Skocz do zawartości

jeździć na słoniu


funiana5

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj miałam bardzo dziwny sen,

byłam na wycieczce w lesie. nagle okazało się, że jest tam jakaś woda, tak jakby rzeka, czy jezioro, trzeba było się przez nią przeprawić, myślałam, że płynę jakąś łodzią razem z innymi ludźmi (samymi kobietami, mamą koleżankami i jakimiś obcymi kobietami) a tu nagle okazało się, że jedziemy na słoniu. Ja musiałam się mocno trzymać, prawie spadałam, lecz okazało się, że w końcu sama jechałam na tym słoniu, byłam zadowolona, głaskałam go, drapałam, bawiłam się z nim...

 

Ogólnie sen był pozytywny, ale co oznacza?? Dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jacek Bartnicki

Witaj.

 

Pozdrawiam Cię serdecznie a teraz tak:

Wg mnie woda symbolizuje uczucia, emocje. Spokojna, taka czysta przez którą można widzieć zapowiada właśnie takie sytuacje i stan emocjonalny. Wycieczka i las (bliskość natury, spokój) myślę, że obecnie w życiu znajdujesz się w takim spokojnym momencie (jak wycieczka do lasu we śnie).

 

Generalnie las oznacza "Ciebie" i poznanie (samopoznanie). Idzie się do lasu samemu, żeby odpocząć, przebywać samemu. Chodzi o to byś się poznała (szczególnie uczucia i emocje które czujesz do jakiejś sytuacji, osoby) to symbolizuje przeprawienie się przez rzekę / jezioro. Wydaje mi się, że będziesz musiała jakby przepłynąć przez tę sytuację (zwracając uwagę na to co czujesz).

 

Woda symbolizuję także intuicję. Inne kobiety (to także idealnie pasuje do snu) symbolizować mogą wg mnie także intuicję. To że był same kobiety to wskazówka byś w tej sytuacji brała pod uwagę właśnie intuicję i to co "Ci znane" (jak Twoja mama w łodzi) i to co "nie znane" (jak inne kobiety w łodzi).

 

Część kobiet z którymi płynęłaś były Ci nie znane. Część "rzeczy" danej sprawy będzie dla Ciebie jakby obce, nieznane a część znałaś (symbolizuje to Twoja mama).

Łódź jako symbol rozwoju życiowego. Pozwól jej spokojnie dryfować po wodzie, niech sytuacja się powoli rozwija.

 

Taki przeskok z łodzi na słonia kojarzy mi się z awansem (niekoniecznie w pracy, ogólnie piszę). Z Feng Shui nauczyłem się, że słoń to symbol mądrości i długiego, dobrego życia, dobrych warunków życia.

 

Na pewno czeka Cię zmiana (i tylko Ciebie, na słoniu jechałaś sama) która zaskoczy Cię bo będzie nagła (z łodzi na słonia) niespodziewana (z łodzi na słonia) i co najmniej dziwna (z łodzi na słonia).

 

Na początku będzie Ci trochę "ciężko" się utrzymać ale poradzisz sobie i będziesz bardzo zadowolona. Słoń także symbolizuje postęp w życiu z tym, że słoń symbolizuję postęp "pewny, stabilny" - jest to zwierzę lądowe no i ze względu na jego wymiary i masę. Słonia mało co "zatrzyma" a ten kto na nim jedzie może być pewny że będzie tak "jechał" jeszcze przez jakiś czas.

 

Na pewno nie jest to postęp ekspresowy ale bardzo stabilny, i taki który da Ci satysfakcję w dłuższym okresie czasu.

 

pozdrawiam Cię serdecznie.

 

------------------------------------

Interpretował:

(czyli użył siebie jako kanału przekazu): Jacek Bartnicki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Jacku, trafiłeś w dziesiątkę.

 

Jestem osobą, która bardzo polega na swojej intuicji, to jest taki mój wewnętrzny głos, który bardzo, bardzo rzadko mnie zawodził. Teraz jestem w sytuacji, którą muszę przeczekać, sama nie jestem w stanie nic zrobić, tylko czekać co będzie (tak też podpowiada mi intuicja). Ta nagła, niespodziewana i dziwna sytuacja może być rozwiązaniem sytuacji, w której się znalazłam..

Tylko woda była spokojna, ale za to ciemna, taka wręcz prawie bagnista - ale to chyba też moja obecna sytuacja i stan emocjonalny.

Dziękuję za interpretację i pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...