Jump to content

Wykorzystanie Potęgi Run


Kedrigern
 Share

Recommended Posts

wykorzystanie-potc499gi-run.jpg

Jedna z porządnie wykonanych książek zarówno ze strony wizualnej jak i z merytorycznej. Książka jak nazwa wskazuje, omawia posługiwanie się runami w różnych przydatnych celach.

 

Rozpoczyna ją krótki opis czym są Runy, skąd się wywodzą i w jaki sposób działają. Następnie jest podzielona na 3 rozdziały.

 

 

Pierwszy rozdział- Omówienie każdej runy z osobna. Do każdej runy jest podane zdjęcie z talli „Runy Magia I Moc” Roberta Lichodziejskiego (które za jakiś niedługi czas również zrecenzuje), numeru w kartach, mitu, opisu runy poruszając znaczenia z różnych talli, działanie zdrowotne runy, jej znaczenie jako talizman lub amulet, znaczenie karty runicznej w prostym i odwróconym rozkładzie, aspekt psychologiczny w którym mieści się pozytywna i negatywna reakcja na tą runę. Pierwszy rozdział zajmuje polowe książki, zawiera jak sami widzicie wiele informacji i jest bardzo dobrze napisany.

 

 

Drugi rozdział- zawiera informacje o Runach Urodzeniowych. Na początku podaje sposób wyliczenia jej, potem opisy danych run w których znajduje się: Nazwa runy, znaczenie dosłowne, słowo klucz, ogólny opis, rada, czego mamy się wystrzegać, opis idealnego partnera/ki dla nas,czego nie lubimy, czego możemy nauczyć się od innych i czego inni mogą nauczyć się od nas,runa jako amulet i talizman oraz afirmacje na pozytywne zmiany.Tutaj także autor nie zaniedbał nas małą ilością wiedzy.

 

 

Trzeci rozdział- zawiera bardzo dokładną naukę tworzenia skryptów runicznych z uwzględnieniem cykli życia.

Wizualnie książka jest bdb wykonana. Ma lekko kremowy kolor stron, z obwódka. Litery są w odpowiedniej wielkości jak i obrazki itp. przez co wszystko wygląda zaskakująco już na pierwszy rzut oka. Dopasowana okładka kolorystycznie komponuje się idealnie , jest miękka ale w tym przypadku to plus, gdyż o wiele lepiej pasuje.

 

 

Książka ma u mnie plus za bardzo szeroką i głęboką wiedzę. Dzięki dobrze opisanym runą można o wiele łatwiej poznać tajniki Runologii. Minusem jest brak kart. W dużej mierze autor bazuje na kartach, więc miło by było gdyby był stworzony zestaw, z odpowiednimi kartami.

 

 

Jest to bardzo dobra książka zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych adeptów Runologii. Polecam do kupić do niej podane w książce karty, ponieważ będą tworzyć piękny zestaw. Jest w pełni warta kupienia.Cieszy oko i umysł.

 

 

Ocena 8/10

 

 

Wydawnictwo – Wydawnictwo Studio Astropsychologii w Białymstoku

Edited by zoska1977
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...