Skocz do zawartości

Przesyłka - szybka weryfikacja ;)(ZWERYFIKOWANY)


pretoria

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno wczoraj został wysłany mój nowy telefuuun :P Jako, że przesyłka jest za pobraniem muszę odebrać osobiście...

 

Czy przesyłka przyjdzie dziś? - 5mieczy, rycek mieczy

-''- jutro? - as buław, 10buław

 

Stawiam, że jutro, także dziś mogę śmiało wybyć z domu i nie czekać....

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
hmmm, ami sie skojarzyło, że dzisiaj wyjdziesz z domu i kurier zostawi awizo. takie karty niesmaku i wkurzony kurier.

Dostarczy ją jutro :)

 

 

Ohoho to może lepiej nie będę się ruszała na dłlużej z domu :P

Odnośnik do komentarza

No więc weryfikacja :D

 

Przed chwilą przyszedł 'telefon'. Całe szczęście zawitał Pan, który dość często przynosi mi przesyłki i mimo, że na przesyłce nie było zaznaczone, że można ją sprawdzić to się na to zgodził.

 

Na SZCZĘŚCIE, bo... w opakowaniu, w którym miał być telefon za duużą kasę były dwa ciężkie akumulatorki/ładowarki więc odmówiłam odbioru.

 

Jacy ludzie potrafią być durni eh

 

Także NOXLUX coś 'wyczuła' :D

Edytowane przez pretoria
Odnośnik do komentarza

Nie, nic nie zostało pomylone. Mój adres, moje dane, imię i nazwisko tego gościa, ta sama kwota, którą miałam zapłacić.

 

Mimo, że nie udało mu się mnie oszukać to sprawę zgłoszę na Policję by inni nie natknęli się na tego idiotę - to nie są małe pieniądze, które dałoby się przełknąć.

Odnośnik do komentarza

Lepiej rzeczy za większą sumkę bierz za odbiorem i to z opcją możliwości sprawdzenia zawartości ;)

 

Ja jestem zdziwiona, że tym razem nie wzięłam przesyłki listowej poleconej, bo raczej jestem zwolenniczką tej opcji....

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...