Skocz do zawartości

Ja Panna On skorpion


lobuziara2608

Rekomendowane odpowiedzi

... witam tak sie własnie zastanawiam bo to bardzo ciekawe, cofnełam sie myslami w tył i tak wyszło ze wszyscy moi partnerzy byli skorpionami.. Czy to oznacza ze skorpion to raczej nieodpowiedni facet dla mnie czy wrecz przeciwnie.. Co o tym myslicie..:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :-)

Ja też jestem panną i od 8 lat żyję ze skorpionem-różnie bywa (ale myślę,że tak jest w każdym związku),ale nie czepiając się szczegółów,uważam że to dobre połączenie.Uzupełniamy się.I chociaż czasem mój ślubny doprowadza mnie do białej gorączki to i tak uważam,że moje życie ze skorpionem jest bardzo udane.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak..moi parnerzy byli wspaniali ale zawsze musiałam sie czegos doczepic i sie zaczynały konflikty albo oni mna kierowali.. wiec juz sama niewiem jest napisane ze odpowiednia osoba dla mnie to skorpion

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka

To udana para. Wiele ich łączy i mają podobne podejście do życia. Oboje są doskonałymi obserwatorami i trudno ich oszukać czy omamić miłosnymi kłamstwami. Pan Skorpion chętnie będzie się widział u boku inteligentnej i zadbanej Pani Panny. Ona będzie dumna z seksownego i namiętnego partnera. Jeśli Pani Panna nie będzie protestować przeciwko częstym rozrywkom i nie będzie zamykała się z partnerem w domu, związek będzie kwitł. Panna domatorka musi zmienić swój spokojny tryb życia, jeśli chce utrzymać przy sobie towarzyskiego Skorpiona. Oboje lubią rządzić, na tym polu pojawić się mogą niesnaski. Jeśli dojdą do porozumienia kto i kiedy podejmuje decyzje, przeżyją ze sobą wiele szczęśliwych lat.

 

On kocha ryzyko, czasami odnosisz wrażenie, że prowokuje niebezpieczne sytuacje, a tych, którzy są ostrożniejsi, uważa za tchórzy. Ty należysz do osób rozważnych, nie od razu decydujesz się na działanie, dlatego on zarzuca Ci bojaźliwość. W Twoich oczach partner może uchodzić za człowieka upartego i pozbawionego zdrowego rozsądku. Dlatego Wasz związek raczej nie będzie harmonijny.

 

źródło - Horoskop dla Ciebie - Horoskop partnerski oraz Horoskop partnerski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Moja przyjaciółka (Panna) związana jest ze Skorpionem już od paru lat i naprawdę aż przyjemnie popatrzeć. Wreszcie czuje się spełniona, kochana. Oczywiście trudno mówić osobie trzeciej, ale między nimi stale widzę jest chemię, przyciąganie.

Chociaż uważam, że porównywanie samych znaków słonecznych to za mało, żeby powiedzieć - dobra para.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka
Chociaż uważam, że porównywanie samych znaków słonecznych to za mało, żeby powiedzieć - dobra para.

 

Zgadzam się, do głębszej analizy i powiedzenia czy para jest dobrana i pasuje do siebie jest znacznie więcej potrzebne ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
To udana para. Wiele ich łączy i mają podobne podejście do życia. Oboje są doskonałymi obserwatorami i trudno ich oszukać czy omamić miłosnymi kłamstwami. Pan Skorpion chętnie będzie się widział u boku inteligentnej i zadbanej Pani Panny. Ona będzie dumna z seksownego i namiętnego partnera. Jeśli Pani Panna nie będzie protestować przeciwko częstym rozrywkom i nie będzie zamykała się z partnerem w domu, związek będzie kwitł. Panna domatorka musi zmienić swój spokojny tryb życia, jeśli chce utrzymać przy sobie towarzyskiego Skorpiona. Oboje lubią rządzić, na tym polu pojawić się mogą niesnaski. Jeśli dojdą do porozumienia kto i kiedy podejmuje decyzje, przeżyją ze sobą wiele szczęśliwych lat.

 

On kocha ryzyko, czasami odnosisz wrażenie, że prowokuje niebezpieczne sytuacje, a tych, którzy są ostrożniejsi, uważa za tchórzy. Ty należysz do osób rozważnych, nie od razu decydujesz się na działanie, dlatego on zarzuca Ci bojaźliwość. W Twoich oczach partner może uchodzić za człowieka upartego i pozbawionego zdrowego rozsądku. Dlatego Wasz związek raczej nie będzie harmonijny.

 

źródło - Horoskop dla Ciebie - Horoskop partnerski oraz Horoskop partnerski

 

i tu sie wszystko truskaweczko zgadza dodam ze ja panna moj maz skorpion....i wlasnie moj zwiazek nie jest harmonijny........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Mój skorpion był bardzo ze tak powiem rozgrzany pełen energii, siły co mi sie bardzo podobało bo spędziłam przy nim bardzo piekne chwile ciesząc sie każdą sekundą bywając z nim nieprzypominam sobie takiego dnia zebym chodziła smutna ciagle był usmiech i tu mogę powiedzieć że byłam naprawde szczęśliwa.. Jednak po relacjacach z moją siostą z gorącej i drapieżnej Pany przez słowa ze mam serce z kamienia zrobiłam sie chłodna i zimna a skorpion był przebiegły Gorący i namiętny, który bardzo wysoko cenił sobie seks był nie powściągliwy ze czasai męczyliśmy sie na smierć..panował taki słodki bałagan czasami mnie to przerastało ze on mną ciągle kieruje i zmusza do wszystkiego chociaz wiedział ze nigdy nie ulegne i nigdy nie uleglam dlatego pewnie jego to męczyło. przyznaje ze skorpion jest wrazliwy na niektóre punkty czasami nieumyslnie cos powiedziałam i zauważylam jego slabe punkty lecz on ich nikgdy nie ujawnia stara sie ukryć i byś siny nie pokazując ze je ma... i ta jego agresywność.. potrafi dac bezpieczeństwo lecz nie jest delikatny własnie brutalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...