Skocz do zawartości

Przewidywanie przyszłości? Wyczuwanie osób?


Encaitar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, dawno nie zaglądałem na to forum bo przestałem się interesować ezoteryką ale dzisiaj podczas biegania coś przykuło moją uwagę... A mianowicie podczas 11km przebiegniętego nagle zacząłem myśleć że spotkam pewne osoby o których w normalnych okolicznościach w ogóle nie myślę... No cóż uznałem że to nic takiego i biegłem dalej aż w momencie kiedy wbiegłem na osiedle spotkałem te osoby... A szansa na to jest bliska 0... I to nie jest jedyny taki przypadek, ostatnio coraz częściej mi się to zdarza że myślę o kimś a tu nagle po chwili spotykam te osoby lub piszą smssa/na fb itp. i uznałem że to intrygujące zwłaszcza że kiedyś sporo się interesowałem medytacją, magią, duchowością itp. A także opanowałem świadome śnienie, do poziomu paru LD w ciągu tygodnia w których miałem pełną kontrole, do dzisiaj mimo że już nie praktykuje LD zdarza mi się że co jakiś czas mam... I tu pojawia się moje pytanie... Skąd takie wizje "przyszłości" czy to wyczuwanie tych ludzi czy po prostu przypadek (chociaż sam nie wiem co o tym myśleć, gdyby to były odosobnione przypadki to bym pomyślał że to nic takiego ale z racji że to się dzieje coraz częściej zaczynam myśleć że może coś być za tym "więcej".) Za wszystkie sugestie dziękuję i pozdrawiam.

 

P.S Nie wiedziałem do jakiego działu to dać bo nie wiem z czym jest związany ten mój problem "wyczuwania" osób, więc dałem to tutaj bo wydawał mi się najbardziej odpowiedni.

 

Teraz zauważyłem że jest sub-forum w tym dziale o nazwie "Dla szukających pomocy"... Więc jeżeli jakiś admin/mod przesunął by tam mój temat byłbym wdzięczny.

Edytowane przez Kobalt60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bieganie zapewne wprawiło Cie w trans, takie rzeczy w transie się zdarzają :)

 

Skąd się one biorą musisz sobie odpowiedzieć sam. Naukowej teorii nie ma, a do dyspozycji masz szereg różnych pierdów budujących rzekomą podstawę teoretyczną, opartą na wierze.

 

Ten dział jak najbardziej pasuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dziękuje za odpowiedź. Postaram się w wolnym czasie poszperać trochę na forum/w książkach i może czegoś się dowiem. Jakby ktoś miał jakieś jeszcze teorie, pomysły itp. to chętnie przeczytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...