Jump to content

Pociąg, tory, jezioro


Kuroi Neko
 Share

Recommended Posts

Hej. Dawno mnie tu nie było, może dlatego, że na moim łóżku rzadko kiedy pamiętam swoje sny, za to u chłopaka pamiętam każdy sen, nawet z 10 minutowej drzemki... Ktoś może wie od czego to może zależeć?

 

Ale bez off topu.

 

Śniło mi się, że byłam z chłopakiem gdzieś na mieście i musieliśmy pojechać gdzieś pociągiem (w realnym życiu dużo jeździmy koleją miejską itp). Zbliżał się wieczór, jakiś pociąg akurat stał, więc szybko do niego wbiegliśmy żeby sobie chociaż podjechać kawałek i ew. potem się przesiąść. Jechaliśmy tym pociągiem, staliśmy w nim przytuleni i nagle dojechaliśmy nim na sam koniec trasy. Koniec trasy wyglądał tak, że nagle zatrzymaliśmy się przed jeziorem, bo skończyły się tory i była bariera. Pociąg stanął tak naprawdę na samej krawędzi, na samym końcu tych torów i przez chwilę wyglądało to dość przerażająco. Jezioro było ciemne choć spokojne, wokół niego stały wysokie kępy trawy, a wieczór był coraz bliżej. Tak właśnie wyglądała ostatnia stacja tego pociągu i musieliśmy się przesiąść. Całą tą stacja były po prostu takie betonowe wyspy z torami. Przeszliśmy po nich na pociąg obok, podobnie zresztą jak wiele ludzi.

 

Przesiedliśmy się i czekaliśmy chwilę na odjazd drugiego pociągu. Gdzieś tam z nami przewinęły mi się moje kuzynki, wujek, ciocia i moi rodzice. W końcu zapadł wieczór, w miastach wszędzie zapalone już były latarnie itp. Wysiedliśmy przy jakichś sklepach itp, ale nie pamiętam już co było dalej.

 

 

Intrygują mnie symbole pociągu, jeziora, torów, które wskazują na jakieś zmiany. Już kiedyś miałam wiele snów o pociągach, wszyscy mi interpretowali, że muszą wejść w moje życie jakieś zmiany w końcu i, że muszę na nie pozwolić no i w końcu tak też się stało, że te zmiany bardzo duże nadeszły.

Jeśli chodzi o moją aktualną sytuację to właśnie rozpoczęłam nową a jednocześnie pierwszą poważną pracę (przez to też mam do niej wątpliwości, czy sobie dam radę, czy się nadaję itp), zmienił się również bardzo mój stosunek do mojego chłopaka.

 

Bardzo proszę o interpretację tego snu, ponieważ to chyba coś ważnego, a niewiele potrafię z niego zrozumieć.

Link to comment
Share on other sites

Nie odpowiem Ci, niestety, co mógł oznaczać Twój sen, ale przeraziłam się, bo sen z pociągiem, torami i jeziorem, z betonowymi płytami i późnym wieczorem sama miałam ze 3 razy i jestem zafascynowana tym, że ktoś wyśnił praktycznie mój sen! :hipnoza:

Link to comment
Share on other sites

Heh, no tyle, że ja byłam z chłopakiem we śnie i gdzieś przewinęła się moja rodzinka ;)

W takim razie mam jeszcze większą nadzieję, że koś zinterpretuje mój sen i pomoże tym samym Tobie również w jakiś sposób :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...