Skocz do zawartości

Obiekcje Princess


Princess19891

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bede teraz sie bawila w skaldanie skarg moim zdaniem forum sie zepsuło kiedys chetnie na nie wchodzilam teraz jak mam potzrebe przeczytac rzeczy, które sam np tez umieszczałam by sobie cos przypomniec ale to jak tu sie stawia karty i jakie panuja obyczaje to wlos na glowie sie jeży:)

Odnośnik do komentarza

A jednak to robisz, w związku z tym proponuję nie robić off topu u kogoś w wątku, a w stosownym miejscu wyrzucać z siebie co na wątrobie leży. Dział skarg nie jest ukryty, więc bez obaw - wszyscy zainteresowani zobaczą co Ci nie odpowiada :slonko:

Odnośnik do komentarza

Najwyraźniej nie jesteśmy godni, by wiedzieć co konkretnie jest nie tak w obecnym stawianiu kart(?) i obyczajach. Ciężko więc w jakikolwiek merytoryczny sposób się do tego odnieść... Przykro mi, że forum nie leży obecnie w Twoim guście Princess:( Jednak zmiany w tarotowym były szeroko omawiane przed wprowadzeniem ze wszystkimi użytkownikami działu, którzy nie zgłaszają zastrzeżeń co do obecnej formuły, dzięki której udało się uniknąć zdesperowanych jednopostowców bez własnej interpretacji.

Odnośnik do komentarza

Czarownico;)

Pracuję jako wróżka od ładnych 8 lat, wróże jeszcze dłużej. Nie miałam ochoty pisać skargi, bo ja się tu pojawiam raz na ruski rok ale przejrzałam z ciekawości czystej interpretacje, bo czasem dla relaksu sobie moge poczytać i podzielić się swoją wiedzą. Nie siedzę na forum 24 na dobę więc na bieżąco nie odpowiadam. Zamknęłaś temat gościa, bo sobie stwierdziłaś, że sprawdza osoby interpretujące jak dla mnie pytania były spoko i zrozumiałe:) Jednak wywaliłabym połowe pytań dzieci chodzacych do szkoły:) To forum pare lat temu tetniło zyciem teraz jest zupelnie inne da sie wyczuc;) No ale trudno;p Nie mam potrzeby tworzenia tematu, co mi sie nie podoba i co bym zmieniła, bo mam za duzo pracy. Jednak w pracy z klientem ludzie potrafia zadac trudne pytanie, czasem nawet sprawdzajace a dobra wrozka nawet na te sprawdzajace powinna umiec odpowiedziec:) W kazdym razie ja juz skonczylam sie bawic w ezoforum jak nie moglam sie przepchac przez prosby interpretacji kart badz prosby o darmowe wrozby;) Error 44 nie uwazam sie za osobe, ktora wie najlepiej do oswiecenia mi daleko;) Jednak nie boję się odpowiadać na trudne pytania klientów;)

Pozdrawiam;)

 

A co do stawiania kart podziwiam tych, ktorzy mysla, ze odpowiedz znajda w 1:) ona nawet obrazu sytuacji nie pokaże:)

Edytowane przez Kobalt60
Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung
Czarownico;)

Pracuję jako wróżka od ładnych 8 lat, wróże jeszcze dłużej. Nie miałam ochoty pisać skargi, bo ja się tu pojawiam raz na ruski rok ale przejrzałam z ciekawości czystej interpretacje, bo czasem dla relaksu sobie moge poczytać i podzielić się swoją wiedzą. Nie siedzę na forum 24 na dobę więc na bieżąco nie odpowiadam. Zamknęłaś temat gościa, bo sobie stwierdziłaś, że sprawdza osoby interpretujące jak dla mnie pytania były spoko i zrozumiałe:) Jednak wywaliłabym połowe pytań dzieci chodzacych do szkoły:) To forum pare lat temu tetniło zyciem teraz jest zupelnie inne da sie wyczuc;) No ale trudno;p Nie mam potrzeby tworzenia tematu, co mi sie nie podoba i co bym zmieniła, bo mam za duzo pracy. Jednak w pracy z klientem ludzie potrafia zadac trudne pytanie, czasem nawet sprawdzajace a dobra wrozka nawet na te sprawdzajace powinna umiec odpowiedziec:) W kazdym razie ja juz skonczylam sie bawic w ezoforum jak nie moglam sie przepchac przez prosby interpretacji kart badz prosby o darmowe wrozby;) Error 44 nie uwazam sie za osobe, ktora wie najlepiej do oswiecenia mi daleko;) Jednak nie boję się odpowiadać na trudne pytania klientów;)

