Jump to content
izoeza

Nagła śmierć

Recommended Posts

izoeza

Bliska osoba zmarła w wypadku. 3h później miałam wrażenie że ktoś jest obecny u mnie w mieszkaniu, coś widziałam kątem oka, następnie w ciągu ok 30min kilka razy słyszałam kroki, chodziłam sprawdzić kto przyszedł ale nikogo nie było. 4h później dowiedziałam się, że zmarł on.

Zostawił niedokończone sprawy zawodowe, niezabezpieczoną rodzinę, etc. Czy znacie metody na kontakt z taką osobą? Pogrzebu jeszcze nie było, więc sądzę, że jest gdzieś blisko. Chodzi mi o spełnienie ostatniej woli, czy cokolwiek... żeby mógł odejść. Rodzina czeka aż wróci do domu.

Rasphul

Jak to, rodzina czeka jak wróci do domu? Czyli nie wie o jego śmierci? Wówczas należy ją poinformować.

Cóż czasami zmarli po śmierci odwiedzają znajome im miejsca, ot co. Natura śmierci jest nie w pełni zgłębiona, więc w sumie możemy tylko tworzyć hipotezy, co się z nim dzieje. Zapewne dołączy do panteonu duchów opiekuńczych jego rodziny, ot co.

izoeza

Nie dowierzają, nie było jeszcze pogrzebu, nie widzieli ciała, więc jest wrażenie że wróci.

Duchy opiekuńcze rodziny? Kiepsko to brzmi... mi raczej chodzi o to by pomóc odejść, bo naopiekował się dostatecznie za życia. Słyszałam, że przy nagłej śmierci dana osoba może nie rozumieć że nie żyje i mieć problem z odejściem, a portal z czasem się zamyka...