Jump to content

Tajemniczy mężczyzna, kieliszek, alkohol, przyjęcie


WróżkaZębuszka
 Share

Recommended Posts

Witajcie, dzisiejszej nocy przyśnił mi się sen: byłam na jakimś na wpół eleganckim przyjęciu z moim chłopakiem [z którym w realu jestem bardzo szczęśliwa], siedzieliśmy w tłumie gości i on odstąpił mnie na chwilę, wtedy podszedł do mnie młody, przystojny mężczyzna i bez słowa dał mi drinka w kieliszku z czerwoną nóżką [bardzo w oczy mi się rzucił ten kieliszek], drink mi smakował jak nigdy, a zaintrygowana tajemnicą zaczęłam poszukiwać tego mężczyzny i rozglądać się za nim, byłam jakby między ludźmi, ale w ogóle nieobecna. Niestety, nie znalazłam mężczyzny, a sen się skończył. Może ktoś to zinterpretować?

Link to comment
Share on other sites

Eleganckie przyjęcie, czyli bal to zazwyczaj zapowiada przyjemności. Powinnaś jednak uważać, bo osoba chłopaka, który podaje ci drinka zapewne symbolizuje fakt, że za bardzo ulegasz tym przyjemnościom, a może nawet nie zważasz tak bardzo na obowiązki, które masz w codziennym życiu(ponieważ szukasz na balu obcego faceta, a zapomniałaś o swoim chłopaku, z którym jesteś szczęśliwa). Radzę strzec się też zaborczych mężczyzn w prawdziwym życiu, pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za Twoją interpretację. Zaborczych mężczyzn nie potrafię wokół skojarzyć, a i jestem raczej zagoniona i obowiązkowa, ale może muszę się bardziej przyjrzeć codziennym obowiązkom, kto wie :).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...