Skocz do zawartości

Jakie imię dla synka urodzonego 2 października?


marhef

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim :-)

Wczoraj urodziłam synka (2 października 2014, godz. 10:43, Gdańsk), ale maluszek nie ma jeszcze wybranego imienia. Wyszłam z założenia, że maluch sam nam "powie" jak się nazywa gdy się już urodzi. Niestety, jeszcze nie powiedział ;-)

Po przeczytaniu horoskopu urodzeniowego zorientowałam się, że Młody będzie miał dość trudny charakter, który będzie miał bardzo wyraziście podkreślone dominujące cechy, zarówno pozytywne, jak i negatywne. Pomyślałam wiec, że przydałoby mi się dla Niego imię, które go trochę wytonuje, podkreśli cechy pozytywne (silna wola, upór w dążeniu do celu) a złagodzi negatywy, do których zdecydowanie należy agresja i nieliczenie się z innymi. Gdyby ktoś miał dla mnie jakieś propozycje, to byłabym bardzo wdzięczna :-)

 

My z narzeczonym myśleliśmy o imionach Alexander oraz Albert, ale mam wrażenie, że one się gryzą z datą urodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

gratulacje!

Mój syneczek przez trzy dni nie miał imienia, a póki chodził w brzuszku, a nawet na sali porodowej był Alanem, ale gdy na Niego spojrzałam to stwierdziłam, że to imię w ogóle do Niego nie pasuje. Więc myślałam, myślałam, wertowałam kalendarz, a w końcu objawiło się - Mateusz. Jest bardzo zadowolony z tego imienia, a jak wspominam o tym Alanie to mówi "aleś wymyśliła".

Więc może poczekaj, a Syn sam Ci powie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Cześć wszystkim :-)

Wczoraj urodziłam synka (2 października 2014, godz. 10:43, Gdańsk), ale maluszek nie ma jeszcze wybranego imienia. Wyszłam z założenia, że maluch sam nam "powie" jak się nazywa gdy się już urodzi. Niestety, jeszcze nie powiedział ;-)

Po przeczytaniu horoskopu urodzeniowego zorientowałam się, że Młody będzie miał dość trudny charakter, który będzie miał bardzo wyraziście podkreślone dominujące cechy, zarówno pozytywne, jak i negatywne. Pomyślałam wiec, że przydałoby mi się dla Niego imię, które go trochę wytonuje, podkreśli cechy pozytywne (silna wola, upór w dążeniu do celu) a złagodzi negatywy, do których zdecydowanie należy agresja i nieliczenie się z innymi. Gdyby ktoś miał dla mnie jakieś propozycje, to byłabym bardzo wdzięczna :-)

 

My z narzeczonym myśleliśmy o imionach Alexander oraz Albert, ale mam wrażenie, że one się gryzą z datą urodzenia

Gratulacje :-)

 

Patrząc na jego datę urodzenia od strony numerologii to jako 2 z dnia będzie to wrażliwy mężczyzna dla którego bardzo ważne będzie założenie rodziny, a związek i uczucia będą nadawały kierunek jego działaniom.

 

Z podliczenia dnia i miesiąca urodzenia mam 2 + 10 = 12 czyli 3 jest to tzw. Liczba Osobowości, Jego portret mówiący o tym jaki będzie miał charakter, ale nie ma co się kodować bo o charakterze dziecka decydują tez warunki w jakich się wychowuje, sytuacje których doświadcza i zasady jakie mu się wpaja więc będziesz miała duży wpływ na jego charakter jeśli w dzieciństwie mądrze nim pokierujesz,pamiętając jednak o zachowaniu jego indywidualności.

 

Poczytaj o 3 numerologicznych - jakie są i jak z nimi postępować.

To bardzo kreatywne osoby, z pomysłami na życie,często są to aktorzy, artyści,osoby wybitnie uzdolnione artystycznie i o tym ze Twój synek może mieć zdolności artystyczne mówi tez 2 z dnia urodzenia. Będzie wrażliwy na otaczający go świat, na przyrodę a emocje jakich doświadczy w dzieciństwie i w okresie dorastania wpłyną na jego postrzeganie świata - może zostanie pisarzem. 3 numerologiczne mają dobry i silny kontakt właśnie z matkami. Są też bardzo lubiane przez otoczenie, często realizują się w mediach, tv, sztuce i muzyce.

 

Patrząc na horoskop urodzeniowy od strony astrologii trzeba pamiętać że ten z dnia urodzeniowy nie jest dany raz na zawsze - horoskop jest dynamiczny bo każdego rok ulegamy wpływom planet które przechodzą przez nasz horoskop, także ulegamy wpływom faz księżyca.

Dziwi mnie astrolog który pozwala sobie na określenie że ktoś ma trudny charakter i w ten sposób piętnuje taką osobę na resztę życia, to nieprofesjonalne zachowanie. Nie można nikogo skazywać na etykietkę że takie ma planety to trudny i będzie z nim ciężko. Nie ma złych i dobrych planet, a aspekty mogą być zmienne w zależności jakie się w danym roku ułożą.

 

Jeśli to był horoskop na dany dzień z gazety, czy ze stonki pseudo ezo o horoskopach i wróżbach za sms, to są nic nie warte. Często są generowane przez komputer i pisane według tego samego klucza i nie mamy pewności czy napisał to specjalista w tej dziedzinie czy osoby które są tam zatrudnione tylko do obsługi klienta i zdjęcie astronoma czy znanego wróżbity wisi tam jako wabik na klientów. Smutne to ale tak to często działa. Dobrze że zajrzałaś na nasze forum.

Jeśli chcesz lepiej poznać portret numerologiczny dziecka to polecam naszego użytkownika engelsk który zna się bardzo dobrze na numerologii, o czym możesz się przekonać czytając tematy z działu numerologii. Możesz tam umieścić temat z prośbą o interpretację daty urodzenia/tylko czasem trzeba poczekać na odpowiedź/ :-)

 

Jeśli chodzi o horoskop astrologiczny to lepiej znaleźć dobrego/sprawdzonego astrologa który zrobi profesjonalny horoskop pokazujący też przyszłość dziecka i dziedziny w jakich odniesie sukces w życiu, łatwiej wam wtedy będzie zaplanować jego wychowanie i edukację.

 

Dobrze żeby imię podkreślało jego dobre cechy i właśnie wzmacniało go a nie wyciszało.

No i dobrze się kojarzyło, bo jak z super imienia wyjdzie zdrobnienie które go ośmiesza i dzieci czy znajomi zaczną go tak wołać to jeszcze dodatkowo wzmocni w nim np. agresję wobec otoczenia i utrudni kontakty z rówieśnikami przez co dziecko może stać się zamknięte w sobie.

Oba imiona które nam podałaś są dobre, ale Aleksander jest lepsze pod kontem zgodności z numerologicznym portretem Twojego synka.

 

Pozdrawiam :)

Edytowane przez SooYoung
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...