Jump to content

sen o duchach


Guest paulinqa123
 Share

Recommended Posts

Guest paulinqa123

Witam, tej nocy miałam problem z zaśnięciem dlatego że położyłam się zbyt wcześnie,

 

zapamiętałam bardzo realistycznie sen w którym spraceruję z mamą po górach, i naglę zaczynam widzieć duchy-nie zwracaly na mnie uwagi, najpierw zobaczyłam dwóch mężczyzn spacerujących w drugim kierunku, wyglądali jakby byli w pewnym senise rzeźbami, posągami ale poruszali się byłam pewna że są to duchy, były szaro-przezroczyste. Ubrani byli na styl w okresie przedwojennym, tak mi się skojarzyło. Dalej zobacyzłam kobietę która upadała na przód i wstawała, wyglądało to tak jakby była zamordowana od uderzenia lub postrzału z tyłu w głowę, Nie bałam się duchów, byłam podekscytowana że je po prostu widzę.

 

Dalej akcja przeniosłą się chyba do domu lub innego bydnku w którym kontynuowałam rozmowę z mamą na temat tego co zaczelam widywać. Obok w pokoju , mój chłopak (który od kilku dni się nie odzywa, ma też problemy ze zdrowiem i inne ) leżał w łóżku odwrócony plecami , był troche "Fochnięty" ale chciał żebym do niego przyszła.

 

Proszę o pomoc w interpretacji snu, wydaje mi się że duchy byly symbolem moich lęków, ale też troche iluzji może źle osądzam mojego mężczyzne ?

Link to comment
Share on other sites

tak się zastanawiam, widzisz duchy, one jeszcze cię nie, a na pewno chcesz, żeby cię zobaczyły? Zobaczyły, że ty je widzisz? przemyślałaś to? wg mnie oczywiste, góry, możliwości, ich rozwijanie. Zdolności medialne, pytanie czy ty tego chcesz... pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Guest paulinqa123

dziękuję za odpowiedź, nigdy wcześniej głębiej się nad tym nie zastanawiałam, świadomie nie wiem czy chce je widywać, raczej nie... a podświadomie ? nie wiem... może to przychodzi samo wraz z rozwojem... nigdy nie odczuwałam w sobie zdolności medialnych

 

dziś usłyszałam podobną terorię a mianowicie że duchy mnie obserwują, badają czy jetem gotowa, tylko pytanie na co ? mysle ze autorce tej wypoweidzi chodzilo o bycie gotowym na dostrzeganie duchów tu i teraz

Link to comment
Share on other sites

dokładnie tak, chociaż według mnie to one nie dbają o to czy my jesteśmy gotowi, czy też nie. Raczej skupiłabym się na własnej gotowości psychicznej. Możliwości udźwignięcia wszystkiego z całym dobrodziejstwem inwentarza. Obcowanie z nimi to nie otwarcie sklepiku od 9-17, ale praca w nienormowanym wymiarze godzin :-) i niekoniecznie wtedy kiedy to NAM pasuje ;-), jestem bardzo ciekawa jak to rozwinie się u ciebie :) powodzenia, pozdrawiam :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...