Skocz do zawartości

totalna niechęć do życia -skad sie wziela? przyjme pomoc


Dirty

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiedzialam gdzie to umieścić, bo nie wiem czy na to pytanie odpowie mi wróżka czy energoterapeuta, ale potrzebuje pomocy. Odkąd pamiętam jestem totalnie zniechęcona zyciem, a jednoczesnie dostaje czasem takie strzaly energi, ze mnie roznosi moglabym robic milion rzeczy na raz zaraz po tym przychodzi smutek, zniechecenie, wlasnie najgorsze sa te skoki nastrojow. Fakt mialam troche po gorke w zyciu ale watpie ze stad sie bierze problem, poniewaz mam to od wczesnego dziecinstwa ktore poczatkowo bylo szczesliwe. Dopatrywalabym sie czegos glębszego ale nie wiem gdzie szukac pomocy, nie chodzi mi o domniemania ale odpowiedz potwierdzona jakims narzedziem ezoterycznym jednak nie wiem czym moge to zdiagnozowac. Nie wiem czy to fatalny uklad planet, nieharmonijna data urodzenia,karma, zablokowane czakry a moze szwankujaca juz od dziecka psychika? Do tego czuje ogromny głód miłosci, ciągle mi mało, choć w dziecinstwie raczej dostawalam jej wiecej niz rodzenstwo, bylam oczkiem w glowie. Poszukuje milosci ale zaden zwiazek nie daje mi jej wystarczajaco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślałaś o Depresja dwubiegunowej.

Nie jestem psychiatrą ale mam kontakt z ludźmi właśnie z tą przypadłością.

Proponuję najpierw wykluczyć tą możliwość dopiero potem szukać "ezoterycznej przyczyny".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie masz zbyt wygórowanych oczekiwań od życia? Jeśli biorę na siebie zbyt dużo i widzę że nie daję rady przeskoczyć poprzeczki to też mnie dopada zniechęcenie... Grunt to mierzyć siły na zamiary.

A w kwestii miłości - rozumiem, że jesteś już dorosła, tak więc musisz sama zatroszczyć się o siebie. Polecam np "Chcę być kochana tak jak chcę", może trochę Ci pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie uważam jak Aura, weź najpierw problem zbadaj od strony medycznej i normalnie umów się do psychiatry. Nie wiem czemu w tym kraju dalej pokutuje jakiś wstyd czy powstrzymywanie się przed tym, żeby z danymi objawami odwiedzić właściwego lekarza. Jeśli o siebie nie zadbasz to z pewnością lepiej nie będzie. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu zerknęłam w karty i mi wychodzi ,że podstawa to problem z psychiką.Cos się musiało dziac w Twoim domu rodzinnym, faktycznie jest jakis deficyt miłosci. Jak podasz maila to Ci moge wysłać ebooka. Druga sprawa to sa zaburzenia energetyczne ale wynikają z pierwszego...Polecam więc terapię i pomoc kogos zajmującego się wzmacnianiem energetycznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu w tym kraju dalej pokutuje jakiś wstyd czy powstrzymywanie się przed tym, żeby z danymi objawami odwiedzić właściwego lekarza.

Bo taka jest nasza mentalność. Psychiatra? O, wariat, w kaftan go! Nie daj Boże, żeby ktoś z pracy czy dalszej rodziny się dowiedział....

Ludzie wolą kisić w sobie problemy, niż pójść, pogadać i próbować rozwiązać problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale każdorazowo to jest jednak problem takiej osoby. Polecam zmienę mentalności i przełamanie się autorce wątku. Sama brałam jedne proszki na nerwy od doktorka i nie przypominam sobie, by ktokolwiek na mnie w związku z tym krzywo spojrzał, raczej ludzie chcieli wiedzieć czy pomaga;)

 

I chyba wiele osób też myli psychiatrę z psychologiem. Do psychologa to ja też bym nie poszła, schematyczne gadki szmatki i potakiwania głową osoby, która nawet nie może faktycznie zaradzić odpowiednią farmakologią, raczej nie są pomocą jakiej oczekiwałabym od obcej osoby za ciężkie pieniądze. Psychiatra rozpozna zaburzenia, przepisze leki i tyle, powód do wstydu taki sam jak przy grypie.

Że też po kłamane L4 ludzie się nie wstydzą zjawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dirty mogę Tobie zrobić analizę przy pomocy wahadła radiestezyjnego , analiza będzie obejmować :

 

1. czakry- wielkość , stan , ewentualne zatrucia i obciążenia

2. ciała subtelne - stan , ewentualne obciążenia / pasożyty , ewentualne uszkodzenia , wskazanie najwyższego obecnie w pełni rozwiniętego u Ciebie ciała subtelnego oraz wielkość kolejnego

3. wiek Duszy

 

To może być pomocne w pracy nad sobą , rozwojem - potrzebne zdjęcie oraz imię. [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...