Skocz do zawartości

Przyszły facet


Gość anhana

Rekomendowane odpowiedzi

Podpatrzyłam z tarotowego działu. Ja powoli powracam do ćwiczeń z kart klasycznych, bo czuję, że się lepiej dogadujemy po przerwie.

Stąd rozkład :

 

Jaki będzie z :

Charakteru - As trefl 9 serce - Wrażliwy, optymistycznie nastawiony do życia, pełen niespodzianek, mający dużo chęci i zapału do zdobywania wiedzy.

 

Wyglądu - 9 trefl 10 serce walet trefl - szczupły, bardzo młodo wyglądający, jasne oczy, może twarz dziecka niemalże (stąd walet trefl)

 

Kiedy go poznam- 10 pik - 10 pik mówi mi zawsze o podróży, gdzieś czytałam, że może oznaczać miesiąc ?

 

W jakich okolicznościach- Dama serce dama trefl dama pik- w podróży (dama kier 10 pik) przez przyjaciółkę? starszą kobietę (Dama trefl)?

jak sądzicie :D?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość anhana

10 kier jeżeli chodzi o wygląd może mówić o jasnej karnacji np. , jasnych oczach jak to kiery, 9 trefl często mi pokazuje osoby szczupłe więc n9 i 10 też mogą być wskazówką do wyglądu

ja też nie wiem wielu rzeczy dlatego wstawiam tu rozkłady :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpatrzyłam z tarotowego działu. Ja powoli powracam do ćwiczeń z kart klasycznych, bo czuję, że się lepiej dogadujemy po przerwie.

Stąd rozkład :

 

Jaki będzie z :

Charakteru - As trefl 9 serce - Wrażliwy, optymistycznie nastawiony do życia, pełen niespodzianek, mający dużo chęci i zapału do zdobywania wiedzy.

- 9 kier i as trefl to moze oznaczac ze nie jest wolny

Wyglądu - 9 trefl 10 serce walet trefl - szczupły, bardzo młodo wyglądający, jasne oczy, może twarz dziecka niemalże (stąd walet trefl)

- moze jakis urzednik, przelozony, mindurowy

 

Kiedy go poznam- 10 pik - 10 pik mówi mi zawsze o podróży, gdzieś czytałam, że może oznaczać miesiąc ?

- faktycznie moze za miesiac w jakichs zaskakujacycha okolicznosciach (piki to zima, ale 10 to maj, czerwiec) chyba, ze wtedy bedzie zimno :)

W jakich okolicznościach- Dama serce dama trefl dama pik- w podróży (dama kier 10 pik) przez przyjaciółkę? starszą kobietę (Dama trefl)?

- za duzo tych bab :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...