Jump to content

sen dziwny .. demon czy aniol?


koci

Recommended Posts

co oznacza taki sen..?

szlam przez jakies miasto widze ze burza sie zbliza.. potem przeraza mie to ze ta burza przekrztalca sie w jakies tornado.. chowam sie w wierzy. i nagle odrywa sie dach widzisz spogladajac w gore .. potwora..! ktory chce cie zchwycic i mowisz Aniele Boży, stróżu mój,

Ty zawsze przy mnie stój. Rano, wieczór, we dnie, w nocy Bądź mi zawsze ku pomocy, Strzeż duszy, ciała mego, zaprowadź mnie do żywota wiecznego. Amen.

potem budzisz ze straszliwego snu...

Link to comment
Share on other sites

Witaj :) !

Mogę się mylić, ale znaczenie Twojego snu wydaje mi się bardzo czytelne [podkreślam, że to tylko moja interpretacja]: bardzo obawiasz się czegoś w swoim życiu, czegoś, co dopiero nadchodzi, martwisz się, że drobne niepowodzenie przerodzi się w coś bardzo przykrego, w jakieś nieszczęścia, biegnąc do wieży biegniesz prawdopodobnie po jakieś schronienie w życiu [szukasz go w kościele? w jakiejś wspólnocie? może w odosobnieniu - w końcu wieża może oznaczać również to; modlitwa potwierdzałaby jednak wersję z kościołem]. Budzisz się, kiedy sprawa jest nierozwiązana [nie napisałaś, czy potwór w końcu Cię dopadł, czy od razu się obudziłaś], ale wydaje się, że we śnie próbowałaś skonfrontować się ze swoją próbą poszukiwania oparcia w życiu i pomocy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...