu.

Uczucia:

Mogą być nieciekawy wymiany zdań i nie odzywanie się, foch etc.

Takie nieciekawe te karty. Wielkiej wojny nie bd ale obraza i owszem.

Praca:

Aj aj… Sporo pracy bd miała wg mnie. I to takiej nie do konca przyjemnej ale powinnas sobie poradzić.

Dom:

Mała wymiana zdań z pociechą się szykuje jak dla mnie. Ale okażesz się dobrą matką i wszystko bd ok. Musisz pokazać swój autorytet.

Uważaj, co by dziecina nie okłamała w jakiejś kwestii.

• Like 1

Wstepnie mogę zweryfikować...:)

Mąz mnie wieczorem w niedziele zaskoczył i zaproponował wypad w na Babia Górę dnia nastepnego:)

Było super...pojechalismy z jego kolega i koleżanką z pracy...zmachałam sie niesamowicie,ale było warto dla tych widoków i tego przyjemnego zmęczenia :)

Był to tez moment kiedy mogłam sie zając moja pasja a mianowicie fotografowaniem:)

Najlepsze jest to..ze mielismy to szczęscie spotkać i sfotografować Ryszarda;) ( rysia :):):))

Weryfikacja:)

W poniedzialek byłam na Babiej Górze...czyli ruch,energia....w pracy spokojnie,chociaz przez jedna osóbke kierowniczce skoczylo cisnienie i nastapiła mała zmiana ;) w domu ok ,bez wiekszych ekscesów.Koniec tygodnia zakończył się bardzo sympatycznie ...wyskoczylysmy z moja psibziółka na kolacje i drinka...świetowalysmy jej urodziny :)

• Like 1