Skocz do zawartości

Telefon - przesyłka - szybka weryfikacja PART TWO :D


pretoria

Rekomendowane odpowiedzi

Dalsza część wątku http://www.ezoforum.pl/interpetacje-rozkladow/81816-przesylka-szybka-weryfikacja-zweryfikowany.html

 

Zamówiłam tel u kogoś innego, rozmawiałam z tą osobą przez tel, ale już sama nie wiem :P Niby jutro z rana ma zostać wysłany, gościu dziś jest na grillu u znajomych i piwkuje. Karty kładłam podczas lekkiego rozemocjonowania stąd mogły wyjść takie, a nie inne :P

 

Czy telefon zostanie wysłany jutro? pustelnik, 2 denarów, 10mieczy

Pustelnik mi się skojarzył, że gościu nie będzie miał zbytnio sił po imprezie i jutro nie wyśle.

Czy w pt przyjdzie? 4buław, giermek mieczy, 10buław

W rozkładzie z linków też była 10buław i nie wyszło to na dobre. Tak jakby znów oszustwo się szykowało, bo 4buław może wskazywać na to, że w piątek przyjdzie... Albo przesyłka zostanie obsunięta w czasie.

Czy przesyłka będzie kompletna? 8pucharów, sąd, świat, diabeł

No na pewno będą obawy podczas otwierania... Może być coś nie tak.

 

Po głębszym oddech zapytałam ( dla podsumy )...

Jak skończą się moje oczekiwania na przesyłkę w piątek?? kapłan, 4 buław, rycek denarów

Za to tutaj ładne karty. Może jednak wszystko będzie ok.

 

 

Jak dla mnie to pierwszych 3 pytań podeszłam zbyt emocjonalnie i nie powinnam wtedy kłaść kart...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...