Jump to content

Przesyłka - szybka weryfikacja ;)(ZWERYFIKOWANY)

pretoria

Recommended Posts

Podobno wczoraj został wysłany mój nowy telefuuun :P Jako, że przesyłka jest za pobraniem muszę odebrać osobiście...

Czy przesyłka przyjdzie dziś? - 5mieczy, rycek mieczy

-''- jutro? - as buław, 10buław

Stawiam, że jutro, także dziś mogę śmiało wybyć z domu i nie czekać....

• Like 1
hmmm, ami sie skojarzyło, że dzisiaj wyjdziesz z domu i kurier zostawi awizo. takie karty niesmaku i wkurzony kurier.

Dostarczy ją jutro :)

Ohoho to może lepiej nie będę się ruszała na dłlużej z domu :P

No więc weryfikacja :D

Przed chwilą przyszedł 'telefon'. Całe szczęście zawitał Pan, który dość często przynosi mi przesyłki i mimo, że na przesyłce nie było zaznaczone, że można ją sprawdzić to się na to zgodził.

Na SZCZĘŚCIE, bo... w opakowaniu, w którym miał być telefon za duużą kasę były dwa ciężkie akumulatorki/ładowarki więc odmówiłam odbioru.

Jacy ludzie potrafią być durni eh

Także NOXLUX coś 'wyczuła' :D

Edited by pretoria

Nie, nic nie zostało pomylone. Mój adres, moje dane, imię i nazwisko tego gościa, ta sama kwota, którą miałam zapłacić.

Mimo, że nie udało mu się mnie oszukać to sprawę zgłoszę na Policję by inni nie natknęli się na tego idiotę - to nie są małe pieniądze, które dałoby się przełknąć.

Lepiej rzeczy za większą sumkę bierz za odbiorem i to z opcją możliwości sprawdzenia zawartości ;)

Ja jestem zdziwiona, że tym razem nie wzięłam przesyłki listowej poleconej, bo raczej jestem zwolenniczką tej opcji....