Skocz do zawartości

Pomocy!!!!


Esther85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich !

Prosze o pomoc....

Cos jest nie tak

Poznałam faceta ( tak wiem jak to brzmi) pare lat temu który sie mnie uczepił a ja go za nic nie chciałam

Nie podobał mi sie ani pod względem wyglądu a juz na bank nie podobał mi sie sposób bycia , zachowanie ogolnie porażka.

Facet nie dawał mi spokoju

Chciał sie umówić przez dwa lata bez skutku i przez mysl mi by nie przeszło ze kiedys mu sie uda

Ale przyszedł taki dzien nie wiem moze nuda ze mysle sobie Ok pojde pogadamy wypijamy drinka jak kumple a ja wroce do domu

Hmmm ...

Idąc na randke myslalam sobie szkoda ze sie zgodziłam bo cos innego mogłam robic w tym czasie ale juz nie chciałam odwoływać i myslalam sobie Ok jakoś wytrzymam te pare godzin...

On przyjechał po mnie wieczorkiem zabrał mnie gdzies i było fajnie ale jak wróciłam do domu czułam sie zahipnotyzowana , jak wstałam rano to juz nie mogłam o nim przestać myślec .myslalam sobie co jest?

Jeszcze wczoraj ten sam facet był dla mnie brzydki i taki nijaki nie byłam nim zainteresowana a dzis jedyna myślą w głowie która posiadam jest on.

Tak wiem jak to brzmi , ze niby sie w nim zakochalam i tez tak myslalam jednak moje mysli zaczęły kręcić sie tylko wokół niego .

Jesli oglądałam film to przez 90% filmu nie mogłam o niczym innym myślec tylko o nim jesli słuchałam muzyki to każda piosenka była o nim i tak non stop

Facet kontaktował sie ze mna dzwonił pisał

Ale po jakimś czasie zaczą znikać i znów sie pojawiać pisał nie pisał i tak w kółko . Tak wiem powinnam zerwać ta znajomosc ale nie mogłam moje uzależnienie od niego było nie do zniesienia nie chciałam go wiedziałam ze to kie jest materiał na milosc ale jak byliśmy razem to ja i on rownież byliśmy ( mowie za siebie) w euforii i tak non stop znaku i pojawiał sie nawet po 7-10 miesiącach nie odzywał sie a pozniej znowu wracał jak pierwszy raz mnie zobaczył zapytał sie czy kogos mam i miałam chłopaka długoletniego a on na to ze i tak bede jego żona , tym stwierdzeniem draznil mnie

Duzo by opowiadać ale nie o to chodzi

To trwało Ok 4 lat ale z ogromnymi przerwami bo pojawiał sie na 3 tyg i znikał na 6 miesięcy i rak non stop a mysli mnie nie opuszczały popadała me depresje nic nie przynosiło mi radości jak dawniej ani zakupy ani przyjaciele ani nic .pewnego razu poszłam do wróżki - szanki aby dowiedzieć sie co jest grane jak weszłam do jej pokoju ona mi powiedziała ze kart mi nie postawi i o facecie nic mi nie powie bo musi mnie "wyleczyć , oczyścić "z klątwy która blokuje moje życie

Denerwowało mnie to bo ja chciałam informacji o nim a nie jakieś brednie nie wierzyłam chyba tak do końca w moc ani wróżb ani wróżek ...

Kazała mi przynieść dwa jajka i pieniądze jakieś monety drobne i biała koszulkę

Zaczęła czyścić tymi jajkami i kazała mi je zabrać do domu i schować w ciemnym miejscu i przyjść do nie za pare dni dała mi jeszcze pare słów " modlitwy" aby sie modlić o danej godzinie np. 21:00 i ona tez o tej godzine sie bedzie modlić ...

Tak tez zrobiłam

Jak obudziłam sie drugiego dnia moje zycie było piekłem

Wylądowałam na pare godzin w szpitalu psychiatrycznym lekarz myślał ze na bank brałam narkotyki

Miałam dziwne wizje swiata nie bede opisywać bo nie o tym mowa wpadlam w depresje chodziłam do psychiatry itd itp to był okropny okres w mim zyciu nie mogłam przez miesiąc byc sama w domu ciagle ktoś musiał ze mna siedzieć bo straciłam rozum lekarze nie dawali mi szans mówili ze jesli mi sie troche poprawi to super ale to bedzie długi proces leczenia

Byłam na silnych środkach antydepresantach przez 2 miesiące które mnie otumanialy i z których sama zrezygnowałem w brew lekarzom o całemu światu tez

W tym samym momencie jak zachorowałam zaczęłam dostawać dziwne email o dziwnej treści z rożnych adresów email

Pozniej zaczęłam dostawać SMS z rożnych nie aktywnych numerów jak próbowałam dzwonić

Po jakimś czasem Email'e i SMS ustały na pare miesięcy Ok .3 m

 

Pomocy

Pisze dalej...

