Skocz do zawartości

deszcz spad ających gwiazd


thais

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

we śnie widziałam niebo usiane gwiazdami, jasnymi, błyszczącymi. Całe konstelacje razem z galaktykami, spiralnymi, mgławicami. Wszystko tak wyraźne, że mogłabym dotknąć. Nagle na niebie rozpoczęło się widowisko tzw. s padających gwiazd, przecinały całe niebo, deszcz meteorów. Wszystko działo się na niebie a ja patrzyłam zachwycona, świadoma, że takie rzeczy nie zdarzają się codziennie. Wiedziałam, że to zjawisko astronomiczne ale uczucie nabożnego zachwytu jeszcze we mnie tkwi :), pomóżcie w interpretacji, niebo usiane gwiazdami to pomyślna wróżba, niepokoją mnie te meteoryty

Edytowane przez Czarownica
cenzura na forum blokuje kluczowe słowo :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

W twoim śnie najważniejszym symbolem jest patrznie w niebo. Ludzie od kiedy zaczeli być stworzeniami rozumnymi patrzyli w niebo i wyobrażali sobie różne rzeczy o czym świadczą nazwy gwiazdozbiorów ( trzeba mieć nie lada wyobraźnię aby z kliku lub kilkunastu punktów świetlnych utworzyć zwierzę lub mityczną postać czy intrument ). I właśnie o tym jest twój sen coś w twoim życiu drgnęło coś wchodzi w życie jakieś bardzo odległe plany zaczynają się powoli ziszczać. Twój odległy "punkt świetlny" zaczyna się zbliżać "wchodzi w atmosferą twojej osoby" - to są właśnie te spadjące gwiazdy.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję bardzo :) to bardzo optymistyczne :) dużo się w moim życiu dzieje, realizuję swoje plany i marzenia. Mam talent do proroczych snów, potrafię śnić co noc, czasami to przekleństwo. Niestety, nie zawsze wiem co oznaczają. Jeszcze raz bardzo dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny sen. Po mojemu, myślę, że wszystkie Twoje zamierzenia spełnią się. Sen motywacja ;-)

PS Dwa razy śniło mi sie niebo błyszczących gwiazd. To był cały spektakl migoczących świateł, z czasem nabierały nawet kolorów, niczym lampki na choince. Było to chyba z 10 lat temu, a wciąż go pamietam. Na realizację marzeń długo czekałam, ale się doczekałam.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...