Jump to content

zmarły tata


maguis
 Share

Recommended Posts

śnił mi się dziś sen, który nie daje mi spokoju, więc trafiłam tutaj i proszę o pomoc. tata zmarł ponad rok temu, śmiercią samobójczą, nie ma dnia, żebym o nim nie myślała, śnił mi się wcześniej, może 2 razy, ale pierwszy raz tak wyraźnie i konkretnie. usłyszałam pukanie do drzwi i na moje pytanie kto tam, padła odpowiedź tata. otworzyłam, stał za drzwiami, ubrany po domowemu, w czapce na głowie. wszedł do środka, do kuchni, nie pamiętam czy usiadł. zapytał co słychać, ja wiedziałam, że on nie żyje. zapytałam dlaczego to zrobił, na co on zapytał, jak to, ty nie rozumiesz? przecież zostawiłem ci wiadomość na cegle! (nic nie zostawił). odpowiedziałam, że nie rozumiem i nigdy nie zrozumiem. nie skomentował, tylko zapytał o mojego synka - kto go wozi do przedszkola. odpowiedziałam, że ja i sen się skończył. nie był pogodny, nie był zły, jakiś taki ostry... jakiś lęk mnie po tym ogarnął, miejsca nie mogę sobie znaleźć. i dziś niespodziewanie zadzwoniła kuzynka, z którą nie mam na co dzień kontaktu, że daleki kuzyn nie żyje.

Link to comment
Share on other sites

Może po prostu chciał cię "odwiedzić". Mój tata też nie żyje- poraził go prąd (on był nauczycielem, a to stało się podczas budowy naszego domu). Miałam wtedy 2 lata, więc go w ogólnie nie pamiętam- mimo to śnił mi się parę razy. Sny były podobne do twojego, tyle, że nie miałam po nich nieprzyjemnych uczuć- wręcz przeciwnie ;) Myślę, że nie masz się czym martwić, a "ta sprawa" z twoim kuzynem to przypadek. Chociaż wg sennika (ja sama nie bardzo wierzę w sprawdzanie symboli w sennikach- najczęściej mi się nie sprawdzają) sen z udziałem zmarłego rodzica to jakieś ostrzeżenie.

Link to comment
Share on other sites

kuzyn się powiesił, tak jak tata... mieszkamy w domu

 

Nie wiem dlaczego, ale skojarzyło mi się, ze tata mógł dać Ci ostrzeżenie przed śmiercią kuzyna.

Jedyne co Ci teraz pozostaje to zapalić świece i pomodlić się za ich dusze.

Link to comment
Share on other sites

Myślę,że tata chciał Cię odwiedzić i to jest pewne,a poza tym sama go przywołałaś często myśląc o tym,może winien był Ci po prostu wyjaśnienia. Pytanie o Twojego synka może było po prostu z troski ponieważ za nim tęskni.

Link to comment
Share on other sites

Pewnie to ja szukam odpowiedzi... Juz opadlam z emocji, poki co nic sie nie dzieje, oprocz tego, co napisalam wyzej. I nic mi sie od tej pory nie snilo, tzn. nic nie zapamietalam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...