Pozdrawiam;)

 

Jak widać to post pożegnalny z forum - w formie fali krytyki i z fochem. Jednak księźniczkujesz :/

A może tak jakaś wskazówka co można usprawnić, a nie Ty nie masz czasu... no to po co piszesz, masz zły dzień i szukasz okazji do wyrzucenia swoich emocji, ale co to forum jest winne ?

 

Error 44 nie uwazam sie za osobe, ktora wie najlepiej do oswiecenia mi daleko;)

 

Za to ja mam na forum pod nickiem podpis Oświecony :P:D i dlatego mam prawo uważać się za osobę które wie najlepiej, a szczególnie wie co jest najlepsze dla księżniczek :P

Proszę - karoca na drogę i koniki, Pa Pa

 

109958f.jpg

 

Z mojej strony to przejaw życzliwości, nie złośliwość, bo rozumiem że ciężko jest Ci w realnym świecie, gdzie tyle rzeczy nie zgadza się z Twoimi wyobrażeniami, zaczynasz narzekać, a teraz jeszcze starasz się nas, czyli użytkowników i moderacje forum wciągnąć (co prawda w sposób zakamuflowany ale jednak) w swoje niezadowolenie i narzekanie, dlatego lepiej już jedź. Pa.

 

Myślę że szkoda żeby Czarownica traciła zdrowie na dyskusje z kimś kto niby nie chce dyskutować i tworzyć tematu ale jednak tworzy :>

Pozdrawiam :)

Edytowane przez SooYoung
Odnośnik do komentarza

No to się Mędrzec wypowie ;)

 

arachnea trochę z amocno ;)

Princess - to MY tworzymy Forum dlatego wszelkie wskazówki wg mnie są mile widziane, by usprawnić Forum.

Chciałabym jeszcze zauważyć, że kiedyś ezoteryka była jednak dziedziną bardziej 'zakazaną', 'tajemniczą'. Teraz fora ezoteryczne tworzą się jak grzyby po deszczu a młodzi merlińczycy przekrzykują się, który to potrafi bardziej porazić spojrzeniem czy wypuścić większą kulę ognia i jak dla mnie to oni trochę obniżają poziom Forum ;) bo te poważniejsze osoby niekoniecznie mają czas na to, by spędzać dużo czasu na Forum.

 

To tak w skrócie ode mnie.

Odnośnik do komentarza

arachea ty masz problem ze soba;)

nie bede tutaj przeprwadzala kursow tarota moim zdaniem sumowanie jest do bani. Nie znam tarocistek, ktore sumuja sobie z liczby kart. To absurd.

Dwa dzieciom do lat 15 sie nie wrozy!!!!!!

 

Trzy na pytanie ogolne nie da sie odpowiedziec 1 karta.

Jak sie ciagnie karty to sie rozklad wybiera a nie sie ciagnie bo tak.

Stosowanie rozkladow znacznie pomaga.

Trzy zapewne jestes malym dzieckiem arahea czy jak Ci tam;) ale ja tutaj sobie moge wejsc i cos przeczytac bo na tym poziomie nie bede ani rozmawiac. Jakbys potrafila czytac ze zrozumieniem ogranleabys swoim mozgiem, ze wczesniej NAPISAŁAM co mi sie nie podoba. Nie podoba mi sie, ze sa za CZAROWNICA ZAMYKA SOBIE TEMATY BO SOBIE TWIERDZI ZE KTOS JA SPRawdza.

