Skocz do zawartości

Niezrozumiały sen.


gitchiegitchiegoo

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno śniła mi się następująca sytuacja:

W moim pokoju zebrałam się z trzema osobami: z byłą przyjaciółką jeszcze z czasów podstawówki, która nie jest zbyt zaufaną osobą, z byłą partnerką, która narobiła mi wiele problemów po rozstaniu, a także z aktualną partnerką, z którą jestem od roku. Moja dziewczyna siedziała przy komputerze, ja stałam obok niej, a zaraz obok moja była. Przyjaciółka z podstawówki nagle zwróciła naszą uwagę na fakt, że po biurku chodzi ślimak, a nie ma niczego, czego bałabym się bardziej niż ślimaków. Był duży, nie miał skorupki, ale mimo to - miał rogi, ale najdziwniejsze w nim było to, że był naprawdę szybki. Przleciał przez biurko, spadł na ziemię i popędził przez pokój. Przytuliłam się do mojej partnerki, na co moja była powiedziała, abym tego nie robiła. Przytuliłam się więc jeszcze mocniej. Wtedy ślimak zawrócił, ja wskoczyłam na łóżko przestraszona, a moja aktualna partnerka złapała go i rzuciła go we mnie ze śmiechem. Krzyknęłam "nie!!", później dowiedziałam się, że krzyczałam przez sen. Jestem pewna, że to był pół sen, stale miałam świadomość, że śnię, ale nie mogłam się obudzić. Może to śmieszne, ale dla mnie był to prawdziwy koszmar i do teraz nie wiem, co o tym śnie myśleć. Dlatego bardzo proszę o interpretację. Mam swoje hipotezy, ale nie wiem, na ile trafne mogą być. Z góry dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...