Skocz do zawartości

Lotto :) (ZWERYFIKOWANY)


Eilidh

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj kupiłam kupon i skreśliłam liczby zadałam pytanie czy mam szanse wygrać w dzisiejszym losowaniu? (tarot uniwersalny)

Moc, 2 monet, słońce

Karty bardzo dobre jeśli chodzi o finanse. Karta moc to powiązanie świata materii ze światem ducha (od razu skojarzyło mi się z rytuałem, który odprawiłam kilka miesięcy temu), 2 monety może pokazywać jakąś zmianę, słońce wróży wzrost dochodów, jakąś nagrodę :usmiech2_na: Karty niby bardzo dobre, ale wiadomo jak to jest z tym lotto... Weryfikacja dziś wieczorem

Odnośnik do komentarza

Karty fajne, AW i Monetowa:) Jeszcze kurcze ta Moc. Tylko ta Monetowa mogłaby być wiele lepsza. Coś tam powinno być, ale wiemy jak to jest z tym wróżeniem na wygraną.

 

 

EDIT: W tego rodzaju wróżbach na wygraną, to aż się prosi o stosowanie kart odwróconych. Wiemy jak to jest ciężko odczytać, nawet jak i karty wychodzą b. pozytywne.

Edytowane przez x-latek
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Karty masz ładne:) mam dwie interpretacje co do tego:

1.

Moc- masz wielką szansę i się uda, wierzysz w to

2 monet- pula jest dzisiaj (zasłyszałam ) 2 mln więc 2 monet to dwie bańki:) lub coś z dwójką na początku, np. 200zł, 2000tyś ( nie wiem jak płacą za poprawną ilość skreśleń 3-ki ,4-ki i 5-ki)

Słońca już nie trzeba interpretować w świetle powyższego bo to jasne:):)

 

2. Moc -może świadcZyć o tym, że poszłaś, skreśliłaś i puściłaś kupon i masz wiarę w to, że wygrasz ale na tym się skończy

2 monet- w takiej grze może oznaczać dosłownie "na dwoje babka wróżyła" albo się uda albo nie, mało trochę tych monet jak na taką kasę więc raczej nic z tego nie będzie

Słońce- ono jest też często dwuznaczne więc uznasz, że jeśli tym razem się nie udało, to może następnym będzie lepiej

 

Powodzenia:)

 

Życzę oczywiście tej pierwszej opcji:):):)

Edytowane przez Noa20
Edit
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...