 

 

Anahela mi nie jest ciezko w zyciu dlatego na forum wchodze rzadko i nie musze sie spelniac obrazajac innych. Ty musisz. Kiepski dzien, znowu facet Cie rzucił?

 

 

I ja jak pow tutaj mozna wejsc przeczytaj stare posty i tyle.

 

 

TEMAT STWORZYŁA CZAROWNICA BO SIBIE STWIERDZIŁA ZE MOJA ODPOWIEDZ DO NIEJ JEST CHECIA ULEPSZANIA TEGO FORUM I ZE TERAZ PRZEZ KOLEJNY MIESIAC BEDE TU WLAZILA I MARNOWALA CZAS NA UCZENIE LUDZI BAWIACYCH SIE TAROTEM JAK SIE GO STAWIA. NA PEWNO NiE

 

Anahela i ja nie mam zamiaru rozmawiac na forum z kims kto wstawia koniki i stara sie owiedziec co dla mnie najwazniejsze. I TY sie ezoteryka zajmujesz? No ale chyba, ze masz aspiracje na stanie sie kolejna wrozka, ktora doluje ludzi.

 

Jesli nadal nie zrozumiałas idz na 1 3 popros, zeby Cie czytac nauczyli. ja pow, co jest do bani sny sa tluamczone tez na poziommie jakim sa no ale nie ma juz caliah.....

Odnośnik do komentarza
CZAROWNICA ZAMYKA SOBIE TEMATY BO SOBIE TWIERDZI ZE KTOS JA SPRawdza.

 

Tak, ja sobie wchodzę na forum tylko po to, by zamknąć komuś temat BO TAK :lol:

 

Masz rację. We wszystkim :) Swoją.

 

Wchodzisz na forum po długiej nieobecności po to, żeby zrobić sobie dym cudzym kosztem, nie mając nawet na tyle jaj by napisać przytyk w sensownym miejscu - skargach albo chociaż rozmówkach okołotarotowych. Ale w cudzym temacie, między interpretacjami. Bo może zauważe, a może nie, a niewinne ziarenko zasiane:) Tak dorosła osoba załatwia sprawy?

 

 

PS. Tak się składa, że kolega, któremu zamknęłam temat nie miał problemu z niczym co mu napisałam i wymieniliśmy się dość długimi i konstruktywnymi spostrzeżeniami na temat funkcjonowania forum na priv. Ale co Ty możesz o tym wiedzieć, prawda? W końcu oceniasz tylko to co na powierzchni zdołałąś w trudzie odkopać między setkami moderowanych przeze mnie tematów.

 

Proponuję nauczyć się szacunku do ludzi (przyda Ci się także poza tym forum) - poprawne napisanie nicka osoby piszącej w tym samym temacie nie jest trudne.

 

Pozdrawiam jak zwykle serdecznie :slonko:

Odnośnik do komentarza

Jestem uzytkownikiem forum dłużej niż Ty:) Zamykaniem tematów zostaniesz z przedszkolakami na nim. Wielka mi sprawa napisałam co myslalam mogłas zostawic to tam jak ci sie nie podobalo skasowac Ty zalozylas temat, ktory jest bezcelowy bo ani sie Ty nie zmienisz ani to forum. Dalej bedziesz udawala wszechwiedzaca i zamykala tematy ludzi, ktorzy dobrze zadali pytanie, bo stwierdzisz, ze Cie sprawdzaja.