Wszystkie wiadomości ustały na pare miesięcy ale w dniu moich urodzin znowu dostałam tym razem krótkie życzenia

Podejrzewam tego faceta ale jak do niego napisałam wyparł sie ale nie oczekiwałam ze sie przyzna tylko chciałam mu powiedziec ze wiem ze to on

Nie chciał mieć kontaktu

Ale wiadomości rownież ustały na jakiś czas po czym znowu zaczęłam je dostawać pare dni temu

Nie wiem co sie dzieje z m

 

Sorry ale pierwszy raz tu jedtem i pisze z tel i cos mnie wyrzuca

Wiec...

Nie wiem co sie ze mna dzieje czuje sie z jednej strony super a z drugiej chce poznać co mogło sie wydarzyć w moim zyciu jesli chodzi o faceta tego i ta szamanke czy wróżkę prosze mi powiedziec jedli ktoś zna odp

Edytowane przez zoska1977
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm a nie myślałaś po prostu że koleś użył technik nlp (programowanie neuro lingwistyczne) są to techniki niezauważalnego wprowadzania do podświadomości wzorców są to bardzo skuteczne metody oddziaływania na ludzi i wcale nie są trudne do zastosowania.Jest to fenomenalna rzecz jeśli chcesz zmanipulować ludzi w obojętnym celu sam czasami korzystam z tego .A co do wróżki powiem tak że większość z nich to ezo idiotki i naciągaczki one nie mają skrupułów by ci coś wmówić korzystając z twojego nieszczęścia dla kasy,moja rada przeczytaj wszystko co np radzą na forach i stronach o tematyce podrywu kobiet (wiem że jesteś kobietą ale chodzi mi o to jakich metod manipulowania emocjami tam uczą o dziwo bardzo skutecznych) potem zapoznaj się z mechanizmami nlp które pozwolą ci określić czy ten chłopak na tobie to stosował (zajmie ci to raptem kilka godz a da solidną podstawę by określić czy to urok czy manipulacja ja stawiam na manipulacje bo urok wbrew opinią nie jest łatwo rzucić i wymaga sporo wiedzy i praktyki by zrobić to świadomie) gdy okaże się że to manipulacja polecam pracę u podstaw czyli z podświadomością przez afirmacje,autohipnoze,wizualizacje i w tym miejscu polecę ci też książkę "potęga podświadomości " Merphiego znajdziesz ją za free w internecie,tym czasem skoro podałaś datę urodzenia będę ci wysyłał energię kundalini reiki w intencji uzdrowienia sytuacji (to zawsze pomaga)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nepi a czy aby wysyłać energie reiki nie trzeba miec najpierw zgody osoby, której chcesz wysyłac?

Ja mam trochę inne zdanie na ten temat,energia sama w sobie nie myśli więc nasza myśl nadaje jej tor i zawsze trafi do osoby na którą jest nacelowana nie ważne czy ta osoba tego chce czy też tego nie chce,co do karmy to myślę że jej nie obciążam skoro osoba potrzebuje pomocy a ja wysyłam tą energie w dobrej intencji,po za tym odnośnie "sprawiedliwości wszechświata " jest naprawdę sporo bzdur za przykład tu podam "prawo trój powrotu" co jest po prostu esencją czystej niczym nie skażonej ludzkiej głupoty ale nie będę się o tym rozpisywał.Z resztą Zdzisław Marian Kic napisał w swoim podręczniku do reiki że reiki jest energią miłości i ma nieść pomoc a skoro osoba prosi o pomoc i nie precyzuje w jaki ma sposób ta pomoc nastąpić uprawnia mnie do udzielenia pomocy w taki sposób jak potrafię. Takie jest moje zdanie i nie karzę się nikomu z nim zgadzać

Pozdrawiam Nep

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Panu dziękuje

Pomocy oczekuje takiej aby ten człowiek znikną z moich mysli raz na zawsze

Bo zaczyna sie to robic nie zdrowe ..,

Mam pare pytań do Pana ale nie wiem jak sie moge z Panem prywatnie skontaktować bo nie chce Pisać na forum

Pozdrawiam i dziękuje jeszcze raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie Pan bo nie jestem jeszcze stary :P

Po drugie jeszcze 1-1,5 roku temu też miałem ciągłe załamki tak że z powodu miłości aż nie dałem sobie kopa w dupę i nie zmotywowałem się do działania dziś jest już fenomenalnie życie mi się zmieniło o 180 stopni

Po trzecie mój nr gg 50992746 lub e mail [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...