Skocz do zawartości

kiedy się wyprowadzę? (ZWERYFIKOWANY)


Gość Euterpe

Rekomendowane odpowiedzi

Singiel, mieszkam z rodzicami, szukam pracy.

Postanowiłam sobie, że po znalezieniu pracy i podpisaniu umowy na dłużej zacznę szukać kawalerki dla siebie.

 

wiosna: od 21 marca do 20 czerwca

lato: od 21 czerwca do 20 września

jesień: od 21 września do 20 grudnia

zima: od 21 grudnia do 20 marca

(brałam z tej stronki Pory roku)

 

 

Kiedy się wyprowadzę?

rok----------wiosna-----------------lato--------------jesień---------------zima

2014-------------x----------------------król buław--------X Koło fortuny----------Rycerz mieczy

2015-------VI Kochankowie----------XIX Słońce---------XVII Gwiazda-------------2 puchary

 

lato 2014 mogę już zinterpretować - nadal mieszkam u rodziców.

 

 

Obstawiam zimę 2014 (rycerz mieczy). A jak nie wyjdzie, to za rok czyli lato (słońce) lub zima 2015 (2 puchary).

 

 

yFHfoI.jpg

Edytowane przez Euterpe
Odnośnik do komentarza
Gość paulinqa123

tutaj powiedziałabym że zaczniesz zimą rozglądać się za jakimś mieszkaniem, jeździć , załatwiać już możę coś (rycerz mieczy) i potrwa to aż do lata zanim znajdziesz tę wymarzoną kawalerkę i będziesz nią usatysfakcjonowana na każdym polu (słońce) i myślę że wtedy się wprowadzisz

Odnośnik do komentarza

Albo tej jesieni (Koło), albo jeszcze nie wyprowadzisz się w podanym czasie. Jeśli nie wyprowadzisz się w tym czasie to jesienią przyszłego roku mogą pojawić się plany/perspektywy na wyprowadzkę.

 

BTW: Takie rozkłady zawsze traktuję jako taką zgaduj-zgadulę.

Odnośnik do komentarza

Też stawiam na jesień br, a przynajmniej w tym czasie zaczniesz działać w tym kierunku. Coś jednak może pójść nie tak i przezimujesz z rodzicami. Na przełomie przyszłego lata/jesieni pojawią się jakieś perspektywy i możliwości i w grudniu niewykluczone że zamieszkasz z kimś:)

Odnośnik do komentarza

Patrząc na karty, wydaje mi się Euterpe, że nie wyprowadzisz się od rodziców w czasie, o który pytasz. Choć śmignęło mi przez głowę, że 2 pucharów w zimie przyszłego roku mogłaby pokazywać zawarcie umowy najmu kawalerki. Lub ewentualnie zamieszkanie z kimś.

Odnośnik do komentarza

Myślę, ze jesczze tej zimy zacznie sz sie rozglądać, badac rynek. Na wiosnę 2015 moze cos konkretnego sie znjadzie, ale to jeszcze nie wyprowadzka.

Jesli nie lato 2015, to właśnie wtedy zawęzisz skonkretyzujesz wymagania odnośnie mieszkania. Ale słońce to ładna karta, póxniej Gwiazda - urzadzanie, upiększanie, w 2 kielichów może ktos dołączy :)

Odnośnik do komentarza

dziękuję bardzo :bukiet:

Wg mnie możliwa przeprowadzka zimą 2014 roku, potem rozwinąć się mogą sprawy sercowe? ;)

 

a kto wie :mysli: Obecnie energię ładuję w poszukiwanie pracy. Kolejnym ważnym celem dla mnie jest mieszkanie, a następnie wyremontowanie, urządzenie go. Trochę czasu to wszystko zajmie...

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

wydaje mi sie ze jesienia br pojawi sie szansa na wyprowadzke jakas fajna oferta wynajmu mieszkania, przelom jesieni i zimy bedziesz juz 'na swoim':) mozliwe tez ze bedziesz dzielila z kims to mieszkanie, jakis wspollokator, chlopak lub kolezanka

Odnośnik do komentarza
Gość grimmoire
Singiel, mieszkam z rodzicami, szukam pracy.

Postanowiłam sobie, że po znalezieniu pracy i podpisaniu umowy na dłużej zacznę szukać kawalerki dla siebie.

 

wiosna: od 21 marca do 20 czerwca

lato: od 21 czerwca do 20 września

jesień: od 21 września do 20 grudnia

zima: od 21 grudnia do 20 marca

(brałam z tej stronki Pory roku)

 

 

Kiedy się wyprowadzę?

rok----------wiosna-----------------lato--------------jesień---------------zima

2014-------------x----------------------król buław--------X Koło fortuny----------Rycerz mieczy

2015-------VI Kochankowie----------XIX Słońce---------XVII Gwiazda-------------2 puchary

 

Hm, moim zdaniem wiosną 2015 wyprowadzisz się, potem już same przyjemne karty :serce: :] ale o wyprowadzkę było pytanie, więc uważam, że do 20 czerwca :]

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Gość Euterpe

WERYFIKACJA!!!

 

wiosna 2015 - kochankowie - do końca wiosny nie wyprowadzę się. Obecna wypłata nie wystarczy na utrzymanie. Będę musiała poczekać na podwyżkę. Szukałam w necie ofert i zorientowałam się, ile taki wynajem mnie przyjdzie + jedzenie + inne potrzebne do życia rzeczy. W sumie niewiele brakuje, ale nie chciałabym być w sytuacji, w której musiałabym się prosić rodziców - czuję się momentami na to za stara. Karta VI Kochankowie pokazała moje wahania i przemyślenia w tej sprawie. Poważnie zastanowiłam się nad tym biorąc pod uwagę moje uczucia, sytuację finansową, pragnienia i potrzeby oraz teoretyczne rokowania na przyszłość.

 

Może w okresie letnim sytuacja się rozjaśni i Słońce rzuci nieco światła na sytuację :)

Odnośnik do komentarza

 

 

Kiedy się wyprowadzę?

rok----------wiosna-----------------lato--------------jesień---------------zima

2014-------------x----------------------król buław--------X Koło fortuny----------Rycerz mieczy

2015-------VI Kochankowie----------XIX Słońce---------XVII Gwiazda-------------2 puchary

 

Na moje oko jakies rozmowy zaczna się juz latem 2015....jesien - gwiazda spelnienie marzen ? - zima 2 puchary- zamieszkacie we dwójke .

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Gość Euterpe

WERYFIKACJA!

 

Patrząc na karty, wydaje mi się Euterpe, że nie wyprowadzisz się od rodziców w czasie, o który pytasz. Choć śmignęło mi przez głowę, że 2 pucharów w zimie przyszłego roku mogłaby pokazywać zawarcie umowy najmu kawalerki. Lub ewentualnie zamieszkanie z kimś.

 

Brawo! :oklasky:

 

Mimo szczerych chęci, rozglądania się na rynku ofert, nic z tego nie wyszło. Może w innym roku :zeby:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...