Czarownico ja mam szacunek do ludzi ale jak chlopak sobie po nie wiadomo co wrzucił temat to po co go zamykac? Moze nalezaloby sie skasowac a jak juz wrzucił a nie miał problemu zostawic, by inni uczuli sie interpretacji.Ponadto legendy, ktore chodza nie pwoiem Ci gdzie o prowadzeniu forum wlasnie przez takie osoby sa prawdziwe stwierdzam po 1 dniu:)

Odnośnik do komentarza

Kolejna sprawa brakiem szacunku jest anaheli zachowanie, badz Twoje. Mnie wasze posty obrazaja Error 44 przegial swoim komentem tez mnie obraził? No i co zrobisz droga administratorko? Chciałas moje zazalenia wypisałam wiec moze zajmij sie czyms pozytecznym jak i tak nie pracujesz i sie do nich odnies. Zrob porzadek z dziecmi i moze ustal jak sie arty stawia, ze moze rozklady sa potrzebne:)

Odnośnik do komentarza

Ale po co ten gniew?

 

nie bede tutaj przeprwadzala kursow tarota moim zdaniem sumowanie jest do bani. Nie znam tarocistek, ktore sumuja sobie z liczby kart. To absurd.

To twoje zdanie, które szanujemy. Niektórym sumowanie pomaga. Nie bez powodu zostało to stworzone. Ja nie stosuję, ale szanuję zdanie innych w tej kwestii.
Dwa dzieciom do lat 15 sie nie wrozy!!!!!!
No nie wróżymy przecież. Jest w regulaminie, ze od 18nastu lat.
Trzy na pytanie ogolne nie da sie odpowiedziec 1 karta.

Da się oj da. Wiem, z doświadczenia, ze czasaami sięgając po jedna kartę potrafię wypisać ponad stronę a4 interpretacji do sytuacji. To jest zależne od intuicji. Jak widać jedni mają ją bardziej inni mniej rozwiniętą.

Jak sie ciagnie karty to sie rozklad wybiera a nie sie ciagnie bo tak.
Mi sie lepiej pracuje na prostym pytaniu i trzech kartach. Pewnie jestem już ta fuj i ble... ;)?
Stosowanie rozkladow znacznie pomaga.
Owszem, ale nie jest przecież wymogiem.

 

Trzy zapewne jestes malym dzieckiem arahea czy jak Ci tam;) ale ja tutaj sobie moge wejsc i cos przeczytac bo na tym poziomie nie bede ani rozmawiac.
Przyganiał kocioł garnkowi, bo do poprawnego złożenia zdania trochę brakuje...
Nie podoba mi sie, ze sa za CZAROWNICA ZAMYKA SOBIE TEMATY BO SOBIE TWIERDZI ZE KTOS JA SPRawdza.
Czarownica ma wgląd do IP i może zobaczyła, ze jakiś troll zakłada konta i masowo wypisuje prośby?

 

Anahela mi nie jest ciezko w zyciu dlatego na forum wchodze rzadko i nie musze sie spelniac obrazajac innych. Ty musisz. Kiepski dzien, znowu facet Cie rzucił?
A to co było? Prezejaw miłosierdzia i tego, jak fajnie Ci się dzień zaczął?

 

TEMAT STWORZYŁA CZAROWNICA BO SIBIE STWIERDZIŁA ZE MOJA ODPOWIEDZ DO NIEJ JEST CHECIA ULEPSZANIA TEGO FORUM I ZE TERAZ PRZEZ KOLEJNY MIESIAC BEDE TU WLAZILA I MARNOWALA CZAS NA UCZENIE LUDZI BAWIACYCH SIE TAROTEM JAK SIE GO STAWIA. NA PEWNO NiE

Ale po co te nerwy?

Czarownica (zapewne) stworzyła owy temat, by ludzie mogli się wypowiedzieć, dopisać, ze może masz rację, pociągnąć konwersację i później przegadać to z moderatorami.

 

Jesli nadal nie zrozumiałas idz na 1 3 popros, zeby Cie czytac nauczyli. ja pow, co jest do bani sny sa tluamczone tez na poziommie jakim sa no ale nie ma juz caliah.....

Owszem, jest kilka tematów, które szwankują, ale staramy się to naprawić. Jest na szczęście ekipa, której jako tako na Forum zależy.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Ja też szanuję ale pytam po co wam to sumowanie? Co karty lepiej sie czyta?

