Skocz do zawartości

rozmowy kwalifikacyjne i praca(ZWERYFIKOWANY)


Gość paulinqa123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość paulinqa123

hey, nocą rozesłałam CV, dziś rano otrzymałam już dwa telefony.

 

Dostałam dwie propozycje z czego pierwsza (przy alkoholach) jest bardziej na weekendy, mają spore wymagania i wyczułam przez telefon ,że SZEF należy do bardzo trudnych i wymagających ludzi :P i zastanawiam się czy wogóle pójść na rozmowe kwalifikacyjną mam tam przesiedzieć dwa dni bezpłatnie od rana do wieczora i nie wiadomo czy w ogóle zaproponują mi pracę weekendową więc nie wiem czy jest to warte zachodu.

 

Praca druga - w hotelu bardziej mi odpowiada, jest bliżej i mam wykształcenie kierunkowe, tym bardziej ze miałam w tym miejscu praktyki a z Panią bardzo miło się rozmawiało.

 

Zapytałam kart czy jeżeli zaproponowaliby mi obie prace, która byłaby dla mnie lepsza jeżeli chodzi o zarobki i warunki i atmosfere.

 

Praca przy alkoholach - 3 karo (odwr), 6 trefl , as kier - 3 karo mówi o trudnościach w pracy i niedocenieniu, ale też o lenistwie czyli brakowałoby mi tutaj zapału do pracy, 6 trefl mówi o kłopotach w pracy a potem o jej utracie, złe otoczenie, więc mogłyby być zgrzyty ze współpracownikami lub szefostwem, dziwi mnie tylko ten as kier, bo tak na prawde nie pasuje tu ni w pięć ni w dziesięć.... no chyba że tam odnalazłabym nową miłość:P

 

Praca w hotelu - 10 karo, król trefl, dama kier i dołożyłam as trefl - tutaj karty pięknie pokazały że byłabym zadowolona z pieniędzy,że byłabym zadowolona z warunków, dobre rokowania, być może jakieś premie i myślę że byłabym doceniana przez "szefa" (10 karo+król trefl),, myślę że mogłabym też liczyć na pomoc i generalnie atmosfera tam panująca jest przyjazna, as trefl znów mówi o przypływie kaski i mówi o tym żeby nie bać się ryzykować :)

 

więc dla mnie sprawa oczywista raczej... myślę że praca przy alkoholach nie jest warta zachodu nawet rozmowy kwalifikacyjnej :P

 

Jak przebiegnie rozmowa w hotelu ? - 9 karo walet pik 9 trefl - w tej 9 karo nawet nieźle, ale może mi zabraknąć precyzyjności w określaniu pewnych spraw, po walecie pik powiezdiałabym że zaproponują mi okres próbny, w 9 trefl też jako gościnę/pobyt w hotelu

 

Czy otrzymam tę pracę ? - dama karo, as karo, 3 pik - dama karo to dobre wieści, odmiana losu a przy asie karo uważam żę otrzymam tę pracę, bo to przecież karta pracy, podoszenia kwalifikacji, nauka itd., a 3 pik to nowa propozycja zawodowa i podpisanie dokumentów :D

Edytowane przez paulinqa123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca przy alkoholach - 3 karo (odwr), 6 trefl , as kier

Sama 3 odwrócona skłania do przemyślenia sprawy, bo to jednak niezbyt szczęśliwa karta jeśli chodzi o finanse. 6 trefl też chyba nie jest za ciekawą karta jeśli chodzi o prace i zarobki. As kier moim zdaniem sugeruje tutaj, ze jednak nie zdecydujesz się na tą pracę albo – gdybyś się zdecydowała to as kier następujący po 6 trefl to takie odetchnięcie itd.

 

Praca w hotelu - 10 karo, król trefl, dama kier i dołożyłam as trefl

na dzień dobry karta sukcesu wiec jakaś sugestia już jest :) dalej wg mnie król oznacza Twojego przełożonego. To też wsparcie.

Dalej kierowa – może nie znajdziesz tu miłości ale na pewno przychylne osoby a może nawet przyjaźń ;) as treflowy może wskazywać na zdobycie doświadczenia.

Ja bym stawiała zdecydowanie na hotel, nawet nie patrząc po kartach ;)

 

Jak przebiegnie rozmowa w hotelu ? - 9 karo walet pik 9 trefl

Będzie ok. wg mnie, tylko nie wychylaj się za bardzo z tym, ile chciałabyś zarabiać ;) rozmowa raczej pozytywnie się zakończy ale może być lekko opóźniona / przesunięta w czasie.

 

Czy otrzymam tę pracę ? - dama karo, as karo, 3 pik

Jestem zdecydowanie na tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

właśnie otrzymałam kolejną propozycje tym razem w sklepie monopolowym :P no ale cóż, wybiorę się pogadam, zobaczymy co zaproponują, dziękuje Trida :) zrezygnowałam z tych alkoholi na weekendy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rezygnuj, bo to śliska praca jest...

W monopolowym też nie polecam, bo sporo żurków może stać i bywać tam.

 

pamiętaj, ze ja dopiero raczkuję w związku z klasykami hehe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinka idź do hotelu, nie zawracaj sobie głowy alkoholami, nie warto. Mogą być problemy z wypłacaniem pieniążków. A w hotelu będzie zdecydowanie lepiej pod każdym względem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

bylam dziś na rozmowie w sprawie tej trzeciej propozycji w sklepie- babka bardzo miła, na luzie, warunki też fajne z tym że pieniążki troche niskie, zaproponowali mi dzień próbny :) także jestem zadowolona, jutro idę jeszcze na rozmowe do hotelu i potem wybiorę, w hotelu większy stres niż w takim sklepie ale jak kasa będzie lepsza to się zdecyduję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

ale nie trzeba rozmawiać z obcokrajowcami i nie przechodzą przez ręce bardzo ważne dokumenty i sprawy do zalatwienia :P przejścia z pijakami już miałam ,więc też zdaje sobie z tego sprawę, no cóż ,zobacze jak przebiegnie jutrzejsza rozmowa i co mi zaproponują, wtedy będę myśleć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość paulinqa123

weryfikacja: dostałam pracę w sklepie monopolowym i ofertę w hotelu lecz z niej zrezygnowałam, mialam do czynienia wczesniej z wlascicielem hotelu więc poznałam się na tym jaki to człowiek i nie chce dla niego pracowac, przyjęłam te ostatnia propozycje (sklep monopolowy) , i narazienie narzekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...