Jump to content

deszcz spad ających gwiazd


thais
 Share

Recommended Posts

Witam

 

we śnie widziałam niebo usiane gwiazdami, jasnymi, błyszczącymi. Całe konstelacje razem z galaktykami, spiralnymi, mgławicami. Wszystko tak wyraźne, że mogłabym dotknąć. Nagle na niebie rozpoczęło się widowisko tzw. s padających gwiazd, przecinały całe niebo, deszcz meteorów. Wszystko działo się na niebie a ja patrzyłam zachwycona, świadoma, że takie rzeczy nie zdarzają się codziennie. Wiedziałam, że to zjawisko astronomiczne ale uczucie nabożnego zachwytu jeszcze we mnie tkwi :), pomóżcie w interpretacji, niebo usiane gwiazdami to pomyślna wróżba, niepokoją mnie te meteoryty

Edited by Czarownica
cenzura na forum blokuje kluczowe słowo :P
Link to comment
Share on other sites

Witam!

W twoim śnie najważniejszym symbolem jest patrznie w niebo. Ludzie od kiedy zaczeli być stworzeniami rozumnymi patrzyli w niebo i wyobrażali sobie różne rzeczy o czym świadczą nazwy gwiazdozbiorów ( trzeba mieć nie lada wyobraźnię aby z kliku lub kilkunastu punktów świetlnych utworzyć zwierzę lub mityczną postać czy intrument ). I właśnie o tym jest twój sen coś w twoim życiu drgnęło coś wchodzi w życie jakieś bardzo odległe plany zaczynają się powoli ziszczać. Twój odległy "punkt świetlny" zaczyna się zbliżać "wchodzi w atmosferą twojej osoby" - to są właśnie te spadjące gwiazdy.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

dziękuję bardzo :) to bardzo optymistyczne :) dużo się w moim życiu dzieje, realizuję swoje plany i marzenia. Mam talent do proroczych snów, potrafię śnić co noc, czasami to przekleństwo. Niestety, nie zawsze wiem co oznaczają. Jeszcze raz bardzo dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

Piękny sen. Po mojemu, myślę, że wszystkie Twoje zamierzenia spełnią się. Sen motywacja ;-)

PS Dwa razy śniło mi sie niebo błyszczących gwiazd. To był cały spektakl migoczących świateł, z czasem nabierały nawet kolorów, niczym lampki na choince. Było to chyba z 10 lat temu, a wciąż go pamietam. Na realizację marzeń długo czekałam, ale się doczekałam.

Powodzenia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...