 

Od intuicji czyli bardziej jasnowidzenie niz szczere odpowiadanie z kart:) vDwie rozne formy ja wiesz tez umiem kazda karte z osobna obszernie opisac. tarot to zycie ono bywa przewrotne.To odpowiedz na zalosny watek czarownicy cos tu czytam wchodze widze co wypisujecie:) odpowiadam i nie obrazam jak wy:)

 

Pewna jestes, ze jest, bo ja na kazdym kroku to widze stad ludzi uciekajacych....

 

A szwankuje wam stawianie kart tarota stawiacie jak sie wam podoba a to czy one maja sens czy nie to, co tam;) No i boicie sie tematow sprawdzajacych.

Edytowane przez Kobalt60
Odnośnik do komentarza
A szwankuje wam stawianie kart tarota stawiacie jak sie wam podoba a to czy one maja sens czy nie to, co tam;) No i boicie sie tematow sprawdzajacych.

Możesz wyjaśnić co masz na myśli 'jak Wam się podoba'?

Odnośnik do komentarza

Od wczoraj siedzę na interpretacjach i nie widziałam, by ktokolwiek stosował rozkłady a jak się zdarzy wyjątek to serio rzadko.

 

Do tego po cholere te sumy?

 

Juz wczesniej jak iedys weszłam stwierdziłam, ze przejdzie na to moda ja po interpretacjach czytajac znaczenie kart widze, ze suma jest karta, ktora nie ma sensu.

 

tarot na 1 karte ok da sie ale....

nie jest TO ODPOWIEDZ PEŁNA Z TAROTA A O TYM MÓWIMY

 

 

No i niestety stawianie samych duzych arkan czesto nie pokauzje tła no ale ktos moze tak wolec;)

Odnośnik do komentarza
Od wczoraj siedzę na interpretacjach i nie widziałam, by ktokolwiek stosował rozkłady a jak się zdarzy wyjątek to serio rzadko.)

 

Pierw pozwolę sobie zadać pytanie - zdarzyło Ci się wróżyć komuś na Forum 'za darmo' ?

Odnośnik do komentarza

Wiec tak... sumowania nie sa przedluzeniem rozkladu a jego uzupelnieniem, droga Ksiezniczko.

 

Nie sa stosowane, poniewaz w PL nie sa zbytnio znane. W DE tarocisci stosuja sumowania i to jest norma.

 

Wnioslam na to forum sumowania wg Hajo Banzhafa, a na "polskim rynku tarotowym" mamy jeszcze pania Starowieyska.

 

Oczywiscie to wiedza, ktora nie musi byc potrzebna kazdemu.

 

 

I kazdy musi miec metode, ktora pozwala jemu byc skutecznym we wrozbach, ktore robi. Jezeli sumy sa pomocne, to jest dobrze. A bywaja, poniewaz pomijajac sedno sprawy, jakie wynika z kart podstawowych, mamy tu opcje czegos wiecej. Sumy to zawsze rada, JAK POSTEPOWAC w danej sytuacji. I w sytuacjach beznadziejnych, jest to opcja kierunku, jaki mozna/powinno sie przybrac. I powiem Ci, ze suma tu pozwala na opuszczenie rozkladow w stylu... co robic dalej... itd. bo jest w niej juz zawarta odpowiedz.

 

 

Moje doswiadczenie tarotowe to skromne 22 lat. Co tu duzo mowic. I nie uwazam, abym wiedziala wszystko. Weszlam tu na to forum, dowiedzialam sie wiele nowego. Wnioslam tez cos od siebie.

 

 

Mam osobiscie swoj styl wrozenia i ilu tarocistow znam, tak kazdy w koncu wypracowuje swoj wlasny styl wrozenia.

 

I powiem tak. To jest bez znaczenia. Wazne, ze oni sa skuteczni.

 

 

Dlaczego wiec naskakiwac? Krytykowac? Wiecej szacunku do siebie nawzajem.

 

 

Corni (Czarownica) wykonuje kawal dobrej roboty. Robota moda nie jest wdzieczna praca i nie rozumiem, dlaczego jej sie obrywa. Dba o to, aby to forum mialo rece i nogi.

 

 

Droga Ksiezniczko, jezeli uwazasz, ze mozna tu cos ulepszyc, to zawsze mozna to ujac w postaci konktruktywnych rad, ktore moga pomoc to forum ulepszyc. Ja sama takze bylam jakis czas modem i dla mnie to za duzo pracy. Podziwiam wiec tym bardziej Corni... za ten caly wklad w to forum i czas, jaki poswieca.

 

 

Z mojej strony moge tylko napisac. Wiecej szacunku do siebie nawzajem i nie Papiezyc. Bo fakt 8-letniej praktyki tarotowej nie znaczy, ze wszystko wiesz i znasz.

 

Wiedza daje pokore wielkiemu, dziwi przecietnego, nadyma glupiego.

 

Lew Tolstoj

 

 

 

 

PS. A wrozyc mozna i bez kart. Bo to kwestia widzenia. Takze i jedna karta to wiele. Trzeba tylko umiec czytac... Rozumiec, co karty do nas mowia. Wbrew pozorom - im kart mniej, tym przejrzysciej. ;)

Edytowane przez SacralNirvana
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Czarownica stworzyla temat co i sie nie podoba to odpwoiedzialam.

 

22 lat masz doswiadczenia ok ja nie moge miec takiej praktyki bo nie mam 50 lat:) ja Ciebie nie obrazam ani nikogo tutaj a wy probujecie. Ok sa skuteczne to sa dla mnie sa bzdurne i takie pzoostana. Jesli moja wiedza Ci nie odpowiada z niej nie korzystaj;) ja tu jestem dla relaksu nie dla uczenia ludzi wrozyc;) wypowiadam sie bo kazdy ma do tego prawo ale wiesz w odroznieniu do was nie sacze nienawisci w kazdym poscie;)

 

Oberwało jej sie za zamykanie tematow;)

 

ja o niej słyszałam juz jakiś czas temu....

 

A od 8 lat pracuje jakow rozka na rynku od dziecka bo z darem sie urodzilam zaglebialam ezoteryczna wiedze. Czytac ze zrozumieniem bys sie nauczyła.

Edytowane przez Kobalt60
Odnośnik do komentarza

Skarbenku, mam 35 lat a nie 50... :witch: Ale ok... nie w tym rzecz...

 

 

Mam dla Ciebie rade. Masz faceta? Idz pobzykaj... to dobrze robi na wszelkiego rodzaju durnoty w glowie, bo wygladasz mi na niedobzykana.

 

 

Tyle ode mnie. Frustracja az ci uszami paruje... :torreador::hipnoza:

 

Nie saczysz nienawisci? To jak to skarbie nazywasz, co sadzisz? Jadzik zmijki? Moj wczesniejszy post byl pelen szacunku, ale nie bede go okazywac osobie, ktora wchodzi i ma go zero do osob, ktore tu sie udzielaja.

 

 

Uczyc nikogo nie musisz. To uczen wybiera nauczyciela. Skoro nikt nie chce Twojej wiedzy, marna z Ciebie nauczycielka.

Odnośnik do komentarza

ja o niej słyszałam juz jakiś czas temu....

 

Ja niestety o Tobie nigdy wcześniej:(

 

Princess, zastanów się, robisz święte oburzenie, że taka jestem zła i niedobra, bo śmiem zamykać niezgodne z regulaminem (którego nie znasz;)) tematy, a jakoś nikt z użytkowników jak dotąd nie podziela Twoich zarzutów. Rozumiem, że dla Ciebie to oznacza, że moje zło i wszechwiedza są tak potężne, że manipuluję wszystkimi tak, że nie są w stanie wyrazić własnego zdania, które skrycie jest identyczne jak Twoje...

Jeśli nie masz nic konstruktywnego do dodania, to po prostu nie pisz - tyle i aż tyle;)

 

Miłego dnia.

Odnośnik do komentarza

Haha;)

Tak mam faceta jestem zaspokojona;)

Masz 35 lat obrazasz sie bo cos mi sie nie podoba spoko mam mniej i mam dystans do siebie;)

Nikt nie chce mojej wiedzy?

No nie zauwazylam ale stad ta masa pytan dla mnie;)

Na tym polega moja droga moja praca.

 

Szacunek w tamtym albo moze ostatnim poscie? Nie zauwazylam;)

Dla mnie czarownica moze zamknac temat i otowrzyc nowu koleczko wzajemnej adoracji jestesmy najlpesze tam bedziecie mogły sie zachwalac bylebyscie nie zaczely wrozyc zywym ludziom bo jeszcze kogos ta wiedza skrzywdzicie;)

 

 

Pozdrawiam;)

 

Czarownico. Nie podoba mi sie, ze zamykasz tematy i sie wypowiedzialam;) to, ze slyszalam to jedno, ze sie rzadzisz;)

 

Dwa mnie to co robisz poza forum nie obchodzi ale kiedys tematy z interpretacjami były tematem z interpretacjami nie wazne czy ktos kogos sprawdzal czy nie mozna bylo wymienic doswiadczenia tyle;)

 

jako proncess jestem tylko tu na forum;) wiec miałas prawo nie słyszec;)

Odnośnik do komentarza

No masz moc Corni... :witch::energia: Ty manipulatorko wstretna... :crazyangel:Z kim ja sie normalnie zadaje... ?

 

Dobra... dla mnie temat moze istniec. Nie jest na tyle wazny, zeby go zamykac. Weszlam specjalnie, zeby poczytac te cuda, ale musze zrobic sobie kawe, bo zaczelam porzadnie ziewac.

 

 

Puszczam wiec to... i niech zyje wlasnym zyciem. :energia:

Czyjes dziwne zale, pretensje i problemiki... niech pozostana przy nim, czyli Ksiezniczkowe zazalenia... puscic z powrotem przy niej.

 

Jak to sie mowi... "nie karmic trolla"... zdechnie sam... z glodu.

 

 

 

Co do obrazania sie skarbie to przenosisz swoje emocje na mnie. Nie, nie obrazam sie, bo nie znam Cie osobiscie. Odnosze sie do Twoich slow, ale to za malo, zeby angazowac sie w to emocjonalnie i tym bardziej obrazac. Takze nie wymagaj ode mnie czy nie dopatruj sie jakichs obraz. Nie ma takiej opcji. Moge sie wypowiedziec na jakis temat, napisac swoje zdanie, ale w momencie, kiedy stawiam kropke na koncu zdania... wyparowujesz z mojej glowy... ;) Temat zamkniety... Finito.

Edytowane przez Kobalt60
Odnośnik do komentarza

Twoja krytyka miałaby sens, gdyby na forum zakazane były tematy prześwietlające kogoś, ale widać nie zaznajomiłaś się z jego strukturą na tyle by wiedzieć, że cała ta samowolka i swoboda pytaniowa dostępna jest we Wzajemnej Pomocy Tarocistów, a sam dział Interpretacji został zamieniony w dział do nauki, a więc do zadawania wyłącznie weryfikowalnych pytań.

Wydaje mi się, że to koniec dyskusji z mojej strony. Ciężko rozmaia się z kimś, kto za wszelką cenę próbuje wytkąć błąd w systemie (rzekoma niemożność sprawdzania kogoś), który nie istnieje.

Że się rządzę... Well, guess what - jestem administratorem :*

PS. Tematy niezgodne z regulaminem zamykane były na forach zawsze.

Odnośnik do komentarza

To dobrze, ze moje wypowiedzi Cie bawia. To jakis pozytek w koncu. Dobry humor na wage zlota. Twoje mnie przynudzaja i usypiaja. Stad ta druga kawa.

Dobrze, ze Ty przynajmniej czerpiesz radosc. Twoje wypowiedzi to nie na dzien, raczej na wieczor, kiedy pora spac... Dobry usypiacz...

 

A i w sumie rada... moze obok praktyki jako tarocistka... jakies nagrania albo seanse usypiajaco-hipnotyczne w stylu "spotkaj sie ze swoim cieniem, twoja trauma juz czeka na ciebie?"

Widze opcje slawy... i kariery zawodowej w tym kierunku... Ksiezniczko. Masz niewatpliwy talent.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, za krótko jesteście na tym forum, by zasługiwać na szacunek księżniczki:lol:

Error 44, chciałeś mieć nowy nick? No, to masz:lol: Księżniczka dobra na wszystko!

Mam idolkę, haha..

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny skończcie te przepychanki, bo to Forum nie pomaga.

 

Proncess widzisz - skoro stawiałaś karty to powinnaś wiedzieć.

Ja się przyznaję, ze na Forum karty 'za darmo' stawiam na 3 karty, bo później są pytania - a dopytaj, a coś tam a jeszcze to i to... Ludzie za bardzo ciągną później energię moim zdaniem. Dlatego ja stawiam sprawę krótko. Trzy karty i wystarczy. A jak ktoś chce rozkład i rozpisanie na 5 stron A4 to zapraszam prywatnie i wtedy robię rozkłady różne różniste.

Daj człowiekowi palec - będzie chciał rękę do ramienia.

Dlatego, wg mnie, niektórzy pomagają na tyle, na ile chcą a nie na ile potrafią.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Skoro jest tak długo na forum, to czemu jeszcze nie nauczyłaś się edytować postów? ;p Jakby długość pobytu na forum świadczyła jakoś o wiedzy ^^

 

Na wszelki wypadek powtórz jeszcze, że od 8 lat wróżysz zawodowo. Jakby ktoś przeoczył to wtedy będzie miał pewność.

Edytowane przez Kobalt60
Odnośnik do komentarza

Ja dalej nic nie rozumiem. Wpadłaś na forum, jak piszesz po "przerwie" i od razu z jadem. Najpierw należałoby napisać "cześć wróciłam". Wróżysz 8 lat? Łaaa, chylę czoła.

A teraz wyobraź sobie jak przychodzę po przerwie, ide do działu klasycznego i piszę: "jesteście głupie, moderatorzy i administracja, są do niczego (tu wstaw milion wykrzykników), nie stawia się 24 kart tylko całą talie (tu również polecam milion wykrzykników)". Guzik prawda. Mnie jest wygodniej tak więc będę tak a swoje zostawiam dla siebie. Tak postępuje normalny człowiek. Jeśli masz jakieś personalne obiekcje to idź z tym na PW, a nie piszesz jak "szczurek" w tarotowym "hm o jak bardzo mnie sie nie podoba", a jak już inni chcą wiedzieć o co Ci chodzi, Twoja postawa mówi "Całujcie mnie wszyscy w tą siedzącą część ciała, nie jesteście godni". Corni skasowała dział i zrobiła dobrze. Masz ochotę, sprawdzać i być sprawdzana? Idź do działu ćwiczeń. Po to on jest. Swoją drogą, jeśli Ty pracujesz z klientami i traktujesz ich tak samo jak potraktowałaś tu użytkowników, to wybacz stara, ale musisz mieć mały zarobek.

Nie wciskaj komuś na siłę jak ma stawiać karty i jak ma interpretować i ile (ble ble ble), bo nie jesteś od tego. Nie masz ochoty nikogo uczyć to nie pisz mu co robi źle. Umiesz tylko wytykać błędy?

Swoją drogą to miałam o Tobie zupełnie inne zdanie.

 

Polecam trochę więcej pokory. ~ Kanet Żaleta

Edytowane przez Ciastko